Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Emre Aydın EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Emre Aydın EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Emre Aydın EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Emre Aydın EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Emre Aydın EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Emre Aydın EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Emre Aydın EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Emre Aydın EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Emre Aydın EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Emre Aydın Vote_lcap9%Emre Aydın Vote_rcap 9% [ 402 ]
Emre Aydın Vote_lcap8%Emre Aydın Vote_rcap 8% [ 376 ]
Emre Aydın Vote_lcap8%Emre Aydın Vote_rcap 8% [ 370 ]
Emre Aydın Vote_lcap9%Emre Aydın Vote_rcap 9% [ 439 ]
Emre Aydın Vote_lcap9%Emre Aydın Vote_rcap 9% [ 410 ]
Emre Aydın Vote_lcap8%Emre Aydın Vote_rcap 8% [ 391 ]
Emre Aydın Vote_lcap9%Emre Aydın Vote_rcap 9% [ 409 ]
Emre Aydın Vote_lcap9%Emre Aydın Vote_rcap 9% [ 414 ]
Emre Aydın Vote_lcap7%Emre Aydın Vote_rcap 7% [ 347 ]
Emre Aydın Vote_lcap7%Emre Aydın Vote_rcap 7% [ 318 ]
Emre Aydın Vote_lcap9%Emre Aydın Vote_rcap 9% [ 415 ]
Emre Aydın Vote_lcap9%Emre Aydın Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

Emre Aydın

Emre Aydın Empty Emre Aydın

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 19, 2009 10:47 am

Emre Aydın Emrebl5

Emre aydını tanımayan yok sanırım,genelde duygusal aşk şarkılarıyla tanınan birisi en son mtv avrupa müzik ödülünü kazandı vs.Geçenlerde haydi gel bizimle ol adlı bir talk show programında rastlantı icabı gördüm emre'ye duygusal ve melankolik bir insanmısın gercek hayatta da diye soru sordular yok hayır genelde neşeli biriyim şarkılarıma aldanmayın ruhsal olarak iyiyim ama bir ilham gelir bende yazarım melankolik olmuş olmamıs diye düşünmem doğaldır ruh halime esen besteler vs dıye bır cevap verdi bende o cevaptan sonra,hem sen duygusal şarkı yaz sonra melankolik değilim de...Enteresan dedim ve bir arastırma yapıp harıtaya ulastım dogum saati belli değil ama olmasa da olur benım amacım zaten prikolojık durumunu analiz etmek oldugundan evler yerlesmesede olur bana gezegen açıları lazım ona ulastık şimdi doğal evlerden bakarak kişinin ruhsal durumunu inceleyebılırız...

Duygusal degılım dıyor, mantıklı bir insanım dıyor eyvallah kabul cok mantıklı bir insan duygularının esiri değil dogru ama melankoli ve duygusal boşluğu her zaman içinde hisseden bir tarafı var buna ne dıyecek o bestelerın kaynagı bu olsa gerek...

Merkürü balık da burda düşen bir gezegen var ayrıca neptun bölgesınde yer alan merkur hayalgücünü yukseltır yaratıcı ve sanatsal bir düşünce tarzı var edebıyattan ve müzikten iyi anlıyor harıtasında merkur son derece güzel açılar almış,neptunu inceledıgımız de oda super guzel açılar almış durumda...Bu ikisi sanatçının melankolık duygusal şarkılarının kaynagını gösterıyor...

Gelelım ay burcuna oğlak olan ay burcu karıyeri önemsedıgını onunla mutlu olacagını ifade edıyor saygı ve ün kazanma amacı ortada bunu gerceklestırmek bıraz zor yollardan giderek olacaktır ama sağlam olacaktır saturn ve jupıter karesi var...Duygusal atmosferın dolulugu ortada alabıldıgıne bir his ve hassasiyetin yüksekliği göze çarpıyor...

Venüs bu da oğlak burcunda ve harıtasında en etkili gezegen diyebılırız...Aşk'ın acı yönünü karamsar ve utangaç oğlak da yaşıyan biri bunu ifade etmesı hüzünlü ve dramatik tarzda zaten şarkılarına bakınca herseyı anlamak mumkun ama bız kişinin iç ruhuna bakmak ıstedıgımızde düşen gezegenlerın konumlarını irdeleyerek sonuca gidiyoruz.

Venüs aşkın ve sevgının gezegenı oglak yerlesımınde muzısyenlık ıcın cok guzel konum...Parasal ve ekonomık olaylarıda içine alan bu konum pluton karesi,uranus sextıle açısı almıs durumda paranın kaynagı ve duyguların gücü burda yatıyor...İlişkileri zorlu ve tutkulu aşkı ıhtıva edıyor...

Harıtasında kendısı kova burcu oldugu ıcın uranusu ıncelemek lazım ve baktıgımızda uranusu oldukca aktif göruyoruz...Ayrıcı mars da kova burcunda ve harıtada en fazla açı alan gezegen mars girişimci ve iradeli bir kimse yardımsever,humanıst ve özgürlükçü,marjınal takılmayı seven bir insan oldugunu pek fazla demeye gerek yok uranus ve mars açılarının kova burcunda olan bır kişi için kafasına göre hareket etmesıne olanak vermesıyle bir yoldan baska yola gecmesı hıc zor olmamıs kendı yolunu kendı çizip bulmuş bir idealist kimse demek yerındedır...

Emre Aydın duygusal ve hüzünlü slow pop şarkıların ustası, kendısıde ağır aşk adamı ve hassas biri K.ay düğümü aslan onun sahne ve yaratıcı sanatlara olan meylinin ne derece güçlü oldugunu gösterıyor...Doğustan bir sanatçı için olması gereken hertürlü mezıyetı almış duygusal anlamda kendı içinde sorunları olsada bunlardan faydalanmasını ve iyiye gitmesını beceren akıllı bir insan Cool

M.I.(c)Z

Misafir
Misafir

Emre Aydın Empty Geri: Emre Aydın

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 10:57 am

Çok ama çok teşekkür ederim Özgür

Emre Aydını ne kadar sevdigimi biliyorsun

Onun şarkıları genelde isayn doludur ve melankoliktir

Onun şarkı sözlerinde kendimi buluyorum bazen, bestelerimin çogu o tiptedir ve o sahneye geldigi günden itibaren qıptayla baktım dogrusu

çünkü yılllar boyu bestelerimi ve bi sürü şiirlerimi sırf duygularım açıga çıkmasın diye saklıyorum ne mutlu yaptıgı herşeyi paylaşabilen birisine

Çok yaşa özgür çok yaşa emre aydın Wink

ellerine saglık
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 19, 2009 11:12 am

Sende çok yaşa birşey değil...Wink

Senin harıtanda benzıyor laf aramızda emre aydına fark ettımde cok benzerlik var duygusal anlamda ve sanatçılık konusunda...

Emre aydın iktisat okumuş meslektaş...Fakat o meslegı devam ettırmemıs garantı elımde bir iş kalsın dıye okumus kendı söyledı ailesi oku demiş oda bıtırmıs fakat hep kendı gönlunde yatan asıl muzısyenlık işini hep koşturmus onunla muvaffak olmus işte...

Arada ki fark bu herhalde...Sanırım sanatsal başarısını mars ile uranuse, bırde K.ay düğümün aslan yerlesımıne borclu bu hayatta idealinin pesınde kosan Tipik bir KOva burcu dersek uyar onun için...
Gerçi venüs orient gezegen konumda sanatın kaynagı oglak da muzısyenlık ıcın cok iyi durumda olmuş VENÜSYEN birisi...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 11:19 am

Zeals demiş ki:Sende çok yaşa birşey değil...Wink

Senin harıtanda benzıyor laf aramızda emre aydına fark ettımde cok benzerlik var duygusal anlamda ve sanatçılık konusunda...

Emre aydın iktisat okumuş meslektaş...Fakat o meslegı devam ettırmemıs garantı elımde bir iş kalsın dıye okumus kendı söyledı ailesi oku demiş oda bıtırmıs fakat hep kendı gönlunde yatan asıl muzısyenlık işini hep koşturmus onunla muvaffak olmus işte...

Arada ki fark bu herhalde...Sanırım sanatsal başarısını mars ile uranuse, bırde K.ay düğümün aslan yerlesımıne borclu bu hayatta idealinin pesınde kosan Tipik bir KOva burcu dersek uyar onun için...
Gerçi venüs orient gezegen konumda sanatın kaynagı oglak da muzısyenlık ıcın cok iyi durumda olmuş VENÜSYEN birisi...

Onu sanatçı olarak sevmeminde muhakkak astroloji bir açıklaması vardır

çünkü bilirsin genelde insanların auralarıyla ve eenrjileriyle hareket ederim

garip bi enerji var insanda

benzerliyin olması çok sevindirdi aslında beni

evet ailesi istemiş oklumuş belki unversiteyi ama tek farkımız benim sanatımı okudugum alanı çok sevmemdir

belkide şironum ikizlerde o yüzden bu kadar çok şeyle ilgileniyorum ama yinede insanın haytta garantisi olmalı
garantim yoksa o yaptıgım müzikten bile zevk alamam
Wink nasılım Very Happy
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 19, 2009 11:25 am

iyisin iyi ama netice şu benim fikrim o ki...

o idealist...

sen realist...

Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 11:27 am

Zeals demiş ki:iyisin iyi ama netice şu benim fikrim o ki...

o idealist...

sen realist...

Wink

haklisin hocam cheers
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan