Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Yükselen İkizler EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Yükselen İkizler EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Yükselen İkizler EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Yükselen İkizler EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Yükselen İkizler EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Yükselen İkizler EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Yükselen İkizler EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Yükselen İkizler EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Yükselen İkizler EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Yükselen İkizler Vote_lcap9%Yükselen İkizler Vote_rcap 9% [ 402 ]
Yükselen İkizler Vote_lcap8%Yükselen İkizler Vote_rcap 8% [ 376 ]
Yükselen İkizler Vote_lcap8%Yükselen İkizler Vote_rcap 8% [ 370 ]
Yükselen İkizler Vote_lcap9%Yükselen İkizler Vote_rcap 9% [ 439 ]
Yükselen İkizler Vote_lcap9%Yükselen İkizler Vote_rcap 9% [ 410 ]
Yükselen İkizler Vote_lcap8%Yükselen İkizler Vote_rcap 8% [ 391 ]
Yükselen İkizler Vote_lcap9%Yükselen İkizler Vote_rcap 9% [ 409 ]
Yükselen İkizler Vote_lcap9%Yükselen İkizler Vote_rcap 9% [ 414 ]
Yükselen İkizler Vote_lcap7%Yükselen İkizler Vote_rcap 7% [ 347 ]
Yükselen İkizler Vote_lcap7%Yükselen İkizler Vote_rcap 7% [ 318 ]
Yükselen İkizler Vote_lcap9%Yükselen İkizler Vote_rcap 9% [ 415 ]
Yükselen İkizler Vote_lcap9%Yükselen İkizler Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Yükselen İkizler

2 posters

Yükselen İkizler Empty Yükselen İkizler

Mesaj tarafından Uranus Perş. Ocak 01, 2009 2:30 pm

Yükselen İkizler ise

Yükselen İkizler Burclar_ikizler_kSizin için en önemli özellik zekanızı sergilemektir. Son derece pratik ve hareketli bir kafanız vardır. Özellikle güç durumlarda çok zekice ve zamanında çözümler bularak durumu kurtarabilirsiniz. Bu olayda sezgileriniz de önemli rol oynar. Bulunduğunuz ortama kolayca uyum sağlayabilirsiniz. Bilmediğiniz bir konuda bile hemen bir şeyler söylemek ve biraz ilerlemeden sonra da kırk yıllık uzman gibi konuşmak sizin için zor değildir. Konuşarak insanların ilgisini çekersiniz. Size biraz geveze denebilir ama kolayca arkadaş edinebilirsiniz. Kusurlu tarafınız arasında havailik yer alır. Bir konu üzerinde uzun süre ilgilenmek zor gelir. Çabuk kavradığınız gibi çabuk da bıkarsınız. Bu nedenle her şeyi yüklemeye gerek duymazsınız. Bazen bir konuda karar verirken çok fikir değiştirirsiniz. Bu da sizi yorgun bile düşürebilir. Bu durum sizi sözüne güvenilmez birisi de yapabilir. Oysa sizin karar vermekte eziyet çektiğinizi anlayamazlar ! İlgi alanınız ve uğraşlarınız daima birden fazladır. Aynı anda iki olayı yürütebilirsiniz. İki sevgili, iki iş, iki gelir kapısı olası gibi. Eliniz de oldukça açıktır ve para sizin için harcanması için vardır. Siz okumak yerine yaşayarak öğrenmek istersiniz. Kendinize özgü pratik zekanız yardımı ile kolayca öğrenebilirsiniz ve sabahlara kadar kitap devirmek gerekmez. Okurken ciddi bir ilgi göstermeniz beklenmemelidir. Biraz oradan biraz bundan size yeterli gelebilir. Ama sonunda aldığınız bilgiyi satmayı bilirsiniz. Sabırsız birisiniz ve derinliğine ilgi gereken konular sizin için değildir. Kusurlu yanlarınız arasında yalan söylemek ve dedikodu merakı göze çarpabilir. Çift karakterli olduğunuzdan sizin için karar vermek zordur. Açıkçası sizin nasıl davranacağınızı kestirmek güçtür. Kolay etki altında kalabilir ve çabuk bıkıp vazgeçebilirsiniz. Dikkati çeken bir özelliğiniz de çok hareketli olmanızdır. Adeta yerinde duramazsınız. Konuşurken bile hiç olmazsa elleriniz oynar. Yetenekli ve yaratıcı olduğunuzdan el becerileriniz de oldukça fazladır. Klasik ve rutin davranmak size uygun değildir. Her şeye karşı ilgi duyabilir ve araştırabilirsiniz. Basın, yayımcılık,pazarlamacılık,konuşma gereken işler,sahne ve edebiyat alanları sizi çeker. Sizin çok fazla arkadaşınız olacaktır ama çok yakın dostunuz çok azdır. Hiç bir konuda sınırlamadan hoşlanmazsınız. Fikir tartışmalarına her zaman hazırsınız. Hareketli oluşunuz erken yaşlanmanıza neden olabilir. Sizin için en büyük engel hareketsiz kalmaktır. Uzun, ince bir vücudunuz olur. Kollarınız ve bacaklarınız da uzuncadır. Gözleriniz ela veya açık renkli, cildiniz de buğday veya esmer renklidir. El parmaklarınız da genellikle ince ve uzundur. Yüzünüz de uzunca olabilir ama etli değildir.
KAYNAK: Yükselenburçlar

Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Yükselen İkizler Empty Geri: Yükselen İkizler

Mesaj tarafından merikeklik Çarş. Ocak 14, 2009 10:40 am

sSitenin yükselen ikizleri olarak ilk ben yazayım.fiziksel görünüşle işe başlayayım.yükselen ikizler tarifine göre uzun değilim 162.ama kilo olarak hep zayıf olmuşumdur.ve yaşımdan küçük gösteririm.tenim buday rengi.çok hareketli ve pratiğimdir.çok hızlı hareket ederim.yavaş hareket beni çok sinirlediriyor.kafam herzaman bir konu ile meşguldür.her zaman ilgilendiğim birşeyler vardır.okumayı ,araştırmayı çok seviyorum.ve küçük detayları çok çabuk görüyorum.liglendiğim alanla ilgili.
bir yerde bir yükselen ikizler şunu yazmıştı"Kalem ve bilimum kırtasiye edavatlarına, defterlere, kitaplara ve bilgisayarlara yoğun ilgim var"dedim tam beni anlatmış ..bir ara acaba kırtasiyecimi açsam diye ilgimi belirtiyordum.çevremi bu tür malzemelerle dolduruyorum ve kimsenin almasını istemiyorum.öğrenmeyi çok seviyorum.öğrencilik diye bir meslek olsa ben olurdum .
kararsızlık benim en büyük düşmanın,sıkıntı kaynağım.karar vermek benim yaşamımda kriz kaynağı..karar verirken o kadar çok detay düşünüyorumki. şöyle yaparsam şöyle olur.her yönünü düşünürken ömrümden ömür gidiyor.en basit konuda bile..
iki mesleğim ,iki üni diplomama var.12 yıl birinde çalıştım .şimdi diğerinde.
çok konuşkan ve neşeli olduğum söylenmez.genelde kaygıları yüzüne yansıyan bir insanım.neşeli değildir.çok çabuk moralim bozulur ve anında görüntü yüzüme yansır.
ve arkadaş konusunda söylenenin aksine çok vefalıyımdır ..veher zaman 1 veya 2 tane çok yakın dostum olmuştur..
çok sabırısz biriyim.yalan söyleidğim zamanlar olur tabiki..ama bu bende alışkanlık değildir..
şimdilik bu kadar
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 14, 2009 12:49 pm

İnsanların çok karıştırdıgı bir konu vardır hep
yükselenim bu ve ben buyum
ama senin ay burcun senin güneşin ve yüskelenin komple olacak
illa yüskelenin tüm özelliklerini taşıyamazssın ve taşısan bile diger konumdaki gezegenler ve diger burçlar buna mutlaka etki edecekler
çünkü yükselenin açıları vardır ve sen açısız degilsin
mesela yüskelen ikizlrsin ama ay ve güneş burcu nterazide
sen esas olarak terazinin özelliklerini taşırsın
melankoli problemin var her konuda moralsizleşebiliyorsun hemen
marsın bogada mesela o da 12 ci evde bunlarda zarar görüyor mars
istediklerini dile getiremzssin getirdigin zamanda çok öfkeli davranabilirsin
içinde çelişkili birisi degilsin burçların hepsi hava elementi
ddaha detaylı analizler bölümüne yaparız
ama unutma meralcım sen yükselen ikilzerdde olsan etkilerin de vardır
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından merikeklik Perş. Ocak 15, 2009 8:01 am

anladım canım sağol.tek başına değerlendirmemem gerekiyor.
merikeklik
merikeklik
Astro Üye
Astro Üye

Mesaj tarafından Misafir Cuma Şub. 06, 2009 1:24 pm

benim de ükselenim ikizler.Boyumda uzun değil ama zayıfım .Bu arada merikeklik arkadaşım sanki beni tarif etmişsin ,yazını okurken sanki benim özelliklerimi yazmışsın gibi geldi. Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Cuma Şub. 06, 2009 6:04 pm

evangelion demiş ki:sevgili ebruli haritanı imzana koyarsan senı daha yakından tanıma sansımız olur ve yorumda yapabılırız.iyi günler

haklısın evan
ama tanışalım başlıgında kendi başlıgı altında dogum bilgilerini ve dogum yerini eksiksiz yazarsa harıtasını çıkarırız

demi ama? Wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Şub. 07, 2009 10:48 pm

Ebruli demiş ki:
Uranus demiş ki:
evangelion demiş ki:sevgili ebruli haritanı imzana koyarsan senı daha yakından tanıma sansımız olur ve yorumda yapabılırız.iyi günler

haklısın evan
ama tanışalım başlıgında kendi başlıgı altında dogum bilgilerini ve dogum yerini eksiksiz yazarsa harıtasını çıkarırız

demi ama? Wink

Sevgili evangelion ve uranus haritamı tabiki koyarım sorun değil fakat ben analiz istemiyorum yani kendi haritamı biliyorum zaten ve hafta içinden itibaren çok sık foruma uğrayamıyacağım şu an iiznde olduğum için rahatlıkla internete giriyordum fakat hafta içi tekrar işe başlayacağım ve işten yorgun geldiğim için internete gireceğimi zannetmiyorum ama arada uğrarım yine Wink

Anladım Sevgili Ebruli

Tabiki senin istegine baglı birşey.

esas olan güzel arkadaşlıklar kurmamızdır öyle degilmi?

katılımların yeterlidir bize vede hatta kendince yorumlarınıda muhakkak bekleriz sevgili ebruli
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

- Similar topics