Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Sinastri de 1.evin irdelenmesi EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Sinastri de 1.evin irdelenmesi EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Sinastri de 1.evin irdelenmesi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Sinastri de 1.evin irdelenmesi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Sinastri de 1.evin irdelenmesi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Sinastri de 1.evin irdelenmesi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Sinastri de 1.evin irdelenmesi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Sinastri de 1.evin irdelenmesi EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Sinastri de 1.evin irdelenmesi EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap9%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 9% [ 402 ]
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap8%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 8% [ 376 ]
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap8%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 8% [ 370 ]
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap9%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 9% [ 439 ]
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap9%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 9% [ 410 ]
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap8%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 8% [ 391 ]
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap9%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 9% [ 409 ]
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap9%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 9% [ 414 ]
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap7%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 7% [ 347 ]
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap7%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 7% [ 318 ]
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap9%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 9% [ 415 ]
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_lcap9%Sinastri de 1.evin irdelenmesi Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Sinastri de 1.evin irdelenmesi

4 posters

Sinastri de 1.evin irdelenmesi Empty Sinastri de 1.evin irdelenmesi

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Mayıs 26, 2010 5:34 pm

Biraz daha şu konuyu açalım bakalım,şimdi 1.evin etkisinden bahsedelim.

1.evimiz natal haritada bizim dışa karşı duygusal tepkimiz ve ilk davranışlarımızı ifade ediyor.Kısaca burda kimlikten bahsediyoruz bu nedenle bu eve bir gezegen girerse o gezegen karakteristik olarak özellikleri her neyse kişiye bunları enerji olarak aktarır kısaca kişi 1.evin de konumlu olan gezegenin özelliklerini dışarı yansıtır.

Misal;Mars 1.ev de olsa atak ve gözü kara kendi bildiğini okuyan,iddialı bir kimse söz konusudur.
Satürn 1.ev de olsa o halde kişi olgun,ağır hareketli,klasik şeyleri beğenen biraz sert ve otoriter saygıya önem veren bir kişilik olacaktır denebilir vs...

İşte 1.evimize, sinastri de partnerimizin gezegeni düştüğü takdirde bu kişinin gezegenleri 1.evi domine eder!
Bazı yerleşimler kişide olumlu tepkiler alırken bazıları çok stres verebilir.

1.evimize, gezegeni ile pozisyon alan partnerin neler de etkin olacagını irdeleyelim.

* En başta fiziki değişim konusunda ısrar eden bir tavır takınabilir.

* Huyumuz veya davranıslarımızı eleştiren veya düzeltmek ısteyen biri olup,tartısmalara sebep olabilir.

*Düşünce ve duygularımızı etkilemek isteyen davranışlar sergileyebilir.

*Yeni düşünce,davranış,giyim kuşam ve ilgi alanları öğrenmemize faydası olabilir.

*Her konuda Heves kazandırabilir ve bizim kendimizi ya çok beğenmemiz ya da tam tersi beğenmememiz gibisinden bizi kişisel baskı altında bırakabilir.

Bunları gezegenler bazında alırsak eğer;(Partnerin gezegenlerini 1.evimiz de baz alıyoruz)

Güneş 1.ev de ise;Bu durumda partnerin karizması ve etkilidir.Bu kişi bizi kendine hayran bırakabilir etrafında ki insanlarla olan etkileşimi nedeniyle bize çok popüler gelen güçlü liderlik ve sempatik enerjileri taşıyor hissettirebilir.

AY 1.ev de ise;Bu durum partnerimizin bizim üzerimizde oldukça psikolojik ve duygusal ağırlık kazandırdığını gösterecektir.
Ay'ın değişken bir ruh hali verebileceğini de göz önüne alırsak partnerimiz değişiklikleri çok önemseyen biri olacaktır ve ilişki genelde değişkenliklere açıktır.
Duygusal olaylar ve çelişki genel anlamda hissedilecektir.

Merkür ]1.ev de ise;Bu pozisyon ile partnerimizin zekası ve entellektüel düşünce yapısı asc burcu kişisini etkileceyecektir.
Merkür sahibi partner 1.eve bu gezegen ile girince ilişkide akıl veren ve danışılan kişi olacaktır.
Düşüncesel anlamda fikirleri ve duyguları hızla ve akıcı şekilde kolay ifade etmek adına gayet iyi sonuç verecektir olumlu bir durumdur.

Venüs 1.ev de ise;Bu pozisyon partnerimizi prens ya da prenses gibi gördüğümüze işaret olabilir.Asc burcu insanı için Venüsü 1.eve yerlesen partner güzel ve çekici bir insandır.Tatlı dilli bir kimse oldugu için tartısmaların yasanması en az ihtimaldir.
İlişki genelde pozitif seyirde ilerler fakat bazı kıskançlıklar olusması muhtemeldir çünkü venüsü ile 1.evimize giren kişi başkalarının da çok dikkatini çekiyormuş gibisinden asc burcu sahibini düşündürür ve bu durumda olmadık kıskanclık hisleri olusabılır.

Mars 1.ev de ise;Bu pozisyon ile 1.evimize yerleşen partner güçlü,kuvvetli,iradeli ve iddialı bir kimsedir onunla baş etmek zordur en iyisi bütün olaylarda onu takip etmek ve desteklemek olacaktır aksi halde partnerimiz kızgınlaşıp kavga ve tartışmalara hazır kıta beklemektedir.
Sabırsız ve aceleci bir sevgili olurlar kolay kızarlar en iyisi bu durumda partnerimizin isteklerine karşı toleranslı davranıp idare etmeye çalışmaktır.
Şayet asc burcu sahibi de bu mars sahibi olan partnerine karşı çıkarsa ilişki kolayca biter ve tartışma huzursuzluk eksik olmaz diyebılırız.

Jupiter 1.ev de ise;Gayet olumlu bir pozisyondur ve bu durumda ki kişinin hayatımıza renk,neşe ve bilgi,genişleme vb konularda gelişme hareketlenme olacagını ifade edebilir.
Her şekilde ilişki içinde ki iki insan da hayattan keyif alıp birbirini olumlu etkileyebilir.

Satürn 1.ev de ise;İşte bu pozisyon asc burcu kişisine sıkıcı;ama olgunluk kazandırabilecek bir takım durumlar ortaya çıkarabilir.Satürn sahibi partner 1.eve bu gezegeni ile girdiği zaman asc burcu kişisine olgunluğu,sabrı ve ciddiyeti,saygın ve düzenli,sadakatli bir kimliği kazandırabilir.
Geçici günübirlik ilişkiler için çok sıkıcı olan bu pozisyon şayet uzun ömürlü ve ciddi evlilik düşüncesi taşıyan kimseler için çok olumlu olabilir.

Uranüs 1.ev de ise;Bu durumda partnerimiz uçuk kaçık ve eksantrik bir kimse olabilir.Başına buyruk ve özgürlük yanlısı biridir.Arkadaşlık için çok iyi sonuçlar verebilirken düzeyli ilişki için pekte hayra alamet değildir.

Neptün 1.ev de ise;Asc burcu sahibi şayet partnerinin neptününü 1.evinde konuk ediyorsa partneri cok romantik ve duygusal bir aşk insanıdır.Sevgi temasının güçlü oldugu gizemli ve derin bir aşkın yaşandığı bir ilişki olabileceği ihtimali ağır basmaktadır.
Partner,asc sahibine göre çok gizemli ve hassastır aynı şekilde bize de bu tür olayları yansıtması bazen ilişkiyi garip kılıp önünü görulmez kılacaktır.

Plüto 1.ev de ise;Ve geldik son gezegene bu durumda partner bir cinsel güç ve ruhsal anlamda,psikolojık anlamda çok etkin biridir.Hayat deneyimleri asc burcu kişisini derinden etkiler.
iz bırakabilen bir kimse olması muhtemeldir.Uzun soluklu ve kopması zor olan çok derin bir bağ iki kişi arasında olusabılır.
Plütosu ile 1.eve düşen kişi büyük olasılık 1.ev sahıbınin hem davranıs hem duygu hemde düşüncesel anlamda her anlamda değişmesinde etkili olacak enerjiye sahip kişidir.

M.İ.S
Sinastri de 1.evin irdelenmesi Icon_cool

Misafir
Misafir

Sinastri de 1.evin irdelenmesi Empty Geri: Sinastri de 1.evin irdelenmesi

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Mayıs 26, 2010 8:17 pm

1.eve pozisyon alan partnerin gezegenlerinin olumlu/olumsuz durumuna dair;

Bayan haritasında,erkeğin gezegenleri Sinastri de eğer 1.evine yerleşmiş ise;

Güneş:Olumludur...

Ay:Nötr...(durumu göre olumlu ya da olumsuz)

Merkür:Olumludur

Venüs:Olumludur

Mars:Olumludur

Jupiter:Olumlu

Satürn:Nötr...(duruma göre olumlu ya da olumsuz)

Uranüs:Olumsuz

Neptün:Olumsuz

Plüto:Nötr...
(duruma göre olumlu ya da olumsuz)

Erkeğin haritasında Bayanın gezegenleri 1.evine yerleşmiş ise;

Güneş:Nötr...

Ay:Olumlu

Merkür:Olumlu

Venüs:Olumlu

Mars:Olumsuz

Jupiter:Olumlu

Satürn:Nötr...

Uranüs:Olumsuz

Neptün:Olumsuz

Plüto:Nötr...

Biraz açıklama yapalım şimdi,bazı gezegenlere nötr dedim mesela, bayan haritasında Erkeğin Güneş yerleşimi olumlu iken AY için nötr olabilir dedim.

Sebebi ise şudur;

Bayanlar genel anlamda erkekte erkeksi etkileri ararlar yani korumalı,kollamalı ve bayanın her halikarda yaşamını etkilemelidir.Kısaca erkeğin güçlü,lider kimlikli ve etkin bir kimliği olmalıdır.Bu yüzden Güneşi ile bayanın 1.evine giren erkek olumlu enerji verir!

Gelgelelim Erkeğin AY burcu bayanın 1.evine düşüyorsa bu durumda kadın, erkeği pasif ve çok sessiz düşünebilir ve onun otoritesine karşı gelebilir,kaale almayabilir kolayca ilişkiyi kendi istediği yöne çekebilir,çünkü Erkeğin AY'ının sinastri de 1.eve yerleşmesi bayanda baskı yaratmaz aksine bayan için bu erkek, üzerinde daha çok baskı kurabileceği bir kişi olur o Ay burcu erkek sahibi.

Bunun tam tersi Erkek haritasında Güneşi çok parlak olan bayan 1.eve düşerse erkek kolay kolay otorite kuramaz ve tartışmalar yogun olabilir,ilişki de bir iktidar durumu yaşanabilirken;
Eğer bayanın AY burcu erkeğin 1.evine yerleşirse bu durumda erkek o bayanı kanıksar ve onun besleme talebini kolayca alır ayrıca kendiside duygularını rahatça ifade edecektir bu yüzden AY burcu ile erkeğin 1.evine düşen kadın için olumlu yerleşim almış diyebiliriz.

NOT:Bu açıklamaları genel ikili ilişkilerden yola çıkarak yaptım kabul eder ya da etmezsiniz; ama genel geçer ilişkilerde erkek baskın, bayan ise edilgen rolde yer almaya müsait şekilde ilişkide bulunurlar eğer tam tersi erkek edilgen bayan baskın olursa (o tür ilişkiler de bir seçimdir buna sözümüz yok;ama istisna olan durumlardır diye bunu belirtmek gerekir.) tartışmalar eksik olmaz, ilişki de sağlam olmaz kopmaya müsaittir.

Sinastri haritaları incelerken iki kişinin gezegenleri arasında ki açılara baktığımızda satürn veya plüton'un 1.ev de yerleşim olması halinde şayet açıları olumlu ise bunların yerleşimini olumlu sayınız;fakat olumsuz açılar yogunsa olumsuz olarak bu 1.ev de yerlesimleri değerlendiriniz.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından cool38 Çarş. Mayıs 26, 2010 11:06 pm

Çok güzel bilgiler Seals..Bende bir şeyler ekleyeyim partnerlerden birinin 7. evinde satürn varsa ve bu diğer partnerin yükselenin üstüne düşüyorsa bu ilişki tamamen eziyet durumuna dönüşür her iki partnerede..Partnerlerden birinin jüpiteri diğerinin 1. evine düşüyorsa bu diğer partneri çok büyük şekilde etkileyecektir ve jüpiter sahibi partner çoğu zaman istediğini yaptırır karşısındakine..
cool38
cool38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Erkek
Akrep Yılan
İş/Hobiler : Öğrenci

http://www.astrolojimerkezi.com

Mesaj tarafından Uranus Perş. Mayıs 27, 2010 4:07 am

harika paylaşım Kaptan....
emegine eline saglık

Cool söylediklerin kesinlikle dogru bizzat yaşamışlıgım vardır satürn konusunu Smile.....

sevgiler saygılar.....
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mayıs 27, 2010 5:57 am

cool38 demiş ki:Çok güzel bilgiler Seals..Bende bir şeyler ekleyeyim partnerlerden birinin 7. evinde satürn varsa ve bu diğer partnerin yükselenin üstüne düşüyorsa bu ilişki tamamen eziyet durumuna dönüşür her iki partnerede..Partnerlerden birinin jüpiteri diğerinin 1. evine düşüyorsa bu diğer partneri çok büyük şekilde etkileyecektir ve jüpiter sahibi partner çoğu zaman istediğini yaptırır karşısındakine..

Tabi ki cool aynen öyle doğru düşünüyorsun.1.ev ile 7.ev birbirinin zıttı olduğu için buralara olan yerleşimler diğer evi de mutlaka etkilerler ve tepki yaratır.

Ben burda sadece 1.evden bahsettim sırayla sinastri de gezegenlerin kişilerin diğer evlerine düşmesinden bahsetmeye çalısacam müsait oldukca, uzun bir konu bu.
daha bakalım sizlerinde katkıları soruları cevapları ile epey ilerler açılır ve bayağı yararlı olur.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Perş. Mayıs 27, 2010 9:17 am

aslıında benim hayatımın merkezi annem
ama annemle çok tartışırız haaa öyle ideal anne kız deiliz Very Happy..
sonda zaten ikimizde ortak düşünceye geliyopz
dikkatimi çeken annemin marsı bogada geri gidiyor...gerçi anlamını hala anlamış degilim ama annem çok sinirli ani öfkelenen biridir
annemin bogası ne yazıkki benim birinci evime düşüyor..
annem bazen gözlerini büyütüp yüksek sesle konuşunca bagırıyorum çıldırıyorum sabırlı yapım vardır aile içinde ilişkilerde ama sabrım taşıyor..
nedir bu enerji ki beni hep sinir ediyor diyodum ama şimdi anladım mars bence...hemde geri giden bir mars.hiç bi mücadele de edemiyorum....annem sonuçta Very Happy. annemin birinci evi yengeç ve yengeçte benim hiç bi gezegenim yok....

bir nokta daha buldum özgür benim jupiterle annecimin ayı kavuşmuş...bu bereket bolluk olan jupiter ayla kavuşunca ilişkilerde özel bi sevgimi olur...yoksa annem bana olan sevgisini abarttıgı için herkes bunu fark etmişmi olur:D
çok abartıyor diyolar ama ay aslanın bu çok hoşuna gidiyor Wink

emegine eline saglık tekraren...
bunlar çok useful bilgiler Very Happy....
yes türkçe egitime benden de okey ! king
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Perş. Mayıs 27, 2010 1:31 pm

Şimdi 1.evine karşında ki insanın gezegeni düşerse o gezegen asc sahibi için baskı yaratır.
İşte annenin Marsı senin asc burcuna düştüğü için annen senin için önemli bir kimse onun tutumunu es geçip gidemiyorsun seni etkiliyor bir şekilde.
Jupiter ile ay kavuşumu olumludur.Büyük olasılıkla annen sana karşı en şefkatli ve ilgili insan olmalı şu hayatta,samimi ve gönülden desteklemek sevmek ile ilgili bir olumlu durumdur o jup-ay kavusum Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Perş. Mayıs 27, 2010 8:10 pm

Onun haritasıyla benim haritada evler burçlar aynı yerdeydi. O yüzden onun retro gezegenleri yerine benimki işliyordu. Marsım, 1. evine geliyordu Smile 1 derece ile satürnümde 1. evindeydi. Merkür ve venüsü ayımla karşıttı. Onu güvenilmez buluyordum. O da bana güvenmezdi. Niye beni seviyorsun diye sorardı. benden seni istediğim için derdim.

Huzurlu olduğumuz saatleri saymazsak, şakalaşan vahşi hayvanlar gibiydik. Karşılıklı birbirine ufak ufak bıçak batıran dansçılar gibi sado-mazo takılıyor gibiydik. O böyle olmasından, bende onun oyun oynarken ki halini seviyordum.

Gerçi korkuyordu da böyle bir durumdan. Nasıl desem; korku filmi seyrediyordu sanki. Korkarsınız ama izlemeye devam edersiniz.

Yeni tanıştığımızda bana sürekli kavgacı taraflarından bahsederdi.

yo aslında tüm hatunlar bana kavgacılığından bahseder. Rocker abla bana ilk yarımsaatten sonra hiç bir kadını dövdün mü diye sormuştu. Gerçekten sorarlar.

Sanırım 1. evdeki mars böyle etkiliyor. Çok ilginç hiç düşünmemiştim bunu. Hiç bir kadına zarar veremeyeceğim için,
sorularını ciddiye almazdım.

Eline sağlık Seals. şaşırtıcı oldu Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Paper Dragon Perş. Mayıs 27, 2010 8:11 pm

Ahah öyle de bilsinler. Zira yumuşak karnını görmeye dursunlar. Vay haline Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından gamze C.tesi Mayıs 29, 2010 6:13 am

cool38 demiş ki:Çok güzel bilgiler Seals..Bende bir şeyler ekleyeyim partnerlerden birinin 7. evinde satürn varsa ve bu diğer partnerin yükselenin üstüne düşüyorsa bu ilişki tamamen eziyet durumuna dönüşür her iki partnerede..Partnerlerden birinin jüpiteri diğerinin 1. evine düşüyorsa bu diğer partneri çok büyük şekilde etkileyecektir ve jüpiter sahibi partner çoğu zaman istediğini yaptırır karşısındakine..
bak buna katılıyorum...eşimin jüpiteri benim 1.evime düşüyor malesef.(jüpiteri retro bu arada)...satürünüde 7.evime..anlıcanız felaket bir durum bu....
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Lakap : Şovalye Ruhlu

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Mayıs 31, 2010 11:25 am

Paper_Dragon demiş ki:Onun haritasıyla benim haritada evler burçlar aynı yerdeydi. O yüzden onun retro gezegenleri yerine benimki işliyordu. Marsım, 1. evine geliyordu Smile 1 derece ile satürnümde 1. evindeydi. Merkür ve venüsü ayımla karşıttı. Onu güvenilmez buluyordum. O da bana güvenmezdi. Niye beni seviyorsun diye sorardı. benden seni istediğim için derdim.

Huzurlu olduğumuz saatleri saymazsak, şakalaşan vahşi hayvanlar gibiydik. Karşılıklı birbirine ufak ufak bıçak batıran dansçılar gibi sado-mazo takılıyor gibiydik. O böyle olmasından, bende onun oyun oynarken ki halini seviyordum.

Gerçi korkuyordu da böyle bir durumdan. Nasıl desem; korku filmi seyrediyordu sanki. Korkarsınız ama izlemeye devam edersiniz.

Yeni tanıştığımızda bana sürekli kavgacı taraflarından bahsederdi.

yo aslında tüm hatunlar bana kavgacılığından bahseder. Rocker abla bana ilk yarımsaatten sonra hiç bir kadını dövdün mü diye sormuştu. Gerçekten sorarlar.

Sanırım 1. evdeki mars böyle etkiliyor. Çok ilginç hiç düşünmemiştim bunu. Hiç bir kadına zarar veremeyeceğim için,
sorularını ciddiye almazdım.

Eline sağlık Seals. şaşırtıcı oldu Smile

önemli değil paper rica ederim sizlerde kendi bilgilerinizle olayı geliştirdiğiniz örnekler verdıgınız için bende teşekkür ederim sizlere arkadaşlar Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ekim 09, 2010 11:12 am

Birinci evimi onun Güneşi Venüsü ve Şironu etkiliyor. Güneş ve Venüs açklamalarını okudum ama Şironun ne gibi bir etkisi var merak ediyorum fikri olan var mı arkadaşlar?

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Paz Ekim 10, 2010 10:47 am

esezer demiş ki:Birinci evimi onun Güneşi Venüsü ve Şironu etkiliyor. Güneş ve Venüs açklamalarını okudum ama Şironun ne gibi bir etkisi var merak ediyorum fikri olan var mı arkadaşlar?

Karşıt olduğu ev ve gezegene göre hayatında denk gelen alanda açı ve etkiye bağlı olarak hayata bakış açınızın çatıştığı ya da başka konularda anlaştığınızı söylebilirsiniz. Sinastri de 1.evin irdelenmesi 70860 un düşünsel temelleriniz olduğunu düşünün.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ocak 22, 2011 11:03 am

diğer evleride yazarmısnız ? 1.evi çok güzel bir şekilde ifade etmişsiniz...

Misafir
Misafir

- Similar topics