Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Rüyalarımız ve yorumları EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Rüyalarımız ve yorumları EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Rüyalarımız ve yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Rüyalarımız ve yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Rüyalarımız ve yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Rüyalarımız ve yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Rüyalarımız ve yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Rüyalarımız ve yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Rüyalarımız ve yorumları EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 9% [ 402 ]
Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap8%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 8% [ 376 ]
Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap8%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 8% [ 370 ]
Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 9% [ 439 ]
Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 9% [ 410 ]
Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap8%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 8% [ 391 ]
Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 9% [ 409 ]
Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 9% [ 414 ]
Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap7%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 7% [ 347 ]
Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap7%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 7% [ 318 ]
Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 9% [ 415 ]
Rüyalarımız ve yorumları Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

Rüyalarımız ve yorumları

+5
ali
Paper Dragon
JÜPİTER
Uranus
gamze
9 posters

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

Rüyalarımız ve yorumları Empty Rüyalarımız ve yorumları

Mesaj tarafından gamze Ptsi Ocak 19, 2009 11:31 am

slm başlığı buraya açtım inşallah bir sakıncası yoktur
ben dün gördüğüm bir rüyayı paylaşmak istiyorum sizlerle yorum yapacak arkadaşlar varmı bilmiyorum ama ben çok etkisinde kaldım .12.evim akrep benim ve ay akrepteydi dünde artı benim rüyalarım çıkar üstelik neyse kısaca söyle anlatayım;
büyük bir yer bir tiyatro gibi yada arena gibi kalabalık insanlar var ortada bir havuza benzer bir yer var orda gösteri mi yapıyorlar öyle birşey bende o kalabalığın içindeyim seyircilerin diyeyim bir adam gösteri yapıyor yada ona benzer bir şey ve suya düşüyor onu kurtarıyorlar onun başına insanlar toplanıyor ama o suya dört kişi daha düşüyor adamın arkasından ama kimse onları görmüyor boğuluyorlar diye bağırarak kalabalığı yarıp aşağıya iniyor ve tek tek kurtarıyorum onları üçüncüyü kurtarıyor çıkarıyorum ama dördüncüyü ttutup çektiğimde ölmüş bakıyorum kendime kızıyorum biraz daha acele etsem kurtara bilirdim onuda diye onuda çıkarıyorum uğraşıyorum ama ölmüş ve bunların öğrenci olduğunu fark ediyorum kimse yardım etmiyor herkes seyrediyor bu arada ben hiç suya girmiyorum yanlızca eğilip elimle tutup çekiyorum onları ölen öğrenci kız ve kırmızı bir çantası var ve öbürlerinden bir benim kardeşim o diye ağlıyor ikizmişler galiba uğrşırken kendime kızarken uyandım...böyle işte
yorumu olan veya bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.....
sevgilerle...
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Lakap : Şovalye Ruhlu

Rüyalarımız ve yorumları Empty Geri: Rüyalarımız ve yorumları

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 11:46 am

Aslında çok etkisinde kaldıgın bi rüya bu gamzecim

hatta düşündükce bir garip bile olabiliyorsun

böyle rüyaları bazen kabus gibi nitelendirirz ama bize çok şey anlatır onlar

seni anlıyorum benimde neptün 8 ci evde ve rüyalar çok önemli

yazdıklarını okudum ve aklımda bin sürü düşünce oluştu

ama aklıma geldikçe ve irdeleyerek mutlaka sana ileticem

genel olarak onu söyleyebilirimki eline bir fırsat geçebilir kısa süre sonra ve bu sana hayır getrebilir

ama bu fırsatlardan birine karar vermen gerekebilir dikkatli ol ve dogru kararı ve sonra kendini suçlamayasın diye

ayrıca buradan başlıgı açman gerçekten isabetli olmuş

devam edcem gamzecim

işteyim ale acele yazzdım bunuda

I love you
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından gamze Ptsi Ocak 19, 2009 11:53 am

çok teşekkürler inci cim bekliyorum.......
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 3:09 pm

Sevili Gamze vede tüm forum üyeleri

Şimdi yapacagım gamzenin rüyasının açıklaması tamamen kendi tecrübeme dayanan bir yorum olacak

Mistik olayların bilimsel olarak açıklaması var tabi ama insanlar bunu kabullenmiyor

Ama yorumdan önce bir şeyi belirtmek istiyorum gamze genelde rüyada ne hissettiysen onun aynısını hayattada hissedersin

eger rüyadan uyandıgın zaman kendini heyecanlı yada korku dolu hissetmişssen öyle bi his yaşayacaksın demektir

yok eger rüyadan uyanınca kurtuldugunu hiss eder gibi bi his oluşmuşsa içinde o zaman her hangi bir problemdende öyle kurtulacaksın

rüyalar gerçek degil ama bizi nasıl etkiler görüyorsunuz degilmi ozaman kendimize böyle bir anlam çıkaralım bu hayatta üzelmeye kötülüye vede kibire kine yer vermemek lazım çünkü bu hayatta öyle bir rüyadır yeterki bu rüyamızı güzel yaşayalım

Gamze,

Sanırsam kimsenin farkında olmayan ama seni gerçekten rahatsız eden bir olay var psikolojik olarakta zaman zaman seni rahatsız ediyor belkide

kimse dikkat etmesede sen içinden bu çok önemli diyorsun gerçi ne oldugunu bilmiyorum ama rüyalar bilinç altımızın vede ilerde olacagın sentezidir yani bi nevi kaderin kodeksi

yardım yada her hangi bir iş fırsatı düşecek eline ben böyle yorumluyorum ama sen ne kadar ugraşsanda yine eksik bişeyler oldugunu düşünüyorsun ve düşüneceksinde

çünkü kırmızı çantalı kız ölmüş

bence kurtardıklarınla sevin o da başarının kurbanı olsun

vede yakında bir haber duyacaksın hemde yakın birinden iyi bi haber olsun temenni ederim

hayatım boyunca rüya gördüm ve kendim hissederim ne olacak olmayacak
bu yüzden birazda sen kendinde hislerini ortaya koy gamzecim

bu yaşayacagın olay kalıtılı olay olacak sahne misali

yaşlı bir akraban varsada ondanda haber alabilrisin ama rahat ol ben kötü bir rüya oldugunu sanmıyorum

tam aksine başarı kazanbilecegin bi rüya
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından gamze Salı Ocak 20, 2009 11:33 am

çok teşekkürler inci cim
inşallah hayırlısı olur rüyadan uyandığımda kızgındım daha hızlı davransam onuda kurtarabilirdim diye kendime...
evet beni rahatsız eden bir olay var hepte edecek galiba neyse bunu nerden bağladın anlamadım ama hissettiklerin doğru sayılır.Benimde 6.cı hislerim kuvvetlidir.Neyse çok teşekkür ederim yüreğine sağlık vakit ayırdığın için sevgilerle.......
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Uranus Salı Ocak 20, 2009 11:41 am

gamze demiş ki:çok teşekkürler inci cim
inşallah hayırlısı olur rüyadan uyandığımda kızgındım daha hızlı davransam onuda kurtarabilirdim diye kendime...
evet beni rahatsız eden bir olay var hepte edecek galiba neyse bunu nerden bağladın anlamadım ama hissettiklerin doğru sayılır.Benimde 6.cı hislerim kuvvetlidir.Neyse çok teşekkür ederim yüreğine sağlık vakit ayırdığın için sevgilerle.......

rica ederim canım
bu başlık iyi oldu hep beraber yorumlarız rüyaları
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından gamze Perş. Ocak 22, 2009 10:31 am

bugünde rüyamda eşim pahalı bir kol saati alıyordu kendine ve ben çok kızmıştım kredi kartına taksitle ne olacak diyordu bende zaten elimiz sıkışık bu ara ne gerek var diye sinirimden köpürüyordum bir de beyaz soğanlar varya iri iri olur kuru soğan öyle bir şeylerde vardı rüyada ama nasıldı hatırlamıyorum ama soğanda vardı sanki alış verişte bir marketteydik ...bu ara amma rüya görür oldum peki bunlar ne anlama gelir acaba saat sıkıntı soğan pişmanlık dedikodu diyordu bende ki rüya tabirlerinde ama neyse alın size bir bilmece daha...Smile
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Uranus Perş. Ocak 22, 2009 11:59 am

yok gamze bilmece degil
ben sana bunu yazacagim rahat ol
ama işteyim eve döner dönmez rahat rahat yorumlarım canım
yoldada düşünürüm her zamanki gibi
soganı soyman problemlidir soymadıysan korkma bişey olmaz digerlerini bir birine uzlaştırarak yazacagım emin ol
sevgilerimle
inci
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından JÜPİTER Perş. Ocak 22, 2009 12:42 pm

gecen bende rüyamda ev tasıyorum ,eşyalar gidiyor eşime soruyorum kaca tuttun evi 400tl diyor kendi kendime ya ne anlamı ar ozaman cıkmamızın bende uygun diye düsünmüstüm diyorum uyandım söle bakalım simdi inci bu na ne acıklama yapacan
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından gamze Perş. Ocak 22, 2009 12:43 pm

Uranus demiş ki:yok gamze bilmece degil
ben sana bunu yazacagim rahat ol
ama işteyim eve döner dönmez rahat rahat yorumlarım canım
yoldada düşünürüm her zamanki gibi
soganı soyman problemlidir soymadıysan korkma bişey olmaz digerlerini bir birine uzlaştırarak yazacagım emin ol
sevgilerimle
inci
teşekkürler.....canım Smile
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Uranus Perş. Ocak 22, 2009 4:19 pm

gamze demiş ki:bugünde rüyamda eşim pahalı bir kol saati alıyordu kendine ve ben çok kızmıştım kredi kartına taksitle ne olacak diyordu bende zaten elimiz sıkışık bu ara ne gerek var diye sinirimden köpürüyordum bir de beyaz soğanlar varya iri iri olur kuru soğan öyle bir şeylerde vardı rüyada ama nasıldı hatırlamıyorum ama soğanda vardı sanki alış verişte bir marketteydik ...bu ara amma rüya görür oldum peki bunlar ne anlama gelir acaba saat sıkıntı soğan pişmanlık dedikodu diyordu bende ki rüya tabirlerinde ama neyse alın size bir bilmece daha...Smile

yok saat sana zamanı iletiyor felan felan zaman içinde
ama onu kaç taksite aldıgınıda hatırla mesela 6 taksitse 6 rakamı büyük bir önem kazanır ozaman yani taksitin sayısını
yada rüyanda geçerli olan numarayı rakam çok önemlidir
bu tarihdir sana tarihi işaret ediyor

soganda kuru kuruya dedi kodu yapılabilir ve senin sinirlerine etki edebilir
ben hiç rüya tabirleri kitabı okumadım ama bunlar yaşadıklarım
dikkat et sinirlerine sahip çık gamze
sevgilerle
inci
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından gamze Cuma Ocak 23, 2009 9:05 am

Uranus demiş ki:
gamze demiş ki:bugünde rüyamda eşim pahalı bir kol saati alıyordu kendine ve ben çok kızmıştım kredi kartına taksitle ne olacak diyordu bende zaten elimiz sıkışık bu ara ne gerek var diye sinirimden köpürüyordum bir de beyaz soğanlar varya iri iri olur kuru soğan öyle bir şeylerde vardı rüyada ama nasıldı hatırlamıyorum ama soğanda vardı sanki alış verişte bir marketteydik ...bu ara amma rüya görür oldum peki bunlar ne anlama gelir acaba saat sıkıntı soğan pişmanlık dedikodu diyordu bende ki rüya tabirlerinde ama neyse alın size bir bilmece daha...Smile

yok saat sana zamanı iletiyor felan felan zaman içinde
ama onu kaç taksite aldıgınıda hatırla mesela 6 taksitse 6 rakamı büyük bir önem kazanır ozaman yani taksitin sayısını
yada rüyanda geçerli olan numarayı rakam çok önemlidir
bu tarihdir sana tarihi işaret ediyor

soganda kuru kuruya dedi kodu yapılabilir ve senin sinirlerine etki edebilir
ben hiç rüya tabirleri kitabı okumadım ama bunlar yaşadıklarım
dikkat et sinirlerine sahip çık gamze
sevgilerle
inci
sağol canım tarih hatırlamıyorum saati ben değil eşim alıyor zaten çok pahalı ve ünlü bir marka olduğunu hatırlıyorum galiba 12 taksit gibi çünkü uzun taksitleri filan gibi bir şeyler vardı sanki neyse benim bu ara bilinçaltım kaynıyor galiba rüya görürüm ama bu kadar sık değil di neptün gene harekete geçti herhalde .... evet rüyalarımda hep birşeyler söylenmeye çalışılır bana ama yaşadıktan sonra evet ben bunu rüyamda gördüm yada bak buymuş derim genelde....
tekrar yorumun için teşekkürler.....
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Uranus Cuma Ocak 23, 2009 9:09 am

rica ederim gamze

her zaman hep beraber yorumlarız

yeterki güzel rüyalar gör Wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Cuma Ocak 23, 2009 9:12 am

JÜPİTER demiş ki:gecen bende rüyamda ev tasıyorum ,eşyalar gidiyor eşime soruyorum kaca tuttun evi 400tl diyor kendi kendime ya ne anlamı ar ozaman cıkmamızın bende uygun diye düsünmüstüm diyorum uyandım söle bakalım simdi inci bu na ne acıklama yapacan

abla rakamlar ve uynadıgın zaman hissettiklerin çok önemli
uyandıgın zaman içinde bir huzur olursa gerçektende huzur bulursun hayatta
ama 400 ytl konusunu iyi aklında tut mutlaka karşına çıkacaktır hayatta
ama taşınmak yeniden başlamak demektir
belkide kocan sana bişeyler teklif edecek risk etmek istemeyeceksin elimize bişey geçmez diyeceksin ona ama unutma taşınmak yeniliktir
hayatına mutlaka yenilik gelir taşınıyorsan hayatında ama sen istememişssin çünkü yeniliye kolay kolay ayak uydurmak zor oluyor bazen
ama hayırlısı olsun abla Laughing Wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından JÜPİTER Cuma Ocak 23, 2009 11:14 am

amin incim hepimiz için hayırlısı neyse o olsun ,bakalım yasayacaz ve görecez yeni seyler neymiş
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Eyl. 04, 2010 6:29 am

Benimki rüya degil tam bir işgence....
evde yanlız sam ailemle deilsem yanlızsam eger bu başıma geliyor
bu gecede aynısı geldi başıma
her ay en az 1 kere yaşıyorum
rüyadayım ama rüya görmüyorum
bir güç beni yatagımdan itiyor üzerime baskı yapıp nefes almamı engelliyor
karşı koyamıyorum gücüm yok çünkü uiykudayım gözlerimi açmaya korkuyorum yüzünü görecem diye....açsam kalpten giderim heralde hissediyorum
anında felek nas ayetel kürsiyi durmadan okuyorum sürekli bazen kendi sesimi kendim duyuyorum bagırıarak okudugum için....
sonra sanki o sıkıntıyla rüyadan uyanıyorum ve odamın allakj bullak oldugunu her yere siyah kurdeleler yapıştırıldıgını görüyorum
rüyada rüyadan uyanmışım gibi
ama ben gerçekten normalde oturup gözümü açtıgımı biliyorum çünkü bi keresinde de olmuştu gecenin 3 de annem tlf etmişti acil bi iş için ve ben tlf nu zorla parmagımla meşkule atmıştım...sabah kalktıgımda bir arama oldugunu görmüştüm
bana oyun oiynuyor rüya degil enminim ben normalde yatagımda ioturup gözlerimi açıyorum
ve o manzarayı görüyorum
beyaz enerjileri hissedip görüyorum yatagımın çok uzagında dolaba yakın yerlerde perdelerin kırmızı oldugunu gğrüyoprum her yerin simsiyah kurdeleleli harabe gibi bi oda görüyorum
duaları okuyorum arkası üzerine yataga düşüyorum ve o anda kafamı çarpıyorum acısı hala kafamda Sad
kısacası duaları okuyup rüyaya dalıyorum...bi kaç dakka sonra uyandıgımda herşey yerli yerinde
ama hep bir eşyam yer degiştirir ....
ben hangi eşyamı nereye koydugumu çok iyi hatırlayan biriyim ...dagınıklık içindeki düzenim bayagı bi iyidir...
siyah olan giydigim bişeyler hep yer degişitirir....
dün siyah pantolondaydım o yer degişitrmişti ....giyilmeyen hiç bişey kıpırdamaz....
etkisi uzuhn süre psikolojimi bozuyor...
erkek oldugunu hissediyorum o enerjinin
beni incitmeye korkutmaya bişeyler almaya çalışıyor sanki...
sürüklüyordu resmen yatagımdan
öyle zamanlar olduki ayaklarım yerde kafam yatakta ayetel kürsiyi okuyarken uyandlm
son yılılarda çok rahatsız ediyor beni
daha dogrusu son aylarda
2010 dan itibaren ....bi ilişkimi sonlandırdıktan itibaren....
gerçekten bir yanlışım da olmadı sıcak su döktügümde bile allahın adıyla dökerim 3 harfli falan musallat olmasın diye...o erkil enerji benden ne istiyor anlamış deilim.....
Sad
gece yarısı otursam odamda gözlerimi kapatsam ve bişeyleri görmek istesem pekhala görecegim hatta konuşacagım .....çok şeyi hissedecegim rüyalarımda çok şiddetlidir ama bu kadarını istemiyorum....sabaha kadar boguşarak erkenden kalkıp işe gelmek...ve odadan çıkarken agzında duaları eksik etmemek ....bi adım atsan sanki seni aşagı çekeceler omuzlarından göge kaldıracaklar gibi duygulardan bıktım
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Paper Dragon C.tesi Eyl. 04, 2010 10:09 am

Kuzu bence bazı durumlarda kadınlar böyle şeylere daha açık oluyor. Sivrisineklerin tercihleri erkeklerdir. Avlanırken aslanlar sürüdeki genç erkekleri ya da hasta erkekleri tercih eder. Akrepler bildiğim kadarıyla iki insan varsa önce kadınları ısırır. bazı böceklerin ısırmak durumunda olduğunda ilk tercihi cinsiyete göre değişir.

Bence onlar içinde cinsiyet önemli. O yüzden saçma gelebilir ama; odana kardeşinin giydiği ama yıkanmamış bir iki tişörtünü bırak. Erkek arkadaşın olmadığında daha fazla rahatsız olduğunuda belirtmişsin. Bence bunu bir dene. Ya da bir erkek arkadaş bul Smile

Bir tanıdığım var onu sana yönlendiriyim. O epey biligli biridir. Bişiler der muhakkak.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Paper Dragon C.tesi Eyl. 04, 2010 10:16 am

Ee bak mesela yahudilikte lilithin kadınları bazı durumlarda yokladığına inanılır. Bu yüzden kadınların yanlız olduğu durumlarda yanlarına eşlerinin eşyaları konur.

Bizde doğumdan sonra eşi yanında ayrılacağı zaman eşinin ceketi odasına bırakılır. Olmadı babasının. Muhakak bir erkek eşyası bırakılır. Sen zaten astrolojik olarak bu duruma fazla açıksın. Bence dene bi derim.

Ayrıca Fringe Division gibi olduk sede. Ahaha ben Peter Bishop Razz
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Eyl. 04, 2010 10:24 am

erkek arkadaş bulayım ben Very Happy

şaka şaka denerim sagol kuzu
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 12:28 pm

Uranus demiş ki:erkek arkadaş bulayım ben Very Happy

şaka şaka denerim sagol kuzu

erkek arkadaş...Smile)) hımmm...Smile bence acilen bulman lazım...Smile

inci hanım, seninle biraz sohbet edelimmi?

evren erkek ve dişi varlıklardan oluşur genişler değilmi? bu kavramı en büyük ve en ufak yapıda bile düşün...?
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 12:43 pm

seni beklerken ben yazayım olurmu inci hanım?
erkek arkadaş diye bilerek-bilmeyerek işaret ettiğin kavram içine düştüğün dişil enerjisel etki bir diğer deyişle elektromanyetiksel etki sadece bu erkek arkadaş yani erkek-olumlu-pozitif etki-arkadaş ile etkisini kaybeder...Smile

arkadaşlar Peygamberimiz sol elle yemek yenilmesini kesinlikle men etmiş-yasaklamış hatta "sol elle yemek yiyenin eli kırılsın" diyede beddua etmiştir...peygamberimiz bu kadar acizmide böyle beddua etti sizce? asla asla..acizlikten değil...çok önemli oılduğundan...peki sol elle yemek yemek ne ve nasıl bir etki verir?
hemen açalım konuyu sol elle ağza götürülen yemekler negatif enerji yüklüdür ve insanda negatif enerji etkisi yapar...ne demektir? negatif etki, olumsuz düşünceler üzüntü hayal kırıklığı kendini kötü his etmek vb duygu ve düşüncelerdir...
bak kendin söylüyorsun değerli kardeşim, ayetel kürsi ve muavezeteynleri okuyunca normale dönüyorum diyorsun...Smile
işte senin erkek arkadaşın...Smile
gör bak paper bizden habersiz eve erkek alıyor bu inci...Smile
aramızdaki sosyal siyasi ekonomik ve kültürel ilişkileri bir gözden geçirelim...Smile)) ...............şaka tabi...Smile

sn inci hanım, sana hemen bir tavsiye evdeki siyah renkli eşyaları dışarı çıkarıyoruz...hatta elbiseleride....:)ve acilen suratımıza gülümseme ekiyoruz...Smile)) böle ..Smile ok? kalbimize zikir dediğimiz salavat olur la havle... olur veya kelimei tevhitte olur...ama özellikle senin için ya malik ya kuddus esmalarını tavsiye edebilirim bu esmalar sadece şu an itibarı ile senin okuman gerekli bu başkası için değişebilir. peki sana ben sorayım senin durumunda erkek arkadaş arayan bir bayana odasını hangi renge boyamasını sölersin sn inci???
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 12:46 pm

şimdi geliyoruz bu cin veya karabasan etkisine, bilhassa bayanların adet veya lohusa dönemlerinde...erkeklerin ise stres, bunalım türü aşırı uyarı altında olduğu zamanlarda düştüğü bu durum nedir neden olur?

önce cin nedir cin etkisi nasıl olur bu konuları açmaya çalışacağım inş..Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 12:53 pm

cin nedir?
cin madde yapının alt yapı taşının, ruhudur...Smile enerji yapımızın bir diğer adı "Cin" dir... eee heralde enerjide nedir demezsiniz değilmi?...)
maddenin alt yapı taşı ne dedik?
enerjidir dedik değilmi?
peki arkadaşlar elektrik fişlerindeki elektrikten örnek veriyorum eksi ve artı uç var blirsiniz...işte maddenin alt yapı taşındaki enerji yapımızdaki dengemizin bozulması halinde ortaya çıkan olumsuz dişil enerji-arkadaşımıza da "Cin" diyoruz...Smile
buraya kadar anlaşılmayan nokta varmı?
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 12:57 pm

forumda kimse yok veya herkes gizli kime ne yazacaksam...değilmi?...Smile

neyse okursanız bir ara devam ederiz inş..Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından nezuka C.tesi Eyl. 04, 2010 1:01 pm

ali demiş ki:forumda kimse yok veya herkes gizli kime ne yazacaksam...değilmi?...Smile

neyse okursanız bir ara devam ederiz inş..Smile

sa ben okuyorum dikkatle devam edebiliriz:)
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics