Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap9%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 9% [ 402 ]
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap8%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 8% [ 376 ]
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap8%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 8% [ 370 ]
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap9%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 9% [ 439 ]
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap9%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 9% [ 410 ]
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap8%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 8% [ 391 ]
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap9%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 9% [ 409 ]
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap9%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 9% [ 414 ]
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap7%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 7% [ 347 ]
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap7%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 7% [ 318 ]
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap9%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 9% [ 415 ]
Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_lcap9%Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor!

Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Empty Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor!

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 07, 2009 6:44 pm

İnsan Hakları ve Sosyal Adalet

Dünya’nın gerek ekonomik bakımdan, gerekse siyasi ilişkiler bakımından gergin bir süreçten geçmekte olduğu bugünlerde, bir taraftan kriz yaşanırken, diğer taraftan her şeyin düzeleceğine dair umut ve inancımız da devam etmekte. Jüpiter yarın (5 Ocak’ta) Kova burcuna giriş yapıyor. Hoşgörülü ve insancıl yönleri güçlü olan Kova burcu farklı kültürlere ve geleneklere saygılıdır. Umarım Jüpiter’in bu burçta bulunmasının yaratacağı olumlu etkiler sayesinde, başka ülkelerin, toplumların haklarına yönelik işlenen suçlar ortadan kalkar, insani değerler ivedilikle ve gerektiği gibi ön plana çıkar.

Bu yıl olumlu düşünme ve destekleyici fikirler ve toplumcu hareket etmek sayesinde bazı sorunların üstesinden gelmek mümkün olacak. Kova burcundaki Jüpiter sadece kendini mükemmel hale getirmekle yetinmez, toplumu da bu seviyeye taşımak ister. Kova sosyalleşmiş egonun burcudur; egosunu grup içinden alır ve grubun çıkarlarını kendi çıkarları olarak görür. İdealist bir burçtur. Bu yüzden bu yıl sadece kendi iyiliğimizi değil herkesin iyiliğini düşünmeli, toplumsal değerlere ve dayanışmaya önem vermeliyiz. Başarı ancak böyle gelecek olduğunu unutmamalıyız.

Kaynak: Astrolojigazetesi
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor! Empty Geri: Jüpiter Kova'ya Giriş Yapıyor!

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 07, 2009 7:11 pm

bence 1 yıl gibi kısa bir surede dunyada onemli degısımler olusturamaz jupiter.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 07, 2009 7:39 pm

evangelion demiş ki:bence 1 yıl gibi kısa bir surede dunyada onemli degısımler olusturamaz jupiter.

jupiter sadece alettir kova burcunun etksiiyle yapacak bunu
cunku koova burcunda etkildiir jupiter
yoksa jupiter herzaman hareket halinde yapsa hep yapabilirdi
kova burcu arkadaşlık uzlaşma yardım konularını yönettigi için jupiter bunu vurgulayacak
her burçta bi anlam taşır gezegenler biliyorsun
bu arada benim burcuma geçti diye kıskandınmı
bau kıskanç moderatör
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 07, 2009 9:01 pm

al senın olsun jupiter 2008 de oglak burcundaydı ama hayatımdakı en kotu sene oldu 2008.biz saturn insanıyız jupiter bizi bozar.bu arada suanda transit jupiter tam güneş-venüs kavusumumun üstünden geçiyor

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ocak 08, 2009 11:37 am

evangelion demiş ki:al senın olsun jupiter 2008 de oglak burcundaydı ama hayatımdakı en kotu sene oldu 2008.biz saturn insanıyız jupiter bizi bozar.bu arada suanda transit jupiter tam güneş-venüs kavusumumun üstünden geçiyor

Jupiter oğlak da düşer o yüzden gerektiği yardımı vermesi beklenemez!Jupiter bir ateş elementinin gezegeni oglak burcu ise toprak elementi yani saglamlık ve devamlılık yeniliğe karşı tutuk olan bir doğası var.Jupiterın aktif olması için girişimci bir doğa lazım olur bunu kova gibi hareketli ve değişime yeniliğe açık pozitif burcda saglaması daha kolay olur.
Jupiter sosyal bir gezegendir kova da sosyal bir burc ikiside insanlara iyilik ve yarar saglamak ister bu yüzden uzlaşma olur bu tür gezegenler bır burca girdiğinde karakter etkısı önemlıdır demek ıstedıgım bu yani.

Kova burcu Turkıyenın 8.evıne gırıyor burda bır takım yenlıkler olacaktır bence cok ılgınc demokratık ınsancıl ve global etkıler olacak gibi Türkiyede...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Perş. Ocak 08, 2009 3:00 pm

oleyyyy ben cok mutluyum
afferim juptere
ama ben hastayım inşallah jupiter bana yrdım eder
sagol zeals bak bu cadı moderatöprden kurtardın beni
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ocak 08, 2009 4:44 pm

demek geldin sonunda zeals.su inciye birkac yorum yapta artık benı kurtar lutfen.jupiter kova burcuna girdi diye havasından geçilmiyor.

Misafir
Misafir

- Similar topics