En son konular
» Merhaba tekrar :)
Ptsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Ptsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Ptsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
C.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

9% 9% [ 402 ]
8% 8% [ 376 ]
8% 8% [ 370 ]
9% 9% [ 439 ]
9% 9% [ 410 ]
8% 8% [ 391 ]
9% 9% [ 409 ]
9% 9% [ 414 ]
7% 7% [ 347 ]
7% 7% [ 318 ]
9% 9% [ 415 ]
9% 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

Aralık 2018
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Takvim Takvim

.
.

Mistisizm Nedir

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Aşağa gitmek

Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Bir Ptsi Ocak 05, 2009 3:44 pm

Mysticism Yunanca μυστικός (mystikos) yani Eleusis Gizemlerine "katılan kişi" (initiate) ve gizemlere katılım anlamına gelen μυστήρια (mysteria) terimiyle ilişkilidir. Kelimenin kökeni hakkındaki görüşlerden biri Yunanca'da dudak ve gözleri kapamak anlamına gelen mueinden geldiği yönündedir.Ancak günümüzde mistisizm kelimesi Eleusis gizemlerinden daha çok Neoplatoncu manevi hakikat veya Tanrı ile doğrudan deneyim, sezgi veya içe bakış yoluyla özdeşleşme veya yeni bir idrak seviyesine varma anlamında kullanılmaktadır. Bu deneyim yoluyla bilgeliğe ulaşılır.Dinler ve Mistisizm


Mistisizm terimi çoğunlukla ana akım dini öğretilerle ilişkili veya bu öğretiler üzerine bina edilmesine rağmen dışsal (exoteric) uygulamaların ötesine geçen inanç ve uygulamalara işaret edilmekte kullanılır. Örneğin Kabala Musevilik içinde, Tasavvuf İslam içinde bir mistik hareket iken Gnostisizm hem Hristiyanlık içinde bir mistik hareket hem de Hristiyanlığın dışına çıkan çeşitli mistik gruplara işaret etmekte kullanılan bir terimdir. Kimileri Hristiyanlığın Musevilikten doğan bir mistik grup olduğunu iddia etmiştir. Budizm'de Vajrayana, Hinduizm'de de Vedanta bu dinlerin mistik kolları kabul edilebilir.
İnsanoğlu, tarihin belli dönemlerinde, görünen ve bilinen yollardan ulaşamadığını anladığı bazı gerçeklere, "gözlerini kapayarak", sezgileri ile ulaşmaya çalışmıştır. Mistisizm bu çabaların sonucu olarak ortaya çıkmıştır.
Araştırmalar, İslamiyetten önceki Türk ve İslam öncesi çok dinli Arap topluluklarında da mistisizmin yaşadığını göstermektedir. Buna göre, örneğin şaman dinine inanan insanlar, evrende hiçbir şey yokken, bir tek varlığa inanırdı. O' da güzellik yani "cemal" idi. Ondan baska duyan ve gören yoktu. Söylenceye (mitolojik inanca) göre, evren ve dünya, güzel olan bu varlığın, bir gün yalnızlıktan usanması ve evreni yaratmasıyla oluştu. Şaman dinine inanan Türklerin İslamdan önce inandığı şaman dinindeki Tanrı (Cemalullah) bu tanrıdır.
Benzer bir durum, İslamiyetten önce yaşamış olan Arap toplumları için de geçerlidir. Bu dönemde, çok Tanrılı inanca sahip olan Araplar için, her Tanrının, korkuyla beslenen bir etki ve yaptırım gücü vardı.
Tasavvuf, evreni var eden, Tanrı ile, insan arasında bir sevgi bağı oluşturma temeline dayanan bu inançların uzantısı olarak doğmuştur.

Mistisizmin Felsefe ile İlişkisi


Mistisizm ve modern analitik felsefe mistisizmin deneyimsel ve bütüncül olması ve mistik deneyimin genellikle ifade edilemezliği, modern felsefenin ise analitik, sözel ve indirgemeci oluşu sebebiyle birbirleriyle zıtlık oluşturur. Ancak mistisizm ile felsefe arasındaki bu ayırım modern dünyaya özgüdür. Tarihin büyük bölümünde mistik ve felsefi düşünce birbirleriyle yakından ilişkili olmuştur. Plato ve Pisagor ve bir ölçüde de Sokrat'ın öğretilerinde açık mistik unsurlar bulunmaktadır.; pek çok büyük Hristiyan mistik aynı zamanda döneminlerinin önde gelen filozoflarıdır ve Buda'nın sutraları ve Şankara'nın 'Ayırım Mücevheri'nde mistik fikirler yüksek bir analitik yaklaşımla değerlendirilmiştir. Mistisizm ve modern felsefe arasındaki uçurum temelde modern felsefedeki doğal bilimlerden etkilenen belirli bilimci okulların etkisinden kaynaklanmaktadır.
Mistik düşünce ikiye ayrılır:panteizm ve pananteizm.ilki evreni tanrı olarak görür ya da tersi.ikincisi ise evreni tanrıda görür.ilkinde kişisel bir tanrıya yer yokken ikincisi evreni tanrının bir parçası olarak görür.ilki hayatın akışına değişime özel bir önem vererek doğayla bütünleşmeyi savunurken ikincisi doğayı tanrının bir eseri olarak kavrar.mistisizm ikisinde de farklı kavrayış ve algılamalar doğurur.iki sistemin birleşimi olarak görülebilecek süreç teolojisi ise evrenin tanrıyla beraber devindiğini savunmaktadır.


Mistisizm ve Hayat
Ölüm hayatın dipnotu, eylem ve tavırların kendisini hissettirdiği o tükenmişliğe vurgu, ezeli pranganın esareti. Mistisizm ölümün insanın gerçek boşluğunu hissettiren, bütün çabaların bir kendini avuntuyla oluşa yönelten bir düşünce imgesi olduğunu yalnız iddia etmekle kalmaz, kesinlik hükmünde o dış gerçeklik denilen tantananın mekanizmasını da tanır. Aşkın, sevginin, dostluğun ve arkadaşlığın o en dipteki çölden, kuru iç yaşantıdan kurtulmak için icad edilen ama bir türlü gerçekliği yaşanamayan sadece oyun olarak yaşanmaya çalışılan bir sahtekarlık olduğunu bilir. Tanrı haz ilkesini yaşam içgüdüsü yaptı, içgüdü sosyal hayatı oluşturdu, kaçınılmayan bir uyum sürecinde insanlar daha doyum için gruplar, sınıflar ve birlikler oluşturdu. İnsanlık kendi hayatındaki, öz benliğindeki yalnızlığını kişisel sorunlarını politik sorunlara dönüştürerek rejimler üretti. Kana boğulan, iğdiş edilen insanlık tarihi hep insan zihnindeki ve kalbindeki o kopkoyu karanlıktan, kendini üretirken başkasını yokeden o bencil, bireyci doyumsuzluktan, o tam kavramı bulunmayan vahşilikten doğdu. Mistisizm, Tanrının karanlığından beslenen bu evrensen yapıda yine Tanrının aydınlık olan diğer yüzüne yüzünü dönmüşlerin yoludur. Tanrıyı, insanı ve hayatı yanılma payı olmadan hakkıyla teslim eden Tanrının batını boyutunun hizmetkarıdır.

Mistisizm ve Şizofreni
İnsan tek başına çıktığı hayat yolculuğunda türlü duraklardan aldığı enerjilerle beslenerek macerasına devam eder.Bu enerjiler onu biçimlendiren,referans noktası olarak kabul edilen ve tüm doğrultusunu belirleyen deneyimlerdir.Bu iç yolculukta kişi taşların yerine oturduğu ve görünüş ve bir kimlik kazanan süreç sonucu insan bütünüyle toplumun bir parçası,onun küçük bir örneği konumuna gelir.Bu,sosyal oyunun herkesi bir yaptığı bir sosyal hayatın ana karakteridir.Herkes farklı hayatlara sahip olsa da insanlar sosyal hayat alanlarında birbirlerine aynı sosyal tavır ve adetleri takınır.Bu toplumun yonttuğu ya da kollektif bilinçaltının dikte ettiği kültürel durum insanlara aynı havayı solutur.Mistisizm ve şizofren bu bütünlüğün gerçek insani değerlere kapalı,sadece hissedilen şeyin yobazlığa ve travmaya yol açabilen sahte düşlü,hassasiyeti tüketen ya da bir savaş yumuşatma aracı kadar rolü olan ahlaki normların kontrol mekanizması olduğunu ve hakim paydanın güç eksenli bir yaşam kültürü dayattığını bilir.Şizofreni Tanrının parçalara ayırdığı gerçeği tek tek parçalarda görüp tükenirken mistik parçalardaki bütünden doğar.Aşklarını aynı çizginin iki yönünde bulur:Tanrı ve insan.Mistik Tanrının adını insana söylerken,şizofren insanın adını Tanrıya söyler.Mistikler insandan kopmadan Tanrıyı,şizofrenler Tanrıdan kopmadan insanı aşk edinmişlerdir.Tasavvufta ilki sahv,ikincisi sekr halidir.Delilikleri daha da tükenmek için oynanmış bilinçli oyunlar ve sözlerdir.

KAYNAK: VİKİPEDİA

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz Şub. 01, 2009 10:59 am

Güzel bilgiler astroloji ile çok ilgisi var bu konunun,neptün ve jupiter güçlü ise güneş veya kişinin burcunun yönetici gezegenıne açıları varsa bu jupiter ve neptunun o kişide felsefik,mistik düşünceler hakimdir denebilir.

Ayrıca Ay gezegenının ve merkürün meptun ıle jupıter açılarıda çok önemli husus göze almak lazım bunlarıda.

Hiç mistik bir insan gördünüz mü çevrenızde bilmem ama ben cok gördüm SmileŞahsi görüşüm pek de güzel bir şey değil bu mistisizm çünkü insan başka bir düşünce boyutunda aşmış vaziyette bu dünyanın kahrını,derdini vs mutluluklarını bambaşka yorumluyorlar.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Bir Paz Şub. 01, 2009 4:22 pm

Güzel bilgiler Özgür teşekkürler

Harıtama baktım hemen ve jüoiterimle neptünümün bayagı bir açısı var diger güzegenlerle

Ayımın ise neptünle 120 lik bi açısı var

mistik olmama yetmez belki ama bazen hayata başka gözlerle bakabilyorum Wink

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından gamze Bir Paz Şub. 01, 2009 4:42 pm

buna göre ben mistik bir kişilik oluyorum herhalde,jüpiter ve neptün kavuşum da artı jüpiter asc yöneticisi artı kendi evinde yay da üstelik... yanılıyormuyum....
avatar
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Mesaj Sayısı : 248
Yaş : 47
Nerden : ist
Lakap : Şovalye Ruhlu
Kayıt tarihi : 05/01/09

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Bir Paz Şub. 01, 2009 4:47 pm

gamze demiş ki:buna göre ben mistik bir kişilik oluyorum herhalde,jüpiter ve neptün kavuşum da artı jüpiter asc yöneticisi artı kendi evinde yay da üstelik... yanılıyormuyum....

helal vallaha
bayan mistik Wink

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından gamze Bir Paz Şub. 01, 2009 4:52 pm

şimdi ne oldum ben yani Very Happy
avatar
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Mesaj Sayısı : 248
Yaş : 47
Nerden : ist
Lakap : Şovalye Ruhlu
Kayıt tarihi : 05/01/09

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Bir Paz Şub. 01, 2009 4:57 pm

gamze demiş ki:şimdi ne oldum ben yani Very Happy

güneşle ne gibi açısı var peki bunların?

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından gamze Bir Paz Şub. 01, 2009 4:59 pm

ikisininde güneşle 72'lik açısı var canım
avatar
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Mesaj Sayısı : 248
Yaş : 47
Nerden : ist
Lakap : Şovalye Ruhlu
Kayıt tarihi : 05/01/09

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Bir Paz Şub. 01, 2009 5:03 pm

gamze demiş ki:ikisininde güneşle 72'lik açısı var canım

72 likmi?
bu terimi ilk duyuyorum
kendinmi hesapladın gamzecim?
ama bence bu 60 lık sekstileye girer sanırsam vede mistik bi hava verir kesin
bu 72 lik konusunu özgüre soralım bence No

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından gamze Bir Paz Şub. 01, 2009 5:08 pm

72'lik açı özel açı kalıbına girer 144' lük açıyla beraber..ve etkileri 60 lık açıya göre daha yoğundur.
avatar
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Mesaj Sayısı : 248
Yaş : 47
Nerden : ist
Lakap : Şovalye Ruhlu
Kayıt tarihi : 05/01/09

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Bir Paz Şub. 01, 2009 5:12 pm

gamze demiş ki:72'lik açı özel açı kalıbına girer 144' lük açıyla beraber..ve etkileri 60 lık açıya göre daha yoğundur.

gamzecim
baksana bi de kimseye yorum yapmıyorsun
astroloji bilgin bayagı var senin
var olmasına varda aslında kim bilir daha ne cevherler var ama merkürünü devreye sok ve forumumzda yorum bile yap derim ben Wink

benim yalanla işim olmaz gerçekten 72 lik 144 lük konusundan hiç haberim yok
ben okuduklarım bildiklerimi bilirim sekstile trine kare kavuşum opposite ve s
yani bu konuyu birde ben araştırıpo okuyayım bence
Wink
bayan mistiksin ozaman sen
zaten avatarlar insanın iç dünyasını yansıtır
avatarında mistik bi hava var o yüzden Cool Wink

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından gamze Bir Paz Şub. 01, 2009 5:21 pm

alemsin inci Very Happy
bu aralar yanlızca okuyorum inan kaçkeredir cevap yazdım yorum yazdım sildim bende bilmiyorum kafamı toplayamıyorum inan yoksa tabi paylaşmak isterim hemde bir jüpiteryen olarak birilerine birşeyler öğretmek benim işim sayılır Very Happy bildiklerimi başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırım normaldede ama bu aralar bir tuhaflık var progress neptün retro konuma geçmiş inzivaya çekildim galiba bilemiyorum bende kendimi çözemiyorum bu aralar ama kafamı toplar toplamaz muhakkak yazarım kendimce bildiklerimi inan..
sevgilerle
avatar
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Mesaj Sayısı : 248
Yaş : 47
Nerden : ist
Lakap : Şovalye Ruhlu
Kayıt tarihi : 05/01/09

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Bir Paz Şub. 01, 2009 5:24 pm

gamze demiş ki:alemsin inci Very Happy
bu aralar yanlızca okuyorum inan kaçkeredir cevap yazdım yorum yazdım sildim bende bilmiyorum kafamı toplayamıyorum inan yoksa tabi paylaşmak isterim hemde bir jüpiteryen olarak birilerine birşeyler öğretmek benim işim sayılır Very Happy bildiklerimi başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırım normaldede ama bu aralar bir tuhaflık var progress neptün retro konuma geçmiş inzivaya çekildim galiba bilemiyorum bende kendimi çözemiyorum bu aralar ama kafamı toplar toplamaz muhakkak yazarım kendimce bildiklerimi inan..
sevgilerle

Gamzecim,

anlıyorum seni tabi
ama her zaman bkliyorum senden bunu çünkü hem hayat olarak bizden çok şey gördün vede bilgi olarakta herkesin bir birine ögretecegi bişeyler vardır
eminim birgün katılımlarınla mutlu edeceksin hepimizi
sevgilerle
inci

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz Şub. 01, 2009 5:24 pm

ewt 72 derecelık acılara quintil acılar denır ve sextilden daha oncelıklıdır.360/5=72 verır bu yuzden onemlıdır anladınmı canım.bende de merkur ay uranus arasında 72 derecelık acılar var.sende kendı harıtana bak istersen bir

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Bir Paz Şub. 01, 2009 5:32 pm

evangelion demiş ki:ewt 72 derecelık acılara quintil acılar denır ve sextilden daha oncelıklıdır.360/5=72 verır bu yuzden onemlıdır anladınmı canım.bende de merkur ay uranus arasında 72 derecelık acılar var.sende kendı harıtana bak istersen bir

anladım canım
merak etme onuda ögreniriz Like a Star @ heaven

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından gamze Bir Paz Şub. 01, 2009 5:35 pm

aranızdaki bu çekişmeye bayılıyorum Very Happy
avatar
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Mesaj Sayısı : 248
Yaş : 47
Nerden : ist
Lakap : Şovalye Ruhlu
Kayıt tarihi : 05/01/09

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Bir Paz Şub. 01, 2009 5:38 pm

Very Happy
gamze demiş ki:aranızdaki bu çekişmeye bayılıyorum Very Happy

baksana modumuza gün dogdu artık gerile gerile her yerde açıklar 72 lik açıları
huh Very Happy

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz Şub. 01, 2009 5:49 pm

msnde tartısıtık bu konuyu 72 dereceler hakkında az daha bana kusecektı.su kızın sureklı kusmelerınden gına geldı walla:D

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Bir Paz Şub. 01, 2009 5:53 pm

evangelion demiş ki:msnde tartısıtık bu konuyu 72 dereceler hakkında az daha bana kusecektı.su kızın sureklı kusmelerınden gına geldı walla:D

tartışmadık efendim
niye küseyimki.....
şimdi birisi gelse bana integral yada logaritma sorsa küsermiyim
ben hissetiyim başka nedenlerden dolayı incinirim
al bu da sana kapak olsun Basketball lol!

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından gamze Bir Paz Şub. 01, 2009 6:10 pm

konu mistisizm di galiba ama Laughing
avatar
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Mesaj Sayısı : 248
Yaş : 47
Nerden : ist
Lakap : Şovalye Ruhlu
Kayıt tarihi : 05/01/09

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Uranus Bir Paz Şub. 01, 2009 6:13 pm

gamze demiş ki:konu mistisizm di galiba ama Laughing

haklıısn
Very Happy

eee nerde kalmıştık
Rolling Eyes
gamze quintil açıların olması demekki sana mistik birisi oldugunu ve zengin iç dünyan oldugunu gösteriyor
bak quintil dedimde bi şeyler canlandı hafızamda
hakan kırkoglunu falan okurken quintil lafını çok duydum ben
hmmmm
çoook çalışmam gerekiyor gamze çoook Laughing

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından gamze Bir Paz Şub. 01, 2009 6:15 pm

evet canım çalış çalış bitmiyor valla inan .... Rolling Eyes
avatar
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Mesaj Sayısı : 248
Yaş : 47
Nerden : ist
Lakap : Şovalye Ruhlu
Kayıt tarihi : 05/01/09

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Misafir Bir Paz Şub. 01, 2009 7:34 pm

gamze demiş ki:ikisininde güneşle 72'lik açısı var canım


ooo demek soyut merak bundan ötürü meydana gelıyor anlasıldı... Exclamation Evet aşırı mistisizm var sizde gamze hanım.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından gamze Bir Ptsi Şub. 02, 2009 9:56 am

ama ben bundan memnun değilim özgür, olayları önceden sezinlemek rüyalarımın çıkması ve merkürümü yeteri kadar kullanamamak rahatsız ediyor beni mistik yönümle güneş 72'lik jüpiter ve neptün açısı ile güneş 90 satürün açısı çatışma halinde daraltıyor beni çoğu zaman..
avatar
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Mesaj Sayısı : 248
Yaş : 47
Nerden : ist
Lakap : Şovalye Ruhlu
Kayıt tarihi : 05/01/09

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Mistisizm Nedir

Mesaj tarafından Misafir Bir Salı Şub. 03, 2009 6:24 pm

gamze demiş ki:ama ben bundan memnun değilim özgür, olayları önceden sezinlemek rüyalarımın çıkması ve merkürümü yeteri kadar kullanamamak rahatsız ediyor beni mistik yönümle güneş 72'lik jüpiter ve neptün açısı ile güneş 90 satürün açısı çatışma halinde daraltıyor beni çoğu zaman..

evet anlıyorum sizi hayatın gerçeklerini ıskalar nitelikte bir duygu ve düşünce tarzı yaratıyor insanda ister istemez bu mistisizm olayının yoğunluğu...Yapacak birsey yok tek çaresi denge kurmaya çalısmak baska ne yapılabılır ki??

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz