Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap9%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 9% [ 402 ]
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap8%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 8% [ 376 ]
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap8%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 8% [ 370 ]
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap9%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 9% [ 439 ]
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap9%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 9% [ 410 ]
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap8%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 8% [ 391 ]
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap9%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 9% [ 409 ]
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap9%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 9% [ 414 ]
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap7%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 7% [ 347 ]
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap7%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 7% [ 318 ]
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap9%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 9% [ 415 ]
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_lcap9%Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin

+3
Nirvani
Paper Dragon
Uranus
7 posters

Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Empty Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Mayıs 22, 2010 6:16 am

Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskinUranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Ortabuton
Aydınlanmayı, uyanışı, reformları ve özgürlük taleplerini anlatan Uranüs’ün 28 Mayıs’ta Koç burcuna ilerlemesi ile çok şey değişiyor. Yavaş hareket eden gezegenler ki biz bu gezegenlere kollektif gezegenler de deriz, sosyal, ekonomik, politik trendleri açıklar. Nasıl 2007/2008’de Pluton’un Oğlak burcuna geçmesi dünyada ekonomik gidişatı derinden etkilemiş ve hala devletler düzeyinde çöküşler ve iflaslar yaratmışsa, Uranüs’ün Koç burcuna ilerlemesi de liderler, taze yeni başlangıçlar ve bireysellik konusunda aniden parlayan gelişmelere işaret edecek. Koç burcundaki Uranüs cesaret edenin, belirli bir amacın, mücadelenin peşinden gidenlerin önünün açık olacağını anlatıyor.
Uranüs etkisi tıpkı karanlık bir odada aniden ışığın yanmasına benzer. Oda aydınlanınca, her şeyi apaçık ortada görürürüz, belirsizlikten ve karmaşadan kurtuluruz. Daha önce ancak el yordamı ve sezgilerimizle keşfettiğimiz şeyleri artık tüm çıplaklığı ile görmeye başlarız. Sözünü ettiğimiz bu anilik duygusu sadece sosyal ve toplumsal düzeyde değil, aynı zamanda bireysel ve kendi kişisel hayatımızda da ortaya çıkacak. Koç burcundaki Uranüs sayesinde, şimdiye kadar cesaret edemediğimiz noktalarda kendimizi öne atmak durumunda kalacağız. Bir bakıma bu durum hayatta kalma mücadelesi olarak da karşımıza çıkacak. Eğer değişime ve yenilenmeye direnir, korkarak tekrar odanın ışığının kapanmasını istersek, aslında geride kalmış ve bize büyümemiz, gelişmemiz için gereken fırsatları tepmiş oluruz. Sonuçta böyle bir çekingenlik ya da endişe bizi bir yere götürmeyeceği gibi, kaybetmemize neden olur. Cesaretle, kendimiz güvenerek öne çıkacağımız bir döneme giriyoruz. Kendi astrolojik haritanızda Koç burcu hangi evde ise, o alanla ilgili konularda bu güçlü ve ani açılımı, öne çıkma cesaretini ortaya koyabiliriz.
Evet Uranüs’ün Koç burcuna ilerleyişi hayatımızda yeni bir milada karşılık geliyor. Ancak bu süreç hemen bir günde de gerçekleşmeyecek. İlk işaretini şimdi almaya başlayacağız. Uranüs 14 Ağustos’ta tekrar Balık burcuna dönecek ve nihai geçişini ancak 12 Mart 2011’de yapmış olacak. Bu bakımdan, 2010 Ağustos – 2011 Mart arasında, yaşadığımız değişimi sindirme, karmaşa yaşama ve alışma sürecinde olacağız. 2011 Mart’ı ile sözünü ettiğimiz temalar yerlerine iyice oturacaklar. Tüm bunların yanında, Koç’a geçen Uranüs, karşısında bu kez Oğlak burcundaki Pluton’u bulacak. Öyle anlaşılıyor ki, bireysel istek ve arzularımızı aşırı şiddetli bir tonla ortaya koyduğumuzda, bazı engeller ve kısıtlamalarla da karşılaşacağız. Önümüzdeki süreçte bir güç savaşı, adeta bizi güreşmeye, engelleri ortadan kaldırmaya yönelik mücadeleler olacak. Sonuçta, bu yeni görünüm hepimize canlanma, hayata yeniden başlama gücü ve cesareti getirecek. Bu enerjiyi ılımlı biçimde kullanmaya, yenilenmenin farkında olmaya bakalım. Başlangıçlardan korkmayalım.

Hakan Kırkoğlu
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Empty Geri: Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin

Mesaj tarafından Paper Dragon C.tesi Mayıs 22, 2010 3:06 pm

Ben bu yazıdan sonra Hakan Kırkoğlun'a şüpheyle bakarım. Doğan medya grubunun ana teranesini terennüm etmiş gibi.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Misafir Paz Mayıs 23, 2010 7:28 am

2011 marttan sonra değişim başlayacaktır, şimdilik sadece mehter marşı yapacak uranüs Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Paz Mayıs 23, 2010 7:37 am

Seals demiş ki:2011 marttan sonra değişim başlayacaktır, şimdilik sadece mehter marşı yapacak uranüs Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Icon_biggrin

canım üranüsüm benim
sen neymişsin kerata
Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Icon_surprised
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Nirvani Perş. Tem. 08, 2010 8:46 pm

Hakan çok sever Uranüs'ü ...Kendi planeti malum Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Icon_smile ...Velakin yorumları tam hava kıvamında..Az da cıva lazım ..Paper Dragon'un dediği gibi...

Nirvani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Erkek
Yay Manda

http://bir.blogcu.com

Mesaj tarafından nezuka Perş. Tem. 08, 2010 8:54 pm

Seals demiş ki:2011 marttan sonra değişim başlayacaktır, şimdilik sadece mehter marşı yapacak uranüs Very Happy

neeee biri koçmu dedi ,,,,mehter marşımı dediiiii,,,,,, hazırlayın kılıç kalkan ekibini o zaman Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Icon_lol

herşey URANÜSün Aşkınaaaaaaaaaaaaa Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Herz
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Mesaj tarafından Misafir Perş. Tem. 08, 2010 9:01 pm

nezuka demiş ki:
Seals demiş ki:2011 marttan sonra değişim başlayacaktır, şimdilik sadece mehter marşı yapacak uranüs Very Happy

neeee biri koçmu dedi ,,,,mehter marşımı dediiiii,,,,,, hazırlayın kılıç kalkan ekibini o zaman Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Icon_lol

herşey URANÜSün Aşkınaaaaaaaaaaaaa Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Herz

Son zamanlarda forumda bir ateş elementi yükselmesi var görünen o ki aman sakin sakin... Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından JÜPİTER Perş. Tem. 08, 2010 9:39 pm

bende degişimler basladı 1.evimde balık ve koç mevcut 2011 deki nasıl olacak merak içindeyim
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından Uranus Perş. Tem. 08, 2010 10:06 pm

Bendede degişimler başlıyor ama bunu neye baglayacagımı şaşırdım....
geçen aykı ay tutulması günü büyük bir kavgada sinir krizi yaşadım....
temmuzdan itibaren içimde bir rahatlık var....hiç sinirlenmiyorum....
sanki sinir telleri merkez noktadan kopmuş gibi (yaşayacakmıyım dohtur bey)
Ama çok güzel bişey oldugu kesin....
Bu arada hakan kırkoglu Nirvani arkadaşımızın dedigi gibi kova burcu oldugu kesinleşyiro galiba kaptan demi? Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Icon_wink
hani boga kova arasında git gellerdeydik.....
ama ben adamda bir inatçılık görüyorum vallaha boga olsa çok ta sevinirdim diyebilirim....
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından JÜPİTER Perş. Tem. 08, 2010 10:11 pm

yaşayacan kız allahın izniyle doktor degilim ama cvb vereyim istedim onca doktorun içinde calısınca Uranüs Koç’ta: Kılıç kadar keskin Icon_biggrin
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından gamze Cuma Tem. 09, 2010 12:09 pm

bende de uranüs 4.eve girdi...bakalım hayırlısı neler olacak açıkcası korkutuyor bu beni... üstelik gerçi çok var ama natal ayımda burda ama ondan önce şironuma vuracak...of of....
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Lakap : Şovalye Ruhlu

Mesaj tarafından Serena Cuma Tem. 09, 2010 3:34 pm

gamze demiş ki:bende de uranüs 4.eve girdi...bakalım hayırlısı neler olacak açıkcası korkutuyor bu beni... üstelik gerçi çok var ama natal ayımda burda ama ondan önce şironuma vuracak...of of....

transit uranüs, hem aya temas edip, hem 4. eve yerleşirken ev,aile, anne ve çekirdekler ile ilgili konulara çifte vurgu yapmış olur.
uranüs koç burcunda ve duman attıran, değiştiren bir kisvede oldugu için eviniz, anneniz, alışkanlıklarınız, ruh haliniz, duygularınız, ve ev hayatına dair her tür konu uranüs tarafından silkelenip değişim rüzgarına tabi olacaktır.
evle ilgili hareket ya da yer değişimi söz konusu olabilir. anne ile ilgili yenilik, anneye dair düşüncelerin, davranışların, ilişkilerin değişimi, evin hareket halinde olması gibi örnekleri çoğaltabiliriz
Serena
Serena
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kadın
Balık Manda
İş/Hobiler : astroloji, müzik, tasarım, felsefe

Mesaj tarafından Uranus Cuma Tem. 09, 2010 4:16 pm

benim12ci evimde şuan üranüs ve büyük ihtimalle şuan ars venüs kavuşumuma dokunmakta.(şuan üranüsün kaç derecede oldugunu builmiyorum....ama büyük ihtimalle öyle.....
görünen o ki uzun süre 12 ci evimde misafirim olacak....piskolojik sorunlar yaşamayyımda gerisi hiç önemli degil.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından gamze Cuma Tem. 09, 2010 6:56 pm

Serena demiş ki:
gamze demiş ki:bende de uranüs 4.eve girdi...bakalım hayırlısı neler olacak açıkcası korkutuyor bu beni... üstelik gerçi çok var ama natal ayımda burda ama ondan önce şironuma vuracak...of of....

transit uranüs, hem aya temas edip, hem 4. eve yerleşirken ev,aile, anne ve çekirdekler ile ilgili konulara çifte vurgu yapmış olur.
uranüs koç burcunda ve duman attıran, değiştiren bir kisvede oldugu için eviniz, anneniz, alışkanlıklarınız, ruh haliniz, duygularınız, ve ev hayatına dair her tür konu uranüs tarafından silkelenip değişim rüzgarına tabi olacaktır.
evle ilgili hareket ya da yer değişimi söz konusu olabilir. anne ile ilgili yenilik, anneye dair düşüncelerin, davranışların, ilişkilerin değişimi, evin hareket halinde olması gibi örnekleri çoğaltabiliriz
sağol serenacım ....evet 6 ay önce ev değişikliği yaptım taşındım..bakalım bundan sonrası için neler olacak...
ayıma temas etmesi için daha çok 21 derece koçta ay...ama şironuma kısa zaman sonra temas edecek 6 derece koçta şiron ...tr.jüpiter kavuşum yapmakta şu sıralar şironuma...arkasındanda uranüs gelecek bakalım ne olacak.....
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Lakap : Şovalye Ruhlu

Mesaj tarafından Nirvani Çarş. Tem. 14, 2010 11:47 am

Gezegenler "İnsan"dan güçlü değil..."Bakalım,Uranüs napcak,Satürn ezcek
mi,vs?" bu tip duruşlar bizi sadece onların gücüne bağlı/bağımlı hale
getirir...Paranoyakça transitleri izlemeyiniz...Şu an yazdığım bir
yazıyı buraya asıyorum...Sevgiler...

http://bir.blogcu.com/bugunlerde-nerede-kimlerle-nasil-durmaliyim/8488719

Nirvani
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Erkek
Yay Manda

http://bir.blogcu.com

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Tem. 14, 2010 12:38 pm

Nirvani demiş ki:Gezegenler "İnsan"dan güçlü değil..."Bakalım,Uranüs napcak,Satürn ezcek
mi,vs?" bu tip duruşlar bizi sadece onların gücüne bağlı/bağımlı hale
getirir...Paranoyakça transitleri izlemeyiniz...Şu an yazdığım bir
yazıyı buraya asıyorum...Sevgiler...

http://bir.blogcu.com/bugunlerde-nerede-kimlerle-nasil-durmaliyim/8488719

Çok doğru düşünce aynen bende katılıyorum size Nirvani.Yazınızı da okudum oda güzel ve irdeleyici bir düşünce yazısı olmuş zihninize sağlık.Fırsat oldukça yazılarınızı ve blogunuzu takip etmeye gayret edeceğim.Sizin engin bilgilerle dolu, değerli bir bilim sevdalısı insan olduğunuza yürekten inanıyorum,burcunuzun hakkını fazlasıyla veriyorsunuz bence Smile
fikirlerinizi ve tecrübelerinizi daha sıklıkla forumumuzda görmeyi ümit ederim paylaşımlarınız için teşekkürler.

Saygılarımla/iyi forumlar dilerim.

Misafir
Misafir

- Similar topics