En son konular
» Merhaba tekrar :)
Ptsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Ptsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Ptsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
C.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

9% 9% [ 402 ]
8% 8% [ 376 ]
8% 8% [ 370 ]
9% 9% [ 439 ]
9% 9% [ 410 ]
8% 8% [ 391 ]
9% 9% [ 409 ]
9% 9% [ 414 ]
7% 7% [ 347 ]
7% 7% [ 318 ]
9% 9% [ 415 ]
9% 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

Ocak 2019
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Takvim Takvim

.
.

Jüpiter Yengeç’te hayatınıza neler getirebilir ?

Aşağa gitmek

Jüpiter Yengeç’te hayatınıza neler getirebilir ?

Mesaj tarafından Uranus Bir C.tesi Haz. 22, 2013 3:03 am

Jüpiter Yengeç’te hayatınıza neler getirebilir ?
 
Bu hafta Jüpiter bir yıl kalmak üzere yücelim halinde olacağı Yengeç burcuna ilerliyor. Jüpiter İkizler’de düşük durumdaydı, bolca söz ve hareket getirdi ancak somut sonuçlar üretmedi. Yengeç burcundaki Jüpiter ise özellikle eve, aileye, güvenlik arayışına, milli konulara canlanma ve pozitif bir tutum getirmekte. Jüpiter bu  burçtayken öğrenme, kendini geliştirme imkanları yanında kendimizi daha güvende hissedebileceğimiz destekler ve gelişme fırsatları bulabileceğiz. Jüpiter’in bu konumu aynı zamanda adalet, hukuk, akademik çalışmalar açısından da daha verimli olabilir. Jüpiter’in hayatınızın hangi anlarına koruma, destek, genişleme ve yeni deneyim olanaklarını getirdiğini anlamak için özellikle yükselen burcunuza göre olan değerlendirmelere bakın
 
Yükselen Koç’lar için önümüzdeki bir yıl boyunca kendilerini özellikle eve, aileye, yuva kurmaya yönelik konularda yeni fırsatlar bekliyor. Topraktan, gayrimenkulden, babadan ve aileden gelecek destekler sayesinde kendilerini daha güvende hissedebilecekler. Bu transit ev hayatına yenilenme ve genişleme vaadediyor. Aileye yeni bireyler katılabileceği gibi, yakın çevrenizden, köklerden, geçmişinizden daha büyük destekler alabilirsiniz. Evde ya da toprağa ait alanlarda yeni çalışma olanakları doğabilir. Eve ait yatırımlar bereket getirebilir. Evde hareketlilik ve eğitimin, yeni şeyler öğrenmenin hatta yabancıların yeri büyük olabilir. Yeni bir yere taşınma da pozitif bir atmosfer sunabilir.
 
Yükselen Boğa’lar için önümüzdeki bir yıl içerisinde özellikle zihinsel alanda, eğitim hayatında yeni imkanlar ve fırsatlar söz konusu. Özellikle eğitim hayatında olanlar açısından gelişme, büyüme ve fırsatları değerlendirme var. Yabancılarla daha fazla temas, yolculuklar, bolca hareket, anlaşmalar ve ortaklıklardan gelen fırsatlar dikkat çekebilir. Bu yeni dönemde yakın çevrelerinde ve özellikle aileden gelen konularda destekler bulabilirsiniz. Kardeşlerle beraber ortaklaşa yatırımlar, mali imkanlar olabileceği gibi, sosyal konular, grup çalışmaları da verimli olabilir. Yeni ümitler ve zihninizi geliştirebileceğiniz olanaklar içindesiniz.
 
Yükselen İkizler için önümüzdeki bir yıl boyunca iş hayatınızı, kazançlarınızı arttırabileceğiniz ve aynı zamanda başkalarından büyük destek alabileceğiniz olanaklar belirmekte. Son bir yıldır zaten oldukça hareketli bir süreç yaşadınız ancak şimdi bunları daha somut hale getirebilirsiniz. Bu dönemde bütçenizi akılcı biçimde büyetebilirsiniz. Doğal olarak harcamalar da artabilir. Bu alanda biraz daha ölçülü olmaya bakın. Aileden gelen destekler var. Eşinizin, ortağınızın imkanları da size yeni olanaklar tanıyabilir. İş hayatından gelen fırsatları iyi değerlendirerek birikimlerinizi, yatırımlarınızı arttırabilirsiniz. Yabancılar, akademik konulardan da destek bulabilirsiniz.
 
Yükselen Yengeç’ler için kuşkusuz önümüzdeki bir yıl yepyeni bir deneyim döngüsü, kendine güven ve ilerleme getirmekte. Zenginleşmeyi anlata Jüpiter yükselen burcunuzda ilerlerken kişiliğinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Yeni ufuklar, yeni yerler, yeni insanlar ve yolculuklardan, yabancılardan doğan imkanlar söz konusu olacak. Maddi ve manevi enginleşiyorsunuz. Kendinize olan güvenin artması ile atacağınız adımlar sayesinde gerek iş hayatınızı, mesleki konuları, gerekse düşünce dünyanızı genişletebilirsiniz. Bu dönemde ailevi konulardan gelen olumlu haberler söz konusu. Sağlığınıza ilişkin konuları daha akılcı biçimde değerlendirmelisiniz. Bu süreç bolca iş yükü ve verimli çalışmalar da getirmekte.
 
Yükselen Aslan’lar için önümüzdeki bir yıl özellikle geçmiş yüklerden kurtulma, duygusal arınma, temizlenme ve kendilerini yeni bir döngüye hazırlama açısından büyük bir önem taşıyor. Bu süreç maddi açıdan ziyade sizi duygusal açıdan bağlayan koşulları olumlu yöne çevirmek açısından büyük bir güç kazandırmakta. Kendi iç dünyanıza dönerek rahatlayabilecek ve endişelerden kurtulabileceksiniz. Aynı zamanda sebebini bilmediğiniz koşullardan dolayı aniden çıkacak fırsatlarla da korunma altında olacaksınız. Bu süreçte ruhsal açıdan, karmik yönde büyük bir gelişme olanağı söz konusu. Bazı bitişler olsa da, bu aslında rahatlama sağlayacak. Çocuklarla ilgili konular, aileye ait durumlar, miras, ortaklaşa imkanlar bu süreçte daha fazla gündeminize taşınabilir.
 
Yükselen Başak’lar için önümüzdeki bir yılda özellikle ailevi konuları ilgilendiren yeni umutlar ve beklentiler ortaya çıkmakta. Bu süreçte içerisinde ailenizin ya da duygusal bağlarla ilgili olduğunuz kişilerin getirdiği olumlu beklentiler içinde olabilirsiniz. İçerisinde olduğunuz gruplar, sosyal konular daha çok şey öğrenme ve düşüncelerinizi zenginleştirme imkanı getirecek. Arkadaşlardan, gruplardan, derneklerden gelen destekler de mümkün. Aynı zamanda mesleğinizde beraber olduğunuz kişilerden, örgütlerden de yardım alabilirsiniz. Grup çalışmalarında yabancıların etkisi gündeme gelebilir. Özellikle topraktan, gayrimenkulden ve anlaşmalardan kaynaklanan maddi ve manevi kazançlarınız olabilir.
 
Yükselen Terazi’ler açısından önümüzdeki bir yıl başarılı çalışmalar, daha fazla dikkat çekebileceğiniz sosyal olanaklar ve ünlenme getirmekte. Jüpiter Yengeç burcundayken evlilik yapacaksanız, bu sizi daha zengin kılacak bir deneyim olacaktır. Aynı zamanda bu dönemde mesleğinizde ve sosyal yaşamda daha çok sivrilebilir, dikkat çekebilirsiniz. Ailevi olanaklar da size büyüme, zenginleşme ve sosyal statünüzde ilerleme getireceksiniz. Bu süreçte ortaya çıkan fırsatlar içerisinde eğitsel konular, anlaşmalar, kardeşlerle ilgili konuların yanında, iş hayatında göstereceğiniz çabanın da büyük bir rolü olabilir. Genel olarak bu transit mesleki alanda ve sosyal statünüzde ilerleme sağlayacak, tabi fırsatları değerlendirirseniz. 
 
Yükselen Akrep’ler için önümüzdeki bir yıl özellikle kendini geliştirmek, ufukları genişletmek ve fikir dünyanızı zenginleştirmek için güzel imkanlar sunuyor. Bu süreçte yabancılarla ilgili konular, yolculuklar son derece destekleyici ve koruyucu olabilir. Başkalarından edindiğiniz bilgi ve tecrübelere dayanarak dünyanızı, bakış açınızı büyütebileceksiniz. Dolayısıyla bu dönemde akademik konular, medyaya ait uğraşlar ve yeni beceriler sizi daha tanınır hale getirebilir. Benzer şekilde hukuki konularda da başarılı sonuçlar olabilir. Bu fırsatlar özellikle iş hayatındaki riskli işlere, parasal konulara, yatırımlara, harcamalara ve aynı zamanda size yaratıcılık getiren konulara da yansıyabilir. Çocuklarla ilgili konular da pozitif yönde destekleniyor olacak.
 
Yükselen Yay’lar için önümüzdeki bir yıl fırsatlar açısından daha çok başkalarına bağlı koşulların önem kazandığı bir sürece işaret etmekte. Bu süreçte miras, ailevi konular, eşten ya da ortaklı işlerden kaynaklanabilecek fırsatlar elde edebilirsiniz. Bazı endişeler ve huzursuzluklar da mümkün. Ancak yine de başkalarından destek bulabileceğiniz bir dönemdesiniz. Ailevi konular krizli olsa da, kazançlar da sunuyor. Bu arada yabancılarla ilgili işler, yatırımlar da gündeminize daha sık gelebilir. Bu bir yıl boyunca gerek kişisel konularda, gerekse ailevi alanda başkalarından gelen fırsatları iyi okumak, anlamak durumundasınız. 
 
Yükselen Oğlak’lar için önümüzdek bir yıl fırsatların büyüdüğü ve özellikle kariyer, meslek konuları açısından daha hareketli bir sürece girildiğinin işaretlerini, imkanlarını getirecek. Bu süreçte yapacağınız anlaşmalar, ortaklıklar yepyeni olasılıklar anlamına gelmekte. Yabancılarla işbirliği ve atılacak imzalar yeni kapıların açılmasına neden olabilir. Aynı zamanda bir yıl boyunca evlilikler de daha pozitif koşullar ve ailevi destekler getirmekte. Kısaca bu dönemde imkanların, fırsatların daha çok ilişkilerden kaynaklanacağı görülmekte. Bu nedenle ilişkilerinizi geliştiremelisiniz. Anlaşmalar, kontratlar, kardeşlerle ilgili gelişmeler de bu açıdan önemli olabilir.
 
Yükselen Saka’lar için Jüpiter’in Yengeç burcuna girmesi bolca çalışma, iş ve gayret anlamına gelmekte. Çok işiniz olabilir. İş hayatınızda, uğraşlarınızda yabancıların ya da eğitimin, yolculukların da payı artabilir. Boş durmayacaksınız ve sürekli bir eğitim, hazırlık içerisinde olacaksınız. Dolayısıyla bu bir yıl süreç içerisinde daha çok hizmet ederek çok şey öğrenebilirsiniz. İş ortamında yabancılar olabileceği gibi yeni fırsatlar da olabilir. Bu arada sağlığınıza daha iyi özen gösterebileceksiniz. Gruplar, sosyal konular, arkadaşlıklar ve maddi gelirler bu hizmet ve çalışma ortamındaki konularla yakından ilgili olacak gibi gözüküyor.
 
Yükselen Balık’lar için önümüzdeki bir yol özellikle aşk hayatında sevinçli gelişmeler, keyif veren konular açısından çok güzel şeyler vaadediyor. Aşk ve yaratıcılık evinize ilerleyen Jüpiter rahatlama, gevşeme, hayattan keyif alma ve bolca eğlence getirmekte. Aşkta pozitif gelişmeler var. Bu alanda tanımadığınız yabancıların ya da eğitsel bir konunun etkisi fazla olabilir. Bu yıl çocuk sahibi olmak size büyük bir mutluluk getirebilir. Kuşkusuz harcamalarınızın arttığı bir dönemdesiniz ancak riskli yatırımlar dikkatli olunursa kazançlı sonuçlar da üretebilir. Sanatsal alanda çalışanlar kendilerini daha iyi ifade ederlerken, ödüllendirilebilirler. Kısaca Jüpiter’in bu transiti hayatınıza neşe, canlılık ve pozitif titreşimler sunmakta, iyi değerlendirmeye bakın.

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz