Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Jüpiter & Neptün  kavuşumu EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Jüpiter & Neptün  kavuşumu EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Jüpiter & Neptün  kavuşumu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Jüpiter & Neptün  kavuşumu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Jüpiter & Neptün  kavuşumu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Jüpiter & Neptün  kavuşumu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Jüpiter & Neptün  kavuşumu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Jüpiter & Neptün  kavuşumu EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Jüpiter & Neptün  kavuşumu EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap9%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 9% [ 402 ]
Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap8%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 8% [ 376 ]
Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap8%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 8% [ 370 ]
Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap9%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 9% [ 439 ]
Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap9%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 9% [ 410 ]
Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap8%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 8% [ 391 ]
Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap9%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 9% [ 409 ]
Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap9%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 9% [ 414 ]
Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap7%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 7% [ 347 ]
Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap7%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 7% [ 318 ]
Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap9%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 9% [ 415 ]
Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_lcap9%Jüpiter & Neptün  kavuşumu Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Takvim Takvim

.
.

Jüpiter & Neptün kavuşumu

3 posters

Jüpiter & Neptün  kavuşumu Empty Jüpiter & Neptün kavuşumu

Mesaj tarafından Uranus Salı Nis. 27, 2010 10:02 pm

Doğum haritanızın geri kalanı güvence ve maddi şans olduğu taktirde bu açı, zenginlik sağlayacak bir açıdır. Birçok farklı biçimde para kazanma olasılığınız var: şansınız yaver gidebilir, miras kalabilir, hatta petrol kuyuları, alkol satışı gibi farklı şekillerde bile para size gelebilir. Fikirlerinizde idealist, ruhani ve yüce gönüllü ve hem kolay etkileyebilen hem de etkilenebilen bir yapınız var. Eğer diğer belirtiler iyi bir evliliği işaret ederse, bu açı hem maddi hem de duygusal açıdan gerçekleşmesine yardımcı olacak bir açıdır. Ayrıca mutsuz bir evliliğin işaretlerini de zayıflatır. Aslında tam bir şans açısıdır ve size alışılmışın dışındaki kaynaklardan kazanç getirebilir.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Jüpiter & Neptün  kavuşumu Empty Geri: Jüpiter & Neptün kavuşumu

Mesaj tarafından JÜPİTER Çarş. Nis. 28, 2010 12:32 pm

incim maddi şansa nerden bakıyoruz ,jüpiter neptün mars kavusumu var 9evde ve yayda ama 2evimde bogada ve satürnle junom var satürn güneş karem var parasızlıgıma bu kare acımı sebbeb olmakta
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Nis. 28, 2010 3:19 pm

ikinci evindeki satürn buna etkendir Ayşe abla

satürn güneş karesinin parasızlık yapacagını sanmıyorum....

satürn hem ikinci evinde hem de bogada cabası....

Bu arada söyledigin bu güçlü kavuşum senin yay burcunda ve 9 cu evinde... muhtemelen şansın uzak ülkede döner...
ama bu benim nacizane fikrim...

diger arkadaşlarda incelesin
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 28, 2010 4:41 pm

Uranus demiş ki:ikinci evindeki satürn buna etkendir Ayşe abla

Bu arada söyledigin bu güçlü kavuşum senin yay burcunda ve 9 cu evinde... muhtemelen şansın uzak ülkede döner...

Güzel yorum güzel cvplar devam devam BRAVO ayrı birsey belırtmeye gerek kalmamıs Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Nis. 28, 2010 4:46 pm

Seals demiş ki:

Güzel yorum güzel cvplar devam devam BRAVO ayrı birsey belırtmeye gerek kalmamıs Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_wink

buna çok sevindim kaptan teşekkürler Smile
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 28, 2010 5:19 pm

Uranus demiş ki:
Seals demiş ki:

Güzel yorum güzel cvplar devam devam BRAVO ayrı birsey belırtmeye gerek kalmamıs Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_wink

buna çok sevindim kaptan teşekkürler Smile

rica ederim bende Wink sen artık bilgilerini göster herkese yeterince bilgin var bence aynen devam et güven bildiklerine yeterli depon var Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Nis. 28, 2010 5:21 pm

gğrüyon işte kaptan ay aslanmı ne mi beni engelleyen bilmiyom ama...okulda bile hoca kim biliyor dediginde parmak kaldırmazdım...usul usul sınavda yazar çıkardım...Smile
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 28, 2010 5:28 pm

Uranus demiş ki:gğrüyon işte kaptan ay aslanmı ne mi beni engelleyen bilmiyom ama...okulda bile hoca kim biliyor dediginde parmak kaldırmazdım...usul usul sınavda yazar çıkardım...Smile

asc boğadan olsa gerek bu yavaslıgın ve durgun davranışların hata yaparım endişesi taşıma yorumlarını yap çok kişiden iyisin bence artık kendini yorumlarla gösterme zamanın geldi Wink hiç korkma ve çekinme güven kendıne ve bilgilerine Wink yeterli cephaneye sahipsin sen

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Nis. 28, 2010 5:37 pm

Seals demiş ki:
Uranus demiş ki:gğrüyon işte kaptan ay aslanmı ne mi beni engelleyen bilmiyom ama...okulda bile hoca kim biliyor dediginde parmak kaldırmazdım...usul usul sınavda yazar çıkardım...Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_smile

asc boğadan olsa gerek bu yavaslıgın ve durgun davranışların hata yaparım endişesi taşıma yorumlarını yap çok kişiden iyisin bence artık kendini yorumlarla gösterme zamanın geldi Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_wink hiç korkma ve çekinme güven kendıne ve bilgilerine Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_wink yeterli cephaneye sahipsin sen

haklısın hacım...
bu arada boga beni çok zorluyor kaptan...
sürekli ev al ev kur bi güvence yarat diyo...yemin ederim geçende sabaha kadar uyutmadı
aldım elime kalemi inşa edecegim evin projesini çizdim bi kaç tür...
kıbleye dönük kapı felan...odalar...banyo manyo...bide önceden öyle bi inşa etmek gerekiyorki sonra yüklü para olunca devamını ilave etmek odaların....
arsa aldık...kaldı ev inşası....ama bi olay daha var...annemden başka herkes üstüme üstüme geliyor....
napacan bahçe evini git apartman al (ki ben kesinlikle istemiyorum...topragı bahçeyi gülleri agaçları temiz havayı yeglerim uleyn Smile))
bide sen erkek degilsin napacan evi diyolar evlenirsin evin olur....yanlış ...onlar yanlış biliyor kimsenin işi degil bu onun işi degil bu bu benim işiimm... it is my businness Smile....kısaca gergin dönemdeyim...herkese bişeyler anlatmak yerine annemler projeleri kuruyoz...anamın tam yanında komşuda...kafamı kaldırınca pencereden annemin bahçedeki köpege bagırmasını duyacam...hayat ne güzel degilmi Smile
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Nis. 28, 2010 5:40 pm

Uranus demiş ki:
Seals demiş ki:
Uranus demiş ki:gğrüyon işte kaptan ay aslanmı ne mi beni engelleyen bilmiyom ama...okulda bile hoca kim biliyor dediginde parmak kaldırmazdım...usul usul sınavda yazar çıkardım...Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_smile

asc boğadan olsa gerek bu yavaslıgın ve durgun davranışların hata yaparım endişesi taşıma yorumlarını yap çok kişiden iyisin bence artık kendini yorumlarla gösterme zamanın geldi Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_wink hiç korkma ve çekinme güven kendıne ve bilgilerine Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_wink yeterli cephaneye sahipsin sen

haklısın hacım...
bu arada boga beni çok zorluyor kaptan...
sürekli ev al ev kur bi güvence yarat diyo...yemin ederim geçende sabaha kadar uyutmadı
aldım elime kalemi inşa edecegim evin projesini çizdim bi kaç tür...
kıbleye dönük kapı felan...odalar...banyo manyo...bide önceden öyle bi inşa etmek gerekiyorki sonra yüklü para olunca devamını ilave etmek odaların....
arsa aldık...kaldı ev inşası....ama bi olay daha var...annemden başka herkes üstüme üstüme geliyor....
napacan bahçe evini git apartman al (ki ben kesinlikle istemiyorum...topragı bahçeyi gülleri agaçları temiz havayı yeglerim uleyn Smile))
bide sen erkek degilsin napacan evi diyolar evlenirsin evin olur....yanlış ...onlar yanlış biliyor kimsenin işi degil bu onun işi degil bu bu benim işiimm... it is my businness Smile....kısaca gergin dönemdeyim...herkese bişeyler anlatmak yerine annemler projeleri kuruyoz...anamın tam yanında komşuda...kafamı kaldırınca pencereden annemin bahçedeki köpege bagırmasını duyacam...hayat ne güzel degilmi Smile

ahahha Smile iyi bakalım allah gönlüne göre versın umarım istediğin gibi yapar oturursun kendi evinde mis gibi Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından JÜPİTER Perş. Nis. 29, 2010 6:30 am

satürn hem ikinci evinde hem de bogada cabası....BURAYI ANLAMADIM İNCİM SABAH SABAH AFYONUM PATLAMADI ONDANDIR DİYCEM SENDE HEMEN İÇ Bİ CİGARA DİCEN ,UZAK ÜLKEDE SANSIN DÖNER DEMİŞİN BU KAVUSUM AYNI ZAMANDA YÜKSEK ÖGRENİMEDE İŞARET BİLDİGİM KADARIYLA AMA KIRKINA MERDİVEN DAYADIM AMA UFUKTA ÜNİVERSİTE GÖRÜNMÜYO
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından gamze Perş. Nis. 29, 2010 8:08 am

Uranus demiş ki:Doğum haritanızın geri kalanı güvence ve maddi şans olduğu taktirde bu açı, zenginlik sağlayacak bir açıdır. Birçok farklı biçimde para kazanma olasılığınız var: şansınız yaver gidebilir, miras kalabilir, hatta petrol kuyuları, alkol satışı gibi farklı şekillerde bile para size gelebilir. Fikirlerinizde idealist, ruhani ve yüce gönüllü ve hem kolay etkileyebilen hem de etkilenebilen bir yapınız var. Eğer diğer belirtiler iyi bir evliliği işaret ederse, bu açı hem maddi hem de duygusal açıdan gerçekleşmesine yardımcı olacak bir açıdır. Ayrıca mutsuz bir evliliğin işaretlerini de zayıflatır. Aslında tam bir şans açısıdır ve size alışılmışın dışındaki kaynaklardan kazanç getirebilir.

ha bu kavuşum neden bende işe yaramadı ki sanki Rolling Eyes gizlenmiş bende 12.evde kalmış bide bunlara mars yapışmış zaten şans olsaydı amam iki saat önce doğururduda faydalanırdık bundan...nerde.... Very Happy
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Lakap : Şovalye Ruhlu

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 3:03 pm

JÜPİTER demiş ki:satürn hem ikinci evinde hem de bogada cabası....BURAYI ANLAMADIM İNCİM SABAH SABAH AFYONUM PATLAMADI ONDANDIR DİYCEM SENDE HEMEN İÇ Bİ CİGARA DİCEN ,UZAK ÜLKEDE SANSIN DÖNER DEMİŞİN BU KAVUSUM AYNI ZAMANDA YÜKSEK ÖGRENİMEDE İŞARET BİLDİGİM KADARIYLA AMA KIRKINA MERDİVEN DAYADIM AMA UFUKTA ÜNİVERSİTE GÖRÜNMÜYO

ayşe abla satürn ikinci evde parasal sorunlar verir...
vede üstelik hem bogada hem ikinci evde...
evet 9 cu ev yay burcu yüksek ögrenim de demek...
ben bu yaştan sonra ünv ye gitmeyecegini düşünerekten...uzaklara git dedim:)...
yer degişikligi iyi gelir maddi duruma...
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 3:05 pm

gamze demiş ki:
Uranus demiş ki:Doğum haritanızın geri kalanı güvence ve maddi şans olduğu taktirde bu açı, zenginlik sağlayacak bir açıdır. Birçok farklı biçimde para kazanma olasılığınız var: şansınız yaver gidebilir, miras kalabilir, hatta petrol kuyuları, alkol satışı gibi farklı şekillerde bile para size gelebilir. Fikirlerinizde idealist, ruhani ve yüce gönüllü ve hem kolay etkileyebilen hem de etkilenebilen bir yapınız var. Eğer diğer belirtiler iyi bir evliliği işaret ederse, bu açı hem maddi hem de duygusal açıdan gerçekleşmesine yardımcı olacak bir açıdır. Ayrıca mutsuz bir evliliğin işaretlerini de zayıflatır. Aslında tam bir şans açısıdır ve size alışılmışın dışındaki kaynaklardan kazanç getirebilir.

ha bu kavuşum neden bende işe yaramadı ki sanki Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_rolleyes gizlenmiş bende 12.evde kalmış bide bunlara mars yapışmış zaten şans olsaydı amam iki saat önce doğururduda faydalanırdık bundan...nerde.... Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_biggrin

gamzem 12 ci evde olması biaz gizli kalmış mıə desek belki bir gün ortaya çıkarmı desek ne desek? öyle bi durum...
peki hangi burçta?...
bu zenginligi mücadeleyle ala bilirsin diyordur belki mars...vede jupiterin açılarına bak gamze....
satürnünün kaçıncı evinde? hangi burcunda? bunlara da bak...jupiterin açıları özellikle önemlidir....
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından gamze Perş. Nis. 29, 2010 4:03 pm

Uranus demiş ki:
gamze demiş ki:

ha bu kavuşum neden bende işe yaramadı ki sanki Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_rolleyes gizlenmiş bende 12.evde kalmış bide bunlara mars yapışmış zaten şans olsaydı amam iki saat önce doğururduda faydalanırdık bundan...nerde.... Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_biggrin

gamzem 12 ci evde olması biaz gizli kalmış mıə desek belki bir gün ortaya çıkarmı desek ne desek? öyle bi durum...
peki hangi burçta?...
bu zenginligi mücadeleyle ala bilirsin diyordur belki mars...vede jupiterin açılarına bak gamze....
satürnünün kaçıncı evinde? hangi burcunda? bunlara da bak...jupiterin açıları özellikle önemlidir....
12.evde yay da ..jüpiterin açıları..neptün ve marsla kavuşmuş yükselenime yapışmış şironal birbirlerine gülmüşler(120)plütona da tebessüm etmiş(60)...
satürün 5.evde boğada .....
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Uranus Perş. Nis. 29, 2010 4:07 pm

açılar şen şakrak güzel...Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_smile
e astroloji yanılmaz gamze biliyon...
illaki zamanında kullanmışsındır bu gücünü yada kullanacan...transitlerin etkisiyle bu güç zamanla harekete geçer
maddi açldan durumun kötüdür diyemeyiz....ayşe abla daha zor durumda harıtasında görüldüyü kadarəyla....
aile yaşantını da azdan çoktan biliyorum...belki gerginliklerin hafiflemesine yardım ediyordur. bi analiz et bakalım...ne var elinde?
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından gamze Perş. Nis. 29, 2010 4:26 pm

maddi olarak çok sıkıntılar çektim ama Allah'a şükür şimdi aç değil açıkta değiliz...manevi olarakta 15 senedir herşeyi gördüm evliliğimde...ama bugünümede hamdolsun diyorum ..şimdi ise sakin ...kim bilir 15 senelik bir döngüydü belki ....
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 30, 2010 12:49 pm

Katılmıyorum,çok sey yazdım;ama sonra sildim neyse Kısaca bir örnek vereyim siz düşünün artık gerisini.

Alkol almış sarhoş bir insanın söylediği sözler ve yaptığı davranışlar sizce doğrumudur?
İşte bu açıda öyle zihinsel anlamda karmaşık etkiler verir anladınız inş. Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_exclaim Maddi anlamda hiçbirşeyle alakası yoktur Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_exclaim

(dipnot:Uranusun paylasımına lafım yok ben bu iki gezegen için yapılan yoruma şaşırdım,yoksa bu konunun sevgili uranusun şahsi fikri olmadıgını herkes biliyor)

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Cuma Nis. 30, 2010 3:46 pm

Seals demiş ki:

Katılmıyorum,çok sey yazdım;ama sonra sildim neyse Kısaca bir örnek vereyim siz düşünün artık gerisini.

Alkol almış sarhoş bir insanın söylediği sözler ve yaptığı davranışlar sizce doğrumudur?
İşte bu açıda öyle zihinsel anlamda karmaşık etkiler verir anladınız inş. Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_exclaim Maddi anlamda hiçbirşeyle alakası yoktur Jüpiter & Neptün  kavuşumu Icon_exclaim

(dipnot:Uranusun paylasımına lafım yok ben bu iki gezegen için yapılan yoruma şaşırdım,yoksa bu konunun sevgili uranusun şahsi fikri olmadıgını herkes biliyor)

mantıksal olarak haklısın kaptan...
bu kavuşuma ait yabancı sitelerden de çeviri yapar yapıştırırm eminim bu kadar mantıksız olmaz...
hiç düşünmemiştim bunu dogrusu.....
neptün jupiterin zenginlikle ne alakası oldugunu...
ama bu kavuşum genel olarak ne verir insana? belirsiz bulanık düşünceler degilmi...
enternasyönel bi ilham da verir belki Very Happy.
dini içinde yaşamak yada katı itaat verebilir sizce yanılıyormuyum
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Cuma Nis. 30, 2010 4:26 pm

uranus demiş ki:

mantıksal olarak haklısın kaptan...
bu kavuşuma ait yabancı sitelerden de çeviri yapar yapıştırırm eminim bu kadar mantıksız olmaz...
hiç düşünmemiştim bunu dogrusu.....
neptün jupiterin zenginlikle ne alakası oldugunu...
ama bu kavuşum genel olarak ne verir insana? belirsiz bulanık düşünceler degilmi...
enternasyönel bi ilham da verir belki Very Happy.
dini içinde yaşamak yada katı itaat verebilir sizce yanılıyormuyum

Bu fikrine yorumuna katılıyorum Wink

Misafir
Misafir

- Similar topics