En son konular
» Merhaba tekrar :)
Ptsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Ptsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Ptsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
C.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

9% 9% [ 402 ]
8% 8% [ 376 ]
8% 8% [ 370 ]
9% 9% [ 439 ]
9% 9% [ 410 ]
8% 8% [ 391 ]
9% 9% [ 409 ]
9% 9% [ 414 ]
7% 7% [ 347 ]
7% 7% [ 318 ]
9% 9% [ 415 ]
9% 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

Ocak 2019
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Takvim Takvim

.
.

İş Hayatında Gezegenlerin Temsil Ettikleri

Aşağa gitmek

İş Hayatında Gezegenlerin Temsil Ettikleri

Mesaj tarafından Uranus Bir Ptsi Kas. 05, 2012 4:39 am

Merkürü güçlü olan, problem çözmede akılcılık, düşüncelerin hızlı bir şekilde yazıya aktarılabilme, insanları bilgilendirebilme yeteneğinde doğuştan şanslıdır.

Merkür- Seyahat acentaları, yazı, genç öğrenciler, sözlü işlemler, kontratlar, zihinsel aktiviteler ve yetenekler, konuşma, öğretme, basma, gır gır geçme, grafikerler, oy sayanlar, stenograflar, banka veznedarları, analitik kimyacılar, otobüs şoförleri, kemik hastalıkları uzmanları, kitap editörleri, haberciler, nakliyeciler , postacılar, yemek kontrolörleri, taksi şoförleri, asansör teknisyeni, demiryolu çalışanları, hayvan terbiyecileri, bilgisayar programcıları ya da operatörleri, kütüphaneciler, müfettişler, akademisyenler, optometristler, tercümanlar, gazeteciler, dizgiciler, seyir subayları, seyahat acentaları.

Merkürü güçlü olan, problem çözmede akılcılık, düşüncelerin hızlı bir şekilde yazıya aktarılabilme, insanları bilgilendirebilme yeteneğinde doğuştan şanslıdır. Güçlü bir Satürn ile- şekillere yönelik bir hafıza, fatura çıkarma ve kayıt tutabilme hüneri, nesnelerin fiyatlarını tahmin edebilme, uzun yazıları ya da iş programlarını ezberleme gelişir. Güçlü bir Mars ile – akıl ve kas hareketinin koordinasyonu, matematik ve şekilleri çözme yeteneği gelişir. Ellerini, dilini ve aklını farklı ortamlarda ve aktif bir şekilde kullanmayı sever.

Venüs – Sosyal ilişkiler, sanatkarlık, kültür, güzellik, dostluk, dans, parfümler, kozmetik, moda, mücevher, zevk, konfor, kibarlık, müzik, aşk, sosyal olaylar, dekoratörlük, şekercilik, güzellik uzmanlığı, resepsiyonist, tuhafiyeci, tasarımcı, , ticari ressam, kozmetik uzmanı, güzellik spa operatörü, terzi, perukçu, çiçekçi, meslek terapisti, ses sanatçısı.
Venüsü güçlü olan, güçlü sosyalleşme ihtiyacını tatmin etmesi için arkadaşlığa ihtiyaç duyar. Uyuma dair iyi göz ve kulağa sahip olduğu için müzik ve sanata derin bir sevgi duyar, renk kombinasyon ve formlarından hoşlanır, çizim ya da tasarımlarda düzen ve çekicilik arar.
Mars -Mekanik eşyalar, öncü, agresif hareket, doktorlar, cerrahlar, inşaat, üretim, demir, çelik, mekanik, savaş, yıkım ya da inşa, beden eğitimi uzmanları, makine tamircileri, çilingirler, masörler, araç- gereç tasarımcıları, kaynakçılar, elmas kesenler, mekanik mühendisleri, atletler, satış mümessilleri, berberler, kalıpçılar, sac üzerine çalışan işçiler, kasaplar, uçuş mühendisleri, askerler, fizyoterapistler, araç- gereç ve kesici objelerde uzmanlık, kırık objeleri tamir etmek.

Marsı güçlü olan, tehlikeyi göze alabilmek için kendisine ve yaratıcılığına güvenir.Kendini rahat hissedebilmesi için kas gücünü kullanabileceği hareketlerde bulunur.

Jüpiter – Başkalarına karşı iyi niyet ve koruma, zenginliğe yönelik projeler, satış mümessilliği, profesyonel yetenek, kanuni işler, felsefi ve hayırseverce girişimler, din, bankacılık, yayıncılık, alım- satım, reklamcılık, reklam yönetmeni, spor koçu, televizyon prodüktörü, tur rehberi, eğlence müdürü, ithalat/ ihracatçı, radyo ve televizyon yorumcusu, iletişim uzmanı.
Jüpiteri güçlü olan, sıcaklık, güler yüzlülük, güven ve şevke sahip olan kişidir. Kitleleri canlandırmayı, insanlara ilham ve fikir vermeyi sever. Satış görevi, spor ve açık hava işleri ona uyar. Özgürlüğüne düşkündür ve açık yolları sever. Büyük işleri sever ve kendi tarzı içerisinde detaylarla uğraşma isteği duyar.Satürn – Zor, sabit iş, organizasyon, tedbir, kurnazlık, yaşça büyük yurttaşlara yönelik projeler, tarım, gizli saklı şeyler, çiftçilik, iş ve ticaret ortamı, kurnaz satıcı, temel gereklilikler, inşa malzemeleri, gayrı mülk, metodoloji, sistemler, uzun dönem planları, orta yaşlı insanlar, ekonomi, gizli şeyler, sivil mühendisler, dişçiler, fiziki ve kimyacılar, istatistikçiler, dizgiciler, taş bilimi, endüstri mühendisleri, jeologlar, düzeltmenler, emanetçiler, talep uzlaştırıcısı, teknik ressamlar, masonlar, yeterlilik uzmanları.

Satürnü güçlü olan israftan nefret eder; verimliliği, ekonomiyi, uzun ve zor çalışmaları sever. Hep bir şeylerle meşgul olma ihtiyacı duyar. Donuk, monoton , rutin olaylar keyfini kaçırır. Genellikle başkaları tarafından konulan kurallara uyar. Sorumluluk ve görev duygusuna sahip; iyi ve dikkatli bir çalışandır. Karakterinin dayanıklılığıyla ilgili olarak yoğun çalışmalara göğüs gerebilir. İşinde organize, sistemli, metotlu ve çalışkandır.

Uranüs – Ani ve beklenmedik olaylardan faydalanır, insanları manyetize edebilme yeteneği, okült kuvvetler, elektrikli aletler, kestirme metotlar, keşifler, ilerleyen projeler, sıra dışılık, reformlar, hitabet, astroloji, elektrik, bilgisayarlar, otomobiller, zihinsel yaratıcılık, bilim, araştırma, psikoloji, hümanizm, teknik yazar, astronom, havalandırma uzmanı, psikiyatrist, telefon tamircisi.Uranüsü güçlü olan insanları etkileme yeteneği, insanların duygularını etkileyen karizmatik bir aura verir. Gruplara hitap etme sevgisi yüksektir. Sorunları çözmek için ya da zaman kazandıran kestirme yollar bulmak için orijinallik ve yaratıcılığın kullanılabileceği alışılmadık maceralara girer. Başkalarının fikirlerini çabucak kavrar. Elektrikle çalışan hassas eşyaların tamiri ve kurulmasına karşı yetenek sahibidir.
Neptün – Kolay iş, hayaller, fiziğe karşı yetenek, tiyatro yetenekleri, borsa şirketleri, havacılık, benzin, yağ, ilaç, görüntüler, tatiller, eğlenceler, kimyasal maddeler, promosyonlar, sinema endüstrisi, denizaltılar, deniz, plastik, moda tasarımcıları, makyaj sanatçıları kimya mühendisleri, endüstri mühendisleri, oşinograflar, fotoğrafçılar, deniz biyologları, aktörler, dansçılar, eczacılar, market araştırma analistleri, çinkograflar, müzisyenler, petrol bölgesi işçileri, kozmetik üzerine çalışanlar.

Neptünü güçlü olan gösteriş sevgisi ve büyük bir hayal gücü sahibidir. Bu gezegen etkisi altında kişi sürekli mükemmele ulaşmaya çalışır. Neptünü güçlü olanlar, sıradan şeyleri dahi dramatik ve etkileyici bir şekilde sunar. İyi yanları görüp gösterme ve kötü yanları hafifletme yeteneğine sahiptir. Kibar ve gayri şahsi bir şekilde, yaratıcılığının ortaya koyduğu tamamlanmış kişiliğinin detaylarını çözmek eğilimi olmadığını size hemen söyler. Girişim duygusu ve eleştirel analizi azdır ve incelikleri düşünmeyi başkalarına bırakır. Sıkı, düzenli çalışmalardan ve disiplinden hoşlanmaz. Promosyonla ilgili projelerden, özellikler de zenginliğin ve lüks hayatın getirileri için kolayca yapılan harcamalardan hoşlanmaz.

Plüton - Grup çabaları, kalabalık prodüksiyonlar, ortaklaşa çalışma, hayır işi, radyo, televizyon, atom enerjisi, radyo operatörü, mumyacı, sosyal çalışan, tıbbi röntgen teknisyeni, nükleer güvenlik mühendisi, su tesisatçısı, astro-biyolog, polis, beslenme uzmanı, televizyon teknisyeni, radar teknisyeni, araştırmacı, ajan.
Plütonu güçlü olan, başkalarıyla ortaklaşa çalışır; büyük grup ve topluluklarla olan işleri rahatça yürütebilir ve insanları idare edebilir. Görülmez ya da elektromanyetik enerjileri algılama yeteneği vardır. Tehlikeyi içgüdüsel olarak algılar ve başarılı bir dedektif ya da araştırmacı olabilir. Projeler geniş bir cetvelde ele alınır, çok sayıda işçi gerektiren montaj hattı gibi büyük projeleri yaratmaya ve uygulamaya cesareti vardır.

Oguzhan Ceyhan
http://www.astrologyanalyst.com

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz