En son konular
» Merhaba tekrar :)
Ptsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Ptsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Ptsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
C.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

9% 9% [ 402 ]
8% 8% [ 376 ]
8% 8% [ 370 ]
9% 9% [ 439 ]
9% 9% [ 410 ]
8% 8% [ 391 ]
9% 9% [ 409 ]
9% 9% [ 414 ]
7% 7% [ 347 ]
7% 7% [ 318 ]
9% 9% [ 415 ]
9% 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

Haziran 2018
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Takvim Takvim

.
.

RETRO MARS EVLERDE

Aşağa gitmek

RETRO MARS EVLERDE

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Tem. 10, 2010 7:54 am

TERS DURUMDAKİ MARS 2.EVDEYSE:

Yıldız haritasında 2. evde ters durumdaki mars, parayla ilgili sorunları getirir. Zaten mars ikinci evde rahat sayılmaz. Para evinde türlü masraflara neden olur.Mars cömert fakat aynı derecede müsrif bir güçtür. Bu ters durumda olduğunda da akla cömertlik değil sadece devamlı ve büyük masraflar gelir. Mars ters durumda 2.eve düşmüşse hemen buradaki burca bakılmalıdır. Çünkü para evindeki burçlarda gelir gider vb yle ilgili durumu etkilerler. 2. eve düşen koç tehlikeli sayılabilir. Mars bu burcun yıldızıdır ve koçta rahat hareket eder. Yani bu konumda çok büyük masraflara neden olur. Harita sahibi farkına bile varmadan harcamalar yapar, genellikle para konusunda sorunlarla karşılaşır. Buna karşılık boğa gibi bir burçta ters mars yine büyük masraf anlamına gelir ama bu masrafları kontrol etmek yine de olasıdır. Yine oğlakta ters durumdaki mars masrafda çıkartsada aşırı harcama önlenebilecektir. Buna karşılık aslanda durum yine tehlikeli olabilir. 2.evde aslandaki mars insanın dayanamayarak harcamalar yapmasına bütçesini düşünmemesine ve güç durumda kalmasına neden olabilir. Yalnız her harita bir bütündür. Haritadaki ters durumdaki marsın tatlı açıları ve diğer yıldızlar arasındaki uyum durumu bir dereceye kadar düzeltebilir.

TERS DURUMDAKİ MARS 3.EVDEYSE :

Doğum anına göre çıkartılan bir yıldız haritasında ters durumdaki marsın 3.eve düşmesi pek de iyi sayılmaz. Harita sahibi çevre ilişkilerinde başarılı olamaz. Çevresinde tartışmalar vb. Yüzünden güç durumda kalabilir.Yine kara yolculuklarında tehlikeler olabilir. Haritasında böyle mars olan kimse tren yolculuğu yapmamalıdır. Bu tip yollar yüzünden zarara da uğrayabilir. Yollardan gelecek kısmetler beklenmedik nedenlerle engellenebilir. Harita sahibi yenilikten değişiklikten zevk alır. Yapacağı yenilik vb. nin kendisi için yararlı mı zararlı mı olduğunu da düşünmez. En beklenmedik anlardaki değişikilik yüzünden maddi zarara da uğrayabilir. Eğitim çağındaki birinin haritasında 3.evdeki ters durumdaki mars büyük sorunlar olarak alınır. Bu insan eğitimi yarım bırakabilir.

TERS DURUMDAKİ MARS 4.EVDE:

Doğum anına göre çıkartılan yıldız haritasında 4.eve düşen ters durumdaki mars hiç de iyi sayılmaz. Bu türlü soruna işaret edebilir. 4.ev yuvayı aileyi bir erkeğin haritasında anneyi bir kadının haritasında babayı simgeler.Bu bölüm ayrıca yaşlılıktaki yaşamı ve maddi durumu da açıklar.Ters durumda ki mars yuvada sorunlar yaratır. Harita sahibi sorunlarla başa çıkamadığı için mutsu olur. Aileyle devamlı sürtüşmeler tartışmalar yüzünden genç yaşta evden de ayrılabilir. Aileden tamamen uzaklaşabilir. Yaşamında epey güçlük olabilir. Erkekse annesi yüzünden sorunlar kadınsa babasıyla ilgili durumlar yüzünden üzülebilir.Ayrıca orta yaştan itibaren para durumuna da çok etmek gerekir. Çünkü yaşlılıkta parasız kalma tehlikeside vardır. Yalnız haritadaki olumlu açılar bu durumu epey değiştirebilir.

TERS DURUMDAKİ MARS 5.EVDE:

Doğum anına göre çıkartılan bir yıldız haritasında ters durumda 5.eve düşen Mars, beraberinde bazı sorunlarıda getirir.Beşinci ev aşk, çocuklar yaratıcılık, spekülasyon,eğlence ve kumarla ilgilidir. Bir erkeğin haritasında 5.evde ters durumdaki Mars, aşkta sorunlara işaret eder. Bu sorunların cinsellikle ilgisi de olabilir. Harita sahibi çocukları yüzünden de üzülebilir. Onlarla anlaşamaz çocuklar kendisinden uzaklaşabilirler. Eğlence yaşamı onun epey zamanını alabilir. Eğlence yaşamı için epey fazla para harcayabilir. Hatta bu yüzden borca girebilir, maddi güçlüklerle karşılaşabilir. Yine bu insan spekülasyon ve kumara düşkün de olabilir. Kumarda büyük paralarda kaybedebilir. Bir kadının yıldız haritasında 5.evde ters durumdaki Mars, aşk yüzünden üzüntü olarak alınır. Yine bu yıldızın ters durumdaki konumu evlilikte de sorunlar yaratabilir. Eşin gece yaşamına düşkünlüğü , kumar merakı vb yuvada huzur bırakmaz. Çocuklar sorunlara neden olabilirler. Ters durumdaki Mars, sert açılar da yapıyorsa kadının yaşamında maceralar olacaktır. Bu maceraların duyulmasıyla da kendisi güç durumda kalacaktır.

TERS DURUMDAKİ MARS 6.EVDE:

Doğum anına göre çıkartılan bir yıldız haritasında ters durumda 6.eve düşen Mars, hiç de iyi sayılmaz. Yıldız 6.evde herşeyden önce sağılk sorunlarına neden olur. Bu sorunların türü de Marsın düştüğü burca ve yaptığı açılara göre belirlenir. Ters durumdaki Mars, bu evden tatlı açılar yapıyorsa durum daha iyi sayılır. Çünkü belirli organlarla ilgili rahatsızlıklar olacaktır ama bunlar atlatılacak ve harita sahibi yine sağlığına kavuşacaktır. Fakat 6.evde ters durumdaki Mars, ayrıca sert açılar yapıyorsa durum daha ciddi sayılacaktır. Çünkü 6.evdeki burcun belirttiği organlarla ilgili büyük rahatsızlıklar görülecektir. Bunların tedavisi de yüne güç olacaktır. Bildiğiniz gibi her burç vücudun belirli kısım ve organlarını temsil eder. 6.eve düşen burç da buradaki burcun temsil ettiği bölüm ve organlarla ilgili hastalıkları ortaya çıkartacaktır. Ters durumdaki Mars ayrıca teyze, hala, amcca, kuzen, vb yle ilgili sorunlar olarak da alınır. Harita sahibi bu yakınlar karşısında bocalayacaktır. Onların isteklerine karşı koyamayacaktır. Yani bir bakıma yakınlarından zarar görecektir. 6.evde ters durumdaki Mars, iş arkadaşlarıyla da sorunlar yaratabilir. Yine harita sahibi yanında çalışanlar yüzünden zarar görebilir. Örneğin yanında çalışan hizmetçi, vb nin hırsızlığı evde sorunlar yaratması onu üzebilir.

TERS DURUMDAKİ MARS 7.EVDE :

Doğum anına göre çıkartılan yıldız haritasında ters durumdaki Mars, 7. eve düşmüşse ilk akla gelecek olan işbirliği, ortaklık ve evlilikle ilgili sorunlardır. 7.eve düşen yıldızlar eşin tipini ve evliliğin nasıl geçeceğini de belirtirler. Buradaki Mars, sadece sorun anlamına gelir. Üstelik bunun ters olması başa çıkılamayacak sorunlar olarak alınır. Haritasının 7.evinde ters durumda Mars olan kimse işbirliği oraklık yapmamlıdır. Çünkü er geç karşı taraf ona zarar verecektir. Yani ayrılık da olabilir. Yanlız yine de her haritanın bir bütün olduğun unutmamak gerekir. Ters durumdaki Marsın haritada tatlı açılar ayrılığı önleyebilir. Ancak yinede bu evlilik pek mutlu sayılmaz.

TERS DURUMDAKİ MARS 8.EVDE:

Doğum anına göre çıkartılan bir yıldız haritasında ters durumdaki Marsın, 8.eve düşmesi birkaç şekilde yorumlanır. 8.ev cinsellik tartışmalar ve kavgalar sonucu çıkmaza girebilir. Yani ayrılık da olabilir. Yalnız yine de her haritanın bir bütün olduğunu unutmamak gerekir. Ters durumdaki Mars ın haritada tatlı açıları ayrılığı önleyebilir. Ancak yinede bu evlilik pek mutlu sayılmaz. 8.ev cinselliği, eşin, ortağın parasını, vergi ödenmesi gereken paralar ve mirası temsil eder. Zaten sert bir yıldız olan Mars, ters durumda bu konularda türlü sorunlar yaratabilir. Harita sahibinin cinsellikle ilgili problemleri olabilir. Bu sorunlar da ters durmdaki Marsın düştüğü burç açıklar. Örneğin 8.evde akrepte ters durumdaki Mars, sekse aşırı düşkünlük dolayısıyla sorun olarak alınabilir. Buba karşılık Yengeç ve Terazide ters durumdaki Mars, sert açılar yapıyorsa seks bozukluklarına işaret edebilir. 8.evde ters durumdaki Mars, eşin para konusunda sornlar yaratacağını açıklar. Eş, fazla müsrif olabilir ve eve gelen parayı hiç düşünmeden harcayabilir. Hatta para yüzünden eşini güç durumda bırakabilir. Yine Marsın bu ters konumu eşin hiçbir zaman para konusunda yardımda bulunmayacağını da belirtir. Evlilik istenen bolluğu vermeyebilir. Yine vergi sigorta primi gibi konularda çok dikkatli davranmak gerekir. Ayrıca miras konusunda hiç beklenmedik aksilikler çıkabilir. Umulan, beklenen mirasda gelmeyebilir. Yine de 8.evde ters durumdaki Marsın tatlı açıları bu durmları geçici kılabilir. Yani parayla ilgili sorunlar kısa sürede halledilebilir. Ancak seks konusundaki sözlerimiz daima geçerlidir.

TERS DURUMDAKİ MARS 9.EVDE :

Doğum anına göre çıkartılan yıldız haritasında ters durumdaki marsın 9.eve düşmesi düşünceler, inançlar, vb'yle ilgili tuhaf durumlara neden olabilir. Harita sahibi kolay kolay inanmayan biri olabilir. O, başkalarını inançlarıyla da alay edebilir. Bu yüzden tartışabilir hattta iş kavgaya kadar gidebilir. Harita sahibi kuşkucu, inatçı ve çok da kıskanç olabilir. Onunla anlaşmak ve geçinmek çok güçtür. Bbu tipin tutumu karşısında en iyi niyetli yumuşak başlı insan bile tepki gösterebilir. Bu tip ateist de olabilir. Özel düşünce ve inançlar sadece kendisini ilgilendirir tabii. Ama o başkalarını da etkilemeye kalkabilir ve türlü tatsızlığa yol açabilir. 9.evde ters durumdaki Mars, uzun yolları sorunlu olduğun da belirtir. Yolculuklar tehlikeli de olabilir. Harita sahibi alevlendiğinde şinin ailesi tarafından hiç sevilmediğini de anlayabilir. Eşinin ailesiyle arasında davemlı bir sürtüşme olabilir ve bu da yuvadaki mutuluğu kötü etkileyebilir.

TERS DURUMDAKİ MARS 10.EVDE :

Doğum anınıza göre çıkatılan yıldız haritasında 10.eve düşen ters durumdaki Mars, meslekte, toplum yaşamında sorunlar yaratır. Hairta sahibi kendini beğenen , inatçı, sadece kendisini doğru düşündüğüne inanan biri olabilir. Bu yüzden çevresindekilerle tartışabilir. Her an her yerde sorun yaratabilir. Mars, 10. ev kesimiyle birleşiyorsa veya buraya yakınsa insan iftiraya da uğrayabilir. Gerçekleri anlatabilmesi, kendini temize çıkartması da güçtür. Yalnız ters durumdaki Mars, sevdiği bir burçtaysa ve tatlı açılarda yapıyorsa yine de başarı verebilir. Başarı sorunlardan sonra gelecektir. Yaşama epey mücadeleli geçecektir ama sonunda harita sahibi istediklerini elde edebilecektir.

TERS DURUMDAKİ MARS 11. EVDE :

Doğum anına göre çıkartılan bir yıldız haritasında 11.eve düşen Mars iyi sayılmaz. Marsın ters olmasında harita sahibine zarar verebilir. Böyle bir Mars dostluklar konusunda çok dikkatli davranmak gerektiğine işaret eder. Harite sahibini dost sandığı kimseler aslında kötü niyetli, çıkarcı kimseler olabilirler. Onların önerileri, vb de harita sahibinin zarar görmesine yol açabilir. Yine bu dost geçinen kimseler harita sahibinin parasını alarak çarçur edebilirler. Veya dostluğuna sığınarak ondan para çekerler. Yani kendisini dolandırırlar. 11.evde ters durumdaki Mars, dostluklar inanmamak gerektiğini kkesinlikle belirtir.

TERS DURUMDAKİ MARS 12. EVDE :

Doğum anına göre çıkartılan bir yıldız haritasında 12.eve düşen ters durumdaki Mars, gizli düşmanlara işaret eder. Yine Marsın bu konumu gizli kapaklı işslerin zarar getireceğini açıklar. Harita sahibi örgütlere girmemeli, yasa dışı işlere kalkışmamalıdır. Marsın bu konumu ayrıca akla hırsızlığı da getirmektedir. Harita sahibi dikkatli davranmazsa hırsızlar tarafından soyulabilir. Ayrıca Mars 12.evde tehlikeli hayvanlara, zehirli böceklere de işaret edebilir. Bu konularda da dikkatli davranılmalıdır. Kadınların haritalarında 12.evdeki Mars gizli ilişki anlamına gelir. Ters durumdaki Marsa da düş kırıklığı getirecek gizli ilişki olarak alınır. Buraya düşen burç ilişkinin türünü de açıklar. Harita sahibini kimlere ilgi duyduğunu da belirtir.

Astroloji Yıldızlar ve Burcunuz Dergisi

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: RETRO MARS EVLERDE

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Tem. 10, 2010 8:02 am

Ne yazık ki 1.ev konumu yok elimdeki dergide olmadığı için yazamadım.

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: RETRO MARS EVLERDE

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Tem. 10, 2010 2:12 pm

Victoria demiş ki:Ne yazık ki 1.ev konumu yok elimdeki dergide olmadığı için yazamadım.

Olsun ne çıkar, düşünceniz ve davranışınız yeter...Ellerinize sağlık sevgili Victoria gayet güzel orjinal bir çalışma oldu bu paylaşım Wink

İyi forumlar

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz