Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 402 ]
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap8%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 8% [ 376 ]
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap8%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 8% [ 370 ]
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 439 ]
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 410 ]
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap8%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 8% [ 391 ]
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 409 ]
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 414 ]
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap7%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 7% [ 347 ]
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap7%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 7% [ 318 ]
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 415 ]
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları

2 posters

12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Empty 12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları

Mesaj tarafından Uranus Paz Ara. 28, 2008 7:10 pm

12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları
12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Separator
12. ev sıkıntı, sorun, üzüntü, kısıtlamalar, endişeler, inziva evidir ve gizli, üstü örtülmüş her şey burada temsil edilir. Gizli düşmanlar, gizli ilişkiler, aldatma, aldatılma, hayal kırıklıkları bu kapsamdadır. 12. ev kişinin dış dünyadan uzaklaşıp yalnız kalma isteğini gösterir. Bu bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde yapılabilir. Yalnız kalma, inziva, kendini dinleme kişinin bilinçaltından dışa çıkmaya çalışan konulara yaklaşmasını, onlara kulak vermesini sağlar. Eğer bunu yapmaktan kaçınırsak, onları yok sayarsak bir gün kendilerini bir şekilde gösterirler. Bu hastalık şeklinde olabilir, o zaman hastaneye yatarız veya bilinçaltındaki korkularımızla dış dünyada yüzleşiriz.

Başka insanlar bizimle uğraşırlar. Gizli gizli kuyumuzu kazabilirler veya bizi hapishaneye gönderebilirler. İdeal olan bu enerjilerle birlikte çalışıp, bilinci genişletmek, aydınlanmaktır. O zaman kişi güçlenecek, bu konuda başka insanlara yol gösterecek, yardımcı olacaktır. 12. ev özveriyi, hayırseverleri, başka insanlar için çalışanları temsil eder. Bu hayatta kurban veya yol gösterici olmak kişinin kendi ellerindedir.

12. evin doğal burcu Balık, yönetici planetleri Neptün ve Jüpiter'dir.

ANAHTAR KELİMELER: Hapishane, hasta hane, inziva, kişinin yalnız kalmasını sağlayan her şey, insanın içinde kaybolabildiği büyük kuruluşlar, gizli düşmanlar, insanın gerçeklerle yüzleşmekten kaçınma yöntemleri ( mesela alkol ), bilinçaltı, psikiyatri, iyileştirme, tedavi yeteneği, geçmiş hayatlar, karma, yardımseverlik, hayır kuruluşları, özveri, fedakarlık, sıkıntı, sorun, endişeler, bilinmeyenler.

KAYNAK: ASTROMERKEZ
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Empty Geri: 12. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ara. 29, 2008 3:42 pm

12.evimde yay burcunda neptünüm war asc ye kavusmus üstelik.psişik yeteneklerim olabilirmis yazıyordu.bakalım bende de olacak mıRazz

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ara. 29, 2008 3:45 pm

vay vay vay
bence sen bir an önce keşfetmeye bak sevgili fahrettin
evet bende gördüm harıtanı dogr gerçektende öyle bi durum söz konusu
peki sen bu konuda birşeyler hissediyormusun
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ara. 29, 2008 6:11 pm

malesef hiç birsey hissetmiyorum.ama okudugum yazıda bu yetenekler aniden ortaya cıkabilirmiş diyordu.belki gelecekte neden olmasın

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ara. 29, 2008 6:59 pm

evangelion demiş ki:malesef hiç birsey hissetmiyorum.ama okudugum yazıda bu yetenekler aniden ortaya cıkabilirmiş diyordu.belki gelecekte neden olmasın

Bu tamamen benim yorumum sevgili fahrettin bence
yaya burcu felsefeyide yonettiyi için ve zamanla dinle felsefeyle haşır neşir olacan ve bu felsefik düşünceler aniden sende oluşan psişik yetenekleri ortaya çıkracak
burda senin açılarına bakalım.
satürne 60 lık yani sekstile
ve acs ile kavuşmuş
belkide bu ilerde seninmeselginede yansiyacak
aman medyummu olcan Shocked
bu zamanlar ortaya çıkacak bir durum olacak
ama yay burcunun yaptıg yüksek ögrenim dalı da burada bir ipucu olabilir
yani belkide bunları sen teknik olarak ögrenme yetenegi kazanabilirsin
gerçi bu pek teknikle olacak işler degil ama çalışılarak yapılabilen birşey olabilir
benim hislerim bana bunun ilerde olacagını ve aniden rüyalarla sana iletilecegini gösteriyor
sevgilerimle
inci
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Salı Ara. 30, 2008 11:22 am

ben ruyalardan cok telekinetik yetenekerlim olsun isteridim:)şöyle eşyaları felan uçursam hiç fena olmaz.çok karizma yaparım walla:)ama astral seyehatada razıyım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından JÜPİTER Salı Ara. 30, 2008 12:40 pm

benim güneşim 12 evde ve sıkca yasıyorum inzivaya cekilmeyi
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR