En son konular
» Merhaba tekrar :)
Ptsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Ptsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Ptsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
C.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

9% 9% [ 402 ]
8% 8% [ 376 ]
8% 8% [ 370 ]
9% 9% [ 439 ]
9% 9% [ 410 ]
8% 8% [ 391 ]
9% 9% [ 409 ]
9% 9% [ 414 ]
7% 7% [ 347 ]
7% 7% [ 318 ]
9% 9% [ 415 ]
9% 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

Ocak 2019
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Takvim Takvim

.
.

Merkür Yengeç Burcunda (Burçlara göre etkileri) (31 Mayıs-26 Haziran 2013)

Aşağa gitmek

Merkür Yengeç Burcunda (Burçlara göre etkileri) (31 Mayıs-26 Haziran 2013)

Mesaj tarafından Uranus Bir C.tesi Haz. 08, 2013 5:49 pm

Merkür Yengeç Burcunda (31 Mayıs-26 Haziran 2013)


KOÇ

Sevgili Koçlar 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, yakın çevrenizde ilgili her türlü meselenin ev içinde görüşülmesini etkili kılıyor.

Eğer kardeşlerinizle ilişkinizde sorunlar varsa, bu süreçte aile çatısı altında bunları hassasiyetle ele alabilirsiniz. Zihnin, geçmişi, anıları, yaşananları anımsadığı bu süreçte eskiyi hatırlarız. Yaşımız ergin veya geçkin olsun fark etmez, çocukluğumuz, ailemiz, güvencemiz gayet kıymetlidir. Bugüne dek yaşananları şöyle bir düşünürüz. Mutlu ve huzurlu muyuz? Geleceğimizle alakalı bir başlangıç veya bir bitiş niyetinde miyiz?

Ailemizle olan temasımız ne durumda? Bunları, duygularımızın veya kırgınlıklarımızın esiri olmadan, kendimize dönük düşünmeden zihnimizi kontrol altında tutmayı başararak ele almalıyız. Eğer ailemize ait bir mülkün satışı veya bizim bir ev alma düşüncemiz varsa, bu konularda düşünmekte yarar var. Kaldı ki, Haziran sonunda Jüpiter bu alanda seyrine başlıyor ve ailenin büyümesi geleceğinizin garanti altına alınması yönünde sizlere destek oluyor. Merkür-Yengeç geçişi bir de geri hareketini göz önüne alırsak bu mevzular Koçlar için önümüzdeki dönemlerde bir hayli etkili olacaktır. Bu dönem çalışma hayatınızla ilgili konularda da etkilidir. Düzenlenmesi gereken işlerin ev içinde veya ofis ortamında gözden geçirilmesi, ele alınmasını sağlar. Eğer işsizlik probleminiz varsa, bu meseleler aile içinde konuşabilir. Sağlığınızla alakalı meselelere de önem vermekte yarar vardır. Hassasiyet yüksek olduğundan gerginlik veya tam tersine içimize atma gibi haller oluşabilir.

Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihinde, aile ilişkilerini kuvvetlendirici, birbirinizi anlayışla sevgiyle kucaklamanızı sağlayıcı enerjiniz, size hayal gücü, sezgi kabiliyeti ve güzel düşünceler sunuyor. Hassas düşünüyorsunuz ancak bu olumsuz yönde değil. Ailenizi kucaklama, değerlerinize sahip çıkma anlamında gelişiyor.BOĞA

Sevgili Boğalar 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihlerinde Merkür Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, parasal ve aşk hayatınızla ilgili meseleleri gündeme getirdiği gibi, bunları yakın çevrenizde güvendiğiniz insanlarla paylaşmanız anlamında etkilidir. Genel olarak bağlantıda olduğunuz kişiler kardeşleriniz, çocuklarınız, partneriniz, eski tanıdıklarınızdır.
Tanımadığınız kişilerle zaten pek konuşmazsınız. Güven olgusu sizin için gayet önemlidir. Bu yüzden de sırlarınızı, yapacaklarınızı pek kimseyle paylaşmazsınız. Sevdikleriniz söz konusu olduğunda hassasiyetiniz yüksektir. Onların gelecekleri, barınma ve ihtiyaçlarını önemsersiniz. Eğer tek başınıza yaşıyorsanız tümüyle kendinize dönük, iç dünyanızla temas halinde, size huzur veren ortamları tercih edersiniz. Sözgelimi eski mahallenize gitmek, eski tanıdıklarınızı görmek, geçmişe ait bir takım sırları öğrenmek, çocukluğunuza ait olayları hatırlamak bu dönemde zihninizi bir hayli meşgul edebilir. Sözgelimi eski bir aşk ilişkisi kafanıza takılabilir. Zaten düşündüğünüz bir parasal mesele bu dönemde tekrar ele alınabilir. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız bu dönemde üzerinde düşünebilir.

Çocuklarınızla ilgili konular gözden geçirilir. Ailelere hizmet amaçlı mesleki eğitimlere ve işlere yönelebiliriz. Ayrıca sanat, müzik, tarih, arşivcilik, hikaye-senaryo yazarlığı ilginizi çekebilir. Hatıralarınızı kaleme alabilirsiniz. Yakınlarınızla buluşabilir, bir takım meseleleri konuşabilirsiniz. Jüpiter Haziran sonunda Yengeç burcunda ilerleyecek ve aynı tarihte Merkür gerileyecek. Bunlar gösteriyor ki, önümüzdeki dönem aşk, para, çevreyle alakalı konularda bir hayli etkili ve olumlu.

Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihinde, romantik, sahiplenici, koruyucu düşünceleriniz hem yakın çevrenizle hem de başka insanlarla paylaşımınızda öne çıkıyor. Merhamet duygunuz gayet yüksek. Sorunları, inançla çözebilecek güçtesiniz. Kardeşlerinizle destek olabilir, arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz. İleriye dönük olan fikirlerinizi, ruhsal anlamda kendinizle barışık şekilde sunabilirsiniz. Tatmin edici enerjiler emrinize amadedir.


İKİZLER

Sevgili İkizler 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihleri arasında Merkür-Yengeç burcunda geçişini sürdürecek. Parasal açıdan güven içinde yaşamak isteğimiz öne çıkıyor. Genel olarak zihnimiz, hem geçmiş hem de gelecek meseleleriyle dolu olacak. Hayatımızı garanti altına alabilecek şekilde para kazanmak, paramızı değerlendirmek isteyeceğiz. Eskiye dair meseleler, yuvanızla ilgili işler, kişisel ihtiyaçlarınız gündem maddenizde ilk sırayı alacak.

Ev sahibi olmayı düşüneceğiz. Üç beş kuruşumuz bir kenarımızda olsun isteyeceğiz. Eğer cüzdanımız dolu değilse, rahat etmeyeceğiz. Merkür-Yengeç burcunda zihnin yavaşlamasını, meselelerin hassasiyetle ele alınmasını sağlar.

Aile, eş desteği, güvenli bir iş gayet kıymetli hale gelir. Hissi davranabiliriz. İş hayatımızla ilgili konularda kazandırıcı olana yöneliriz. Jüpiter ay sonunda bu alanda geçiş yapacağı için, başımızı sokacak bir yuva, aile düzeni, iyi bir gelir anlamında şansımız yükselecek. Maddi ve manevi değerlerimize sahip çıkacağız, ailemizi güvence altına almak isteyeceğiz. Eğer durumumuz, gelirimiz müsaitse mutlaka sağlam yatırımlara yönelmekte yarar var. Bu anlamda 26 Haziran tarihine kadar girişimde bulunabilir. O tarihten sonra Merkür gerileyecek. Yavaşlayacağız ama bu yavaşlama gözünüzü korkutmasın. Durumumuza tekrar bakmamızı sağlayacak.
Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihinde eski alacaklarınızı tahsil etmek, bütçenizi düzenlemek isteyeceksiniz. Alacağımı vereceğimi bilirsem kendimi huzurlu hissederim diye düşünürsünüz. Finansal konularda özellikle sanatsal, mistik alanlarda çalışmanın, hayal gücünün yükselişinin işaretçisi olan bu görünüm maddi açıdan huzur vericidir. Yetenekli olduğunuz alanlarda kendinize güven duymalısınız. Çünkü sezgi ve ilham gücünüz size ışıktır, rehberdir. Parayı sürekli dert edinmeyin. Hayatın size güzellikler sunacağından şüphe etmeyin.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihleri arasında, burcunuzda ilerleyecek Merkür süresince, etrafınızdaki dünya ile temasınız güçlenmeye başlıyor diyebiliriz. Şimdi düşünceleriniz, hisleriniz ve siz canlanmaya başlıyorsunuz. Kimsenin etki altında kalmadan kendiniz adına yeni kararlar alarak bunları uygulamaya çalışmak, eskiye yeni bir yüz geçirerek veya tümüyle değiştirerek hayatınızın kontrolünü ele geçirmektir.
Her ne kadar bu enerji, hassasiyetin artışı anlamına da gelse size yabancı bir olgu olmadığından iyi bir planlama yaparak bundan yararlanabilirsiniz. Duygusal konularda yaşamınızı gözden geçirebilir, eskinin sizin üzerinizde yarattığı tüm izleri silmeye çalışabilirsiniz. Kimi zaman birileri veya bazı olaylar sizi bağımlı olduğunuz alanlara doğru sürükleyebilir. Fakat bunların tümünde aldığınız dersler ön plandadır. Yani nerden nereye geldim tarzı bir düşünce halidir. Aileniz, vatanınız, değerleriniz, sizi bugüne getiren olaylar, insanlar ne varsa hepsine sahip çıkabilir, hatalarınızın bile sizi olgunlaştırdığını düşünebilirsiniz. Yeni bir dünya için eskiyle alakalı yüzleşmelerin ön planda olacağı bu dönemde öncelikle her şeyi subjektif bir şekilde değil, gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirmeye çalışınız. Ne olursa olsun bundan sonrasında doğru ve net kararlar vermeye çalışınız. Jüpiter ay sonunda burcunuzda ilerlediğinde şansınız yükselmeye başlıyor. Artık geçmiş geride kalacak ve gelecek için yeni bir sayfa açılmış olacak.

Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihinde, bir çok alanda kendinizi geliştirme, inancınızı sağlamlaştırma, hayatı sevgiyle kucaklama anlamında enerjiniz yükselişe geçecek. Hangi alanda ilerlemek istiyorsanız bu tarihteki enerjiniz sizi o yöne sezgilerinizi güçlendirerek davet edecektir. Farklı bir çok bilgiye ulaşabilir, kendinizi gerçekleştirme, geliştirme fırsatları yakalayabilirsiniz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, ruhsal anlamda içe yönelmenin işaretidir. Bir çok mesele gözden geçirilir. Eskiye ait anılar bunların içinde yer alır. Neler yaşamıştınız, nasıl dersler almıştınız, şimdi ne durumdasınız? Hisler öylesine geçmişle alakalıdır ki, kişi eskiyi hatırlar, bütün bir hayat film şeridi zihninden akıp geçer. Özelini kimseye açmaz, sahip olduklarını korur ve gözetirsiniz. Şiir, söz, sanat, müzik veya ritüellerle uğraşma zamanıdır. En büyük zenginlik kişinin kendiyle olan temasıdır sözü, böyle zamanlar için söylenmiş olabilir. Ancak duyarlılık bazen fazlaca yükselir. Dalgınlık sonucu yanlışlıklar yapabilirsiniz. Takıntılı düşünülebilir. Güvendiğiniz insanlarla konuşmalı, paylaşımda bulunmalısınız. Ruh ve beden sağlığınız bu dönemde önemlidir. Eğer parasal konularda ve ileriye dönük işler anlamında yeni bir karar aşamasında iseniz, geçmişe değil mutlaka önünüze bakmalısınız. Bildiğiniz gibi ay sonunda Jüpiter Yengeç burcunda ilerleyecek ve sizi tazeleyecek, arındıracak rahatlatacak. Sizin de buna yardımcı olmanız lazım. İnancınız yükseldikçe, gereksiz yere sizi yoran bir çok konuyu devre dışı bırakmaya hazır olunuz. Sağlığınızla ilgili araştırma ve tedavilere de başlayınız.

Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihinde, sizi birebir ilgilendiren konular üzerinde hassasiyetle durursunuz. Kendinizi koruma arzunuz bir hayli yükselir. Zarar görmemek, yanılmamak için her bir noktayı incelikli olarak gözden geçirirsiniz. Olasılıkları iyi hesap ederseniz, yanlış kararlar vermemiş olursunuz. Zaten bu tarihteki enerjiniz, bu anlamda sizi destekleyicidir.


BAŞAK

Sevgili Başaklar 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek yöneticiniz Merkür, güven içinde yaşama arzumuzu yükseltiyor. Artık geleceğimizi düşünerek kararlar vereceğiz. Kariyer hayatımızı, hedeflerimizi önemseyeceğiz. Ona göre seçimler yapacağız, kararlar vermeye çalışacağız.

Aile içinde, birlikte olduğunuz kişilerle, arkadaşlarınızla olan ilişkinizde yarım yamalak değil bütünlük duygusu içinde hareket edilmesine dikkat edeceğiz. Kimlerle yola çıkıyorsak, bizim hassasiyetimize kıymet veren insanları tercih edeceğiz. Böyle insanları destekleyeceğiz. Geçmişte olanlara takılı kalmamak lazım.
Yaşandı bitti diye düşünüp önümüze bakmamızda yarar var. Mesleki konularda insanlardan destek göreceğiz. Ailemiz, arkadaşlarımızla bağımız güçlenecek. Mistik faaliyetler, sanatsal konular, gruplarla ilişkiler, eğitmenlik, ailelere, kadınlara yönelik faaliyetler, sosyal yardımlaşmalar bu dönemde bir hayli etkili ve biz hangi yönde ilerleyeceğimize artık karar vermeliyiz. Saplanıp kalmak, endişeli düşünmek yerine, hayat sizin karşınıza ne çıkarıyor şöyle bir bakmak lazım. Fırsatlar nereyi, kimleri işaret ediyor diye etrafımıza bakmakta yarar var. Sizi hedefinize ulaştırabilecek kişilerle ilişkilerinizi güçlü tutmaya çalışınız. Konusunda deneyimli insanlarla bir araya gelmeye çalışınız. Jüpiter-yengeç burcu geçişi de bu konularda etkili olacak ve size olumlu ışıklarını sunacak. Ay sonunda Merkür gerileyecek ama bu, şu ana kadar yazdıklarıma tekrar bakmanızda, ele almanızda yardımcı olacaktır.

Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihinde özel ilişki, arkadaşlık, sosyal yardımlaşma, iş ortaklığı, yaratıcı çalışmalar anlamında enerjiler gayet olumlu. Hislerinizi mutlaka sevdiklerinizle paylaşın. Sizinle aynı düşünceyi, hayali paylaşacak, size destek verecek insanlarla karşılaşabilirsiniz. Sözgelimi bir grubun içinde yer alabilir, bir yaratıcı yönde düşünerek diğerlerine ilham verebilirsiniz. Ruhsal ve mistik anlamda faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İlişkinizde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Evliliklerde uyumluluk yüksektir. Zayıf yanlarınızı güçlendirecek bir partnere ihtiyaç duyarsınız.

TERAZİ

Sevgili Teraziler 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihleri arasında meslek evinizde etkili olacak Merkür-Yengeç burcu geçişi, kişinin hassasiyetle durumunu ele almasına neden olabilir. Sözgelimi geçmişte yaşanılanlar gözlerimizin önünden bir film şeridi gibi geçer. İlişkiler, iş hayatı, ailevi konular, uygulamak istenen planlar tecrübeler ışığında ele alındığı için, kişi değerlendirmeleri ister istemez bunlara göre yapabilir. Bu dönemde dikkatleri üzerinizde toplamak istemezsiniz.

Fakat yaptığınız konuşmalar, tavırlarınız, başkalarının sizin hakkınızda bir yargıda bulunmasına neden olabilir. Sorumluluklarınızın farkında olmanız gayet faydalıdır. Geriye dönük düşündüğünüzde neden bunları yaşadım demek yerine, tecrübe olarak görürseniz ne kendinizi ne de hayatı suçlamamış olursunuz. Çünkü bu tecrübeler size rehber olabilir ve aynı hataları tekrarlamadan doğru seçimlerde bulunursunuz. Bu süreçte bir başka şehirde çalışma, yerleşim, ihtisas yapma, tayin, eğitim, ticari gibi meseleler gündeme gelebilir. Geleceğinizi düşünerek doğru kararlar vermelisiniz. Duygularınız sizi etkilememeli. Mantıklı bir şekilde meseleleri ele almalısınız. O meşhur adil bakış açınızı ve tarafsız gözlem gücünüzü devrede tutmanızda yarar var.
Kısaca kendi kendimizi motive edeceğiz. Negatif ve hassasiyet yaratan durumlardan uzak duracağız. bunlar gelişmemizin önündeki duvarlardır. Biz geleceğe bakacağız. Geçmiş geçmişte kaldı artık. Kafamızın içinde uydurduğumuz senaryolar değil, önemli olan gerçek hikayemizin kahramanı olabilmek. Jüpiter ay sonunda bu alanda ilerleyecek. Bize büyümemiz, güven içinde yaşamamız için olanaklar sunacak. Ancak bizim de sıkı çalışmamız, emek sarfetmemiz gerekiyor. Merkür geri hareketi bu alanda ay sonu itibariyle gerçekleşecek. Bu da gösteriyor ki, iş hayatımız ve yenilikler anlamında şöyle bir ölçüp biçip tartmamız lazım. Ne yapmak istiyoruz, amacımız nedir iyice bir bakalım, gözden geçirelim.

Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihinde ailevi, iş hayatı, kariyer, sağlığınızla ilgili konularda güvence unsurunu daha fazla ön planda tutacağız. Yaratıcı çalışmalara, eğitmenlik ve sanatsal aktivitelere ağırlık vereceğiz. Karar vermekte zorlandığımız meselelere geçmişte yaşanmış tecrübeler ışığında ele alacağız. İşimizle alakalı veya farklı bir konuda tecrübelerimizi göz önüne alarak tercihlerde bulunabiliriz. Etrafımızdaki insanların, bizim hassasiyetimizi dikkate alarak hareket etmelerini isteyeceğiz.
AKREP

Sevgili Akrepler 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihleri arasında Yengeç burcunda transitini sürdürecek Merkür genel olarak, geçmiş problemlerinize çözüm bulmanızda ve geleceğinizi şekillendirmenizde dikkatli ve mantıklı düşünmenin önemini gösteriyor. Hassas düşünmeye neden olabilir. Güç ve kontrole bu denli önem veren bir Akrep bu süreçte ileriye bakmalı ve eski tecrübelerini göz önüne alarak geleceğe yönlenmelidir.
Çünkü şimdi önemli olan tarafsız düşünmektir. Gereksinimler, gelecek, maddi konular, hedefler anlamında gerçekçi olma zamanımız. Sezgilerinizin gücünü yükseltici olan bu enerji, atacağınız her adımın daha sonra nereye varabileceğini de tahmin etmenizde size kuvvet olacaktır. Gerek aşk hayatınız gerekse kendinizi ifade etmenizde son derece önemli olan bu süreci iyi değerlendirmeniz halinde göreceksiniz ki, insan isterse kendi mucizesini kendi yaratabilir. Haziran sonunda Jüpiter Yengeç burcunda seyrine başladığında sizler için gayet olumlu bir dönem başlayacak. Seyahatler, ortaklık ilişkileri, eğitimden ihtisas konularına kadar geniş bir alanda büyümek kolaylaşacak. Yolculuklar, ailevi temaslar, yuvanızı kurma, ileriye dönük kararlar alma, ihtiyaçlarınızı elde etmek adına bağlantılarda bulunacaksınız. Merkür ay sonunda gerileyecek. Fakat bu, şu ana kadar yazdıklarımı tekrar ele almanızda önem taşıyor. Bir bakalım nelerimiz eksik, neleri tamamlamak gerekiyor ve nasıl bir yol izlemeliyiz. İşte bunları şimdiden ele almaya başlayalım.

Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihini olumlu buluyorum. Hem geçmişin bir muhasebesi yapılabilir hem de aşk hayatınızla ilgili konularda şefkatli, hoş paylaşımlar gündeme gelir. Yolculuklar olumlu geçer. Aileyle bir araya gelme, sevdiğiniz kişiyle paylaşımda bulunma, kendinizi güvende hissetme anlamında gayet faydalı enerjiler mevcuttur. Sevgililer arasında hoş, romantik, sevgi dolu bir iletişim yaşanır.

YAY

Sevgili Yaylar 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, özel ilişki, mesleki konular, finansal meseleler ve ortaklıklar anlamında gerçekçi olunması gereken zaman dilimidir. Sabırsız ve sadece kendimize yönelik, bir de hassasiyet içinde durumları ele almamalıyız. Bir bakacağız olan bitene. Sözgelimi evlilik veya boşanma gibi meseleleri geleceğe dönük bir şekilde ele almalıyız. İş ortaklarımızla aramızdaki her türlü alışverişte dürüstlüğü ilke edinmeliyiz. Yaylar aktif ve ateşli kişilerdir. Bir iş istedikleri gibi gelişmediğinde tepki gösterirler.
Bazen de aşırı iyi niyetle, nasılsa halledilir diyerek yanlış seçimlerde bulunabilirler. Akıllı olmalıyız. Bu dönemde duygusal ve ruhsal anlamda hassasız. İstikrarlı yürümeyen ilişki ve iş ortaklıklarımızı mutlaka ele almalıyız. Bunları nasıl sağlamlaştırmalı, nasıl bir yol izlemeli iyice bakmalıyız. Bilinçaltınızdaki bastırılmış, eskiye dair koşullanmalar, yaşanmışlıkların izi bu dönemde açığa çıkabilir. Bulunduğunuz konumda daha fazla ilerlemeniz mümkün olmadığı halde, inatla kalmaya devam edebilirsiniz. Otoritelerle olan görüşmelerde, kendinizi ifade etmekte zorlanabilir, karşı koymak yerine susmayı tercih edebilirsiniz. İlişki ve iş ortaklığı, ailevi meseleler, maddi ve manevi güvencenizle alakalı konularda bu süreçte lütfen dikkatli olunuz. Aklınızı karıştırabilecek, hislerinizle hareket etmenize neden olabilecek, problemlerinizi çözmekten sizi uzaklaştıracak ilişki veya meseleler yüzünden yanlış kararlar vermeyiniz. Güvenmediğiniz kişilerle parasal alışverişte bulunmayınız. Paranızı güvenli ve uzun vadeli alanlarda değerlendiriniz.

Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihinde, maddi kaynaklarımızı değerlendirme yönünde düşünebiliriz. Eğer zorlu bir borcun altına girmişsek, başkalarından destek bekleriz. Ev giderleri, ofis düzenlemeleri, eşin mali durumuyla alakalı gelişmeler yaşanabilir. Hazırda olan paramızı doğru şekilde kullanmamız gerekir.OĞLAK

Sevgili Oğlaklar 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerlemesini sürdürecek Merkür çalışma hayatı, sağlık ve birebir ciddi ilişkinizle alakalı konular üzerinde ihtiyaçların gözden geçirilmesi ve güvenlik çerçevesinde ele alınmasında önemlidir. Sözgelimi iş konularında sözleşmelerin gözden geçirilmesi, yapılacak yeni ortaklıkların sağlama alınması, birlikte iş yapılacak kişilerle her türlü noktanın önemle ele alınması önemlidir. Söz ile değil ciddi bir şekilde iş ortaklığında bulunmalısınız. Sağlığınızla ilgili konulara da önem vermek lazım. Eğitim, bir başka yere yerleşim, ihtisas, ticari konularda ihtiyaçlarımıza göre belirlemelerde bulunmakta yarar var. İlişki anlamında bu dönemde devam eden beraberliğimizi gözden geçirelim.
Aramızdaki farklılıklara bir bakalım. Eğer evlenmeyi düşünüyorsak nerede yaşanacak, partnerin iş durumu, ailesine olan bakış açısı bunları iyice ele almak gerekiyor. Diyelim ki ayrılık kararı verdik. Duygusal düşünmemeli, probleme neden olan noktaları ele almalıyız. Merkür Haziran sonunda gerileyecek. O zaman bizim de en azından Temmuz sonuna kadar bu konuda aklı başında davranmamız gerekiyor. Yeni tanışmalarda veya eski bir ilişkinin tekrar canlanması halinde, geçmiş tecrübelerimizi göz önüne alarak seçimlerimizi yapmamız yararlı olur. Ay sonunda Jüpiter 12 yıl sonra ilişki evimizde seyrine başlayacak. Bu geçişi de göz önüne alırsak, beraberlik ve iş ortaklığı anlamında şansımız yükseliyor. Büyüyeceğiz, gelişeceğiz, güven içinde olacağız. O zaman gelin önce bir rahatlayın ve aşırı hassas düşünmek yerine, hayatın size sunacağı güzelliklere olumlu manada bir bakınız.

Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihinde, eğitim, mistik, sanatsal, yaratıcı alanlarda çalışmalara ağırlık verebilirsiniz. Sizi destekleyecek kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Evliyseniz eşiniz, yeni tanıştıysanız partneriniz size karşı duyarlı davranır. Tatmin edici bir takım gelişmeler gündeme gelir. Siz de sevdiklerinize karşı anlayışlı, olgun ve kucaklayıcı tarzda yanaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirme gücünüz gayet yüksek.

KOVA

Sevgili Kovalar 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihleri arasında, Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür döneminde başta, aşk hayatınız olmak üzere, ortaklaşa gelirler, çalışma ve sağlıkla alakalı meseleler bir hayli hassas ele alınır. Kişi hem kendi hem de değer verdiği insanların ihtiyaçlarına öncelik tanımak hem de kendisiyle alakalı meselelere eğilmek durumundadır. Ancak duygular, mantığımızın önüne geçmemelidir. Tamam yardımcı olacağız, başkalarına destek çıkacağız ama kendimize dikkat edeceğiz. Eğer iş hayatı, aşk yaşamı, maddi konularda belirsizlik yaşıyorsak, bunları gerçekçi bir şekilde ele alacağız.
Geçmişte yaşanmış problemlerin etkisi altında kalmayacağız ve bunların bilinçaltımızda yarattığı baskılarla hareket etmeyeceğiz. Önümüzdeki duruma bakacağız. Nasıl çalışıyoruz, nasıl ilişki yaşıyoruz, kimlerden destek görüyoruz ve kimlere hizmet ediyoruz. Bunları ele alacağız. Bir değişim düşünüyorsak, bu değişimin Temmuz sonuna kadar dikkatle gözlemlenmesinde yarar var. İşimizden elde ettiğimiz gelir yetersizse, başka iş olanakları araştıracağız. Eğer tecrübemiz yetersizse eksiklerimizi tamamlayacağız. Sağlığımız bizi zorluyorsa mutlaka kontrollerimizi yaptıracağız. Güvencesiz işlerde çalışmayacağız. Sigortamızı yaptıracağız. Söz ile iş yapmayacağız. Al gülüm ver gülüm hesabımızı iyi tutmalıyız.

Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihinde iş, para ve sağlıkla alakalı konular üzerinde hassas düşüneceğiz. Ancak bu hassasiyet güven içinde olma arzumuz nedeniyledir. Hem başkalarına destek vereceğiz hem de maddi anlamda ideallerimizi gerçekleştirmek isteyeceğiz. Şifa verici meslekler, mistik faaliyetler, eğitmenlik, psikolojik danışmanlık alanlarında çalışabiliriz.
BALIK

Sevgili Balıklar 31 Mayıs saat 10:07-26 Haziran (R) saat 16:07 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, aile yaşamı, evlilik, iş ortaklığı ve birebir aşk hayatınızla ilgili konularda hassasiyetle düşünmenizi sağlayıcıdır. Bazen eskiye ait anılar, çocuklukta yaşanılanlar aklımızdan geçer. Süreç boyunca güven ilkesi kıymetlidir.
Eğer ilişkimizde problemler varsa bunlar üzerinde durabiliriz. Çocuk sahibi olmayı düşünürsek, kontrollerimizi yaptırabiliriz. Bir ofis açarak çalışmayı düşünürsek piyasanın durumuna bakabiliriz. Evlenmek istiyorsak içe kapanmak yerine sosyalleşme önem vermeliyiz. Sevilmek ve sevmek isteği bu zamanda öylesine yoğundur ki, karşımıza çıkan kişinin doğru biri olduğunu düşünebiliriz. Biz yinede Merkür geri hareketini de göz önüne alarak Temmuz sonuna kadar şöyle bir gözlemde bulunalım. Jüpiter de bu alanda Haziran sonunda ilerleyecek. Zaten şansımız bir hayli yükseliyor. Hemen karar vermemiz gerekmez. Hayat karşımıza ne fırsatlar çıkaracak bir bakalım. Aşk hayatı düzgün seyirde gidenler bu süreçte sevdiğiniz kişiyi koruyup kollarsınız. Anne-Baba Balıklar evlatlarına olan düşkünlükleri artar. Bir yuva kurmak, çocuk sahibi olmak arzumuz bu dönemde yükselir. İş ortaklığı düşünüyorsak veya ortağımız varsa, ilerisi adına neler yapabiliriz, bunlar üzerinde durabiliriz. Ev sahibi olmak fikri kafamızın içinde oluşabilir. İşte bütün bu yazdıklarım Haziran sonrası olumlu yönde gelişmeye başlayacak. O zaman gelin Merkür-yengeç burcu geçişinde her şeyi akıllıca ele alalım.

Merkür-Yengeç burcu geçişinin Haziran ayındaki etkili tarihleri: 3, 8, 10, 11, 21 Haziran. 3 Haziran tarihinde gayet olumlu enerjiler altındayız. evimiz, ilişkimiz, çocuklarımız, evlilik, aşk hayatımızla ilgili konularda şansımız yüksek. Hayallerimiz ve vizyonumuz güçleniyor. İlham gücümüz sanatsal alanlarda bize destek veriyor. Mistik çalışmalar, ailelere yönelik hizmetler ve çeşitli kişilerle yakın bağ kurabiliriz. Tecrübelerimizi öne sürme, ifade etme yönünde enerjimiz yüksek.İremSu
Mynet Astroloji danışmanı

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz