Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap9%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 9% [ 402 ]
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap8%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 8% [ 376 ]
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap8%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 8% [ 370 ]
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap9%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 9% [ 439 ]
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap9%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 9% [ 410 ]
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap8%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 8% [ 391 ]
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap9%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 9% [ 409 ]
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap9%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 9% [ 414 ]
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap7%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 7% [ 347 ]
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap7%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 7% [ 318 ]
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap9%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 9% [ 415 ]
YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_lcap9%YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA

2 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Empty YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 6:54 am

YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA

2008 yılı gökyüzü hareketleri açısından oldukça yoğun geçecek. Dünyanın kaderinde önemli bir dönüm noktasına giriyoruz. Bundan sonra yıllar sürecek bir dönüşüm başlıyor. Biz de bireyler olarak elbette bu dönüşümden payımızı alacağız.

Astrolojik hareketlerin en önemlilerinden birisi ağır gezegenlerin burç değiştirmeleridir. Bu değişimler yeryüzündeki deneyim süreçlerinin etaplarını gösterirler. 25 Ocak 2008’de Pluton Yay’dan çıkıp Oğlak burcuna girecek. Bu arada Pluton astronomlar tarafından gezegen statüsünden cüce gezegenliğe düşürüldü, ancak astrologlar Pluton’un hareketleri ile yeryüzündeki olaylar arasındaki zamandaşlığın hiç şaşmaması nedeniyle çalışmalarında onu kullanmaya devam ediyorlar. Pluton Güneş’in çevresindeki turunu 248 yılda tamamlar, dolayısıyla bir burçta ortalama 21 yıl kalır. Yörüngesinin eliptik olması nedeniyle bu 12 ile 32 yıl arasında değişir. Son olarak din ve inancın burcu olan Yay’a 1995 yılında girmişti. 12 yıl içinde din teması iliklerimize kadar işledi. Şimdi Oğlak’ta 2024 yılına kadar kalacak. Oğlak öncü bir burçtur; hareketi simgeler. Toprak elementindedir, yani maddesel dünyayla bağlantılıdır. Artık vaazlar, konuşmalar bitiyor, uygulamalar başlıyor. Yay’ın inançları, felsefeleri ve kavramlarından maddesel dünyada somut olana geçiliyor. Satürn de toprak elementine ait olan Başak burcunda aynı somutluğa işaret ediyor. Bundan sonra olan her şey bizi somut olarak ve ciddi (Oğlak) biçimde etkileyecek.

Pluton (Hades) mitolojide yeraltının efendisidir. Yeryüzüne çıktığında görünmez olabilir. Bu nedenle bir toplumda gizli kapaklı olanları, tabuları, yasakları, mafyayı ve yaşamın karanlık yönlerini simgeler. Pluton’un keşfi Hitler rejiminin yükselmeye başladığı yıllara denk gelir. Dolayısıyla işkenceyi, yıkıcılığı, organize suçu, çete psikolojisini, gizli polisi temsil eder. Öte yandan yaşamın ölüm ve yeniden doğum süreçleriyle ilintilidir. Arıtma tesislerini, arkeolojiyi, eskimiş bir şeyin yeniden hayata kazandırılmasını simgeler. Bu özelliği ile iyileştiricidir, ancak Pluton’un simgelediği tedavi can yakar. Kangren olmuş bir bacağın kesilmesi gibidir. Dolayısıyla Pluton’un eşlik ettiği dönemler sancılıdır ve mutlaka eski ile yüzleşmeyi ve biçimini dönüştürmeyi gerektirir. Pluton güç ve acizlik ile ilintilidir. Bu gücü kendinizi kontrol etmek, başkalarını kontrol etmek ya da koşulları kontrol etmek için kullanabilirsinsiniz. Neticede acizliği deneyimleyip sadece kendinizi kontrol edebileceğinizi, öteki şıklar için sizden daha büyük güçler olduğunu görürsünüz. Astrolog Mary Shea’nın özetlediği gibi, güç kendisini üç farklı süreç kanalıyla gösterir: Aynı kalmak (içsel ve dışsal güce direnmek), Elemek (hayatın -yararlı olmayan- bir alanını bırakmak, ölüm), Dönüşüm (form değiştirmek; zaten mevcut olan değişimi aktif olarak yaşamak). Her şeyi olduğu gibi tutmaya çalıştığınızda, bir gücün sizi değişmeye zorladığını ve sizin değişime direndiğinizi söyleyebiliriz. Bir güç savaşı çıkabilir. Elemeyi seçtiğinizde yaşamınızın bir yönü üzerinde kontrolü bıraktığınızı veya onunla teması kestiğinizi söyleyebiliriz. Değişimi seçtiğinizde dıştaki bir güce teslim olduğunuzu veya faal biçimde dönüşüm peşinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Hangi koşullarda bunlardan hangisini seçeceğinize karar vermek bilgelik gerektirir. Ancak kesin olan, Pluton zamanlarında yaşamınıza bu temaların gireceğidir.

Oğlak burcu devletleri, politik yapıyı, sistemi, statüyü, büyük şirketleri ve yeryüzünü simgeler. Pluton’un Oğlak’a girişi bu konularda dönüşümlere işaret ediyor. Muhafazakarlar (Oğlak) önce bu değişiklikten korkup, baskıyı arttırabilirler. Bir süre sıkı kuralllarla kısıtlanmak (Oğlak) ve karamsarlık söz konusu olabilir. Ancak Pluton Oğlak’ta hareketinin temel prensibi Pluton Yay’dan geçerken kavrananların ve söylenenlerin şimdi hayata tatbik edilmesidir. Yay sınırsız büyümeyi simgelerken, Oğlak sınırlandırmayı, yapılandırmayı simgeler. Yay’ın idealleri Oğlak’ta somutlaştırılır.

Tarihte Pluton’un Oğlak’ta olduğu dönemler yeni bir dünya düzeninin kurulduğu dönemlerdir. Bundan önce Pluton 1762-1778, 1516-1533 yıllarında Oğlak’tadır. Dünyada 1516-1533 yılları arasında Aztek ve İnka İmparatorlukları yıkılmış, İspanyol sömürgeciliği yayılmış, yeni dünyaya Katoliklik girmiştir. 1517’de Protestanlığın kurucusu (1529) Martin Luther 95 maddelik Tezini yayınlamıştır. 1775 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin kurulmasıyla sonuçlanan Amerikan Bağımsızlık Savaşı başlamıştır.

Kanuni Sultan Süleyman döneminde (1520-1566) Osmanlı altın çağını yaşamıştır. Bu esnada Batı’da dini reformlar yapılıyor, Rönesans yaşanıyordu. Bundan 248 yıl sonra Osmanlı’yı Rus’larla savaşırken ve yenilirken görüyoruz. 1768-1777 Rus savaşı sonunda Osmanlı önemli topraklar kaybetmiştir.

Şimdi yine yeni bir dünya düzeninin kurulacağı 16 yıllık bir döneme giriyoruz. Ancak bu defa bizzat dünya da işin içinde. 2007 yılını “Grönland’de korkutan erime!” başlıkları ile bitirdik.
Yerküreyi tehdit eden küresel ısınma Kuzey Kutbu’nda buzulların erime sürecini hızlandırdı. Bilimadamları 4 yılda buzulların yarısı eriyen Kuzey Denizi’nde 2012 sonunda hiç buz kalmayabileceği uyarısını yaptı. Sadece maddî kazançlarını düşünen ve dünyaya zarar veren büyük şirketler (Oğlak) ve onların uzantısı politikacılar (Oğlak) kötüye kullandıkları güçlerini (Pluton) yitirmemek için çözüm yollarını tıkıyorlar. Zaten yaşanmakta olan doğal felaketler Pluton’un Oğlak’a (yeryüzü) girişi ile iyice artacaklar. Artık Pluton’un üç değişik süreci belki de şöyle deneyimlenecek: küresel ısınma dünya vatandaşlarını değişime zorlayacak, bir süre bu konuda kontrol bırakılacak (yokmuş gibi yapılacak), sonra faal biçimde bu dönüşümde yer alınacak. Dünyaya sahip çıkılıp, mevcut düzenlere başkaldırılacak. Bunun için Uranüs (isyan) enerjisi gerekecek. Gereken enerji 2008’in ikinci yarısında gökyüzünde belirecek ve muhafazakarlara karşı devrimciler sahnede yerlerini alacaklar.

[size=16]

“İnsanı kurtaran bir adım atmaktır. Sonra bir adım daha. Her zaman aynı adımdır, ama mutlaka atmanız gerekir.”

Antoine de Saint-Exupery

Mutlu yıllar,

Barış İlhan

30.12.2007'de Radikal 2'de yayınlandı

KAYNAK: Astrolojidergisi[/size]
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Empty Geri: YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 19, 2009 12:41 pm

güzel yazı inci eline saglık.pluto oglak burcundayken hiç iyi seyler olmayacagı ortada.hayatımın en zor donemını pluto ilkkez oglak burcuna girdiginde deneyimledim.ayrıca aynı donemde babamda gorme yetısının buyuk kısmını yıtirdi.plutonun oglak burcuna girmesi saturn-pluto kavusumu kadar kotu birsey.insallah bu donemi onemli bir olay olmadan atlatabiliriz.

Misafir
Misafir

YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA Empty Geri: YENİ DÜNYA DÜZENİ: PLUTON OĞLAK’TA

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 2:34 pm

evangelion demiş ki:güzel yazı inci eline saglık.pluto oglak burcundayken hiç iyi seyler olmayacagı ortada.hayatımın en zor donemını pluto ilkkez oglak burcuna girdiginde deneyimledim.ayrıca aynı donemde babamda gorme yetısının buyuk kısmını yıtirdi.plutonun oglak burcuna girmesi saturn-pluto kavusumu kadar kotu birsey.insallah bu donemi onemli bir olay olmadan atlatabiliriz.

eee pluto yay burcundan oglaka yeni geçti ocak ayında yanlış hatırlamıyorsam

ama bi kaç yıl önce oglaka girmiş ama yine geri giderek yayda devam etmişti progresine

iyimsel olalım arkadaşım iyi şeyler olur inşallah
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 5:52 pm

evangelion demiş ki:güzel yazı inci eline saglık.pluto oglak burcundayken hiç iyi seyler olmayacagı ortada.hayatımın en zor donemını pluto ilkkez oglak burcuna girdiginde deneyimledim.ayrıca aynı donemde babamda gorme yetısının buyuk kısmını yıtirdi.plutonun oglak burcuna girmesi saturn-pluto kavusumu kadar kotu birsey.insallah bu donemi onemli bir olay olmadan atlatabiliriz.

ee pluto uzun zaman oldu 1 ci evinde ve bu sana psikolojik degişimler geitrii düşünsel anlamda
ve de imajında degişim sunar
neden karamssarsın bay mod? Very Happy
oysa ilerde güzel şeyler olacak Laughing
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 19, 2009 6:25 pm

walla dünya gitgide kötüye gidiyor ben nasıl karamsar olmayayım.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 6:30 pm

umutsuz vaka diyorsun yani he Very Happy
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 19, 2009 6:58 pm

walla umutsuz bence ama ddaha altıncag felan var.dunya bu kadar bozulurken nasıl bidaha duzelecek merak edıyorum.sanırım soyle bir hadis varmıs ne kadar dogrudur bilmem ama tüm çöller orman olmadan kıyamet gelmeyecekmiş.insallah ogunleri görürüz

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 7:19 pm

evangelion demiş ki:walla umutsuz bence ama ddaha altıncag felan var.dunya bu kadar bozulurken nasıl bidaha duzelecek merak edıyorum.sanırım soyle bir hadis varmıs ne kadar dogrudur bilmem ama tüm çöller orman olmadan kıyamet gelmeyecekmiş.insallah ogunleri görürüz

azraille deve güreşi yaparsın
ormanları görmeden gitmiyorummm huleeennn dersin Very Happy
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 21, 2009 11:43 am

Uranus demiş ki:
evangelion demiş ki:walla umutsuz bence ama ddaha altıncag felan var.dunya bu kadar bozulurken nasıl bidaha duzelecek merak edıyorum.sanırım soyle bir hadis varmıs ne kadar dogrudur bilmem ama tüm çöller orman olmadan kıyamet gelmeyecekmiş.insallah ogunleri görürüz

azraille deve güreşi yaparsın
ormanları görmeden gitmiyorummm huleeennn dersin Very Happy

ehhehe youtube da adamın biri azraille konustuklarını anlatmıs senın ki ona döndü Very Happy

Şaka bir yana konusmalarda saturn ıle pluton kavusumundan bahsedılmıs benım böyle bir konumlanmam var harıtada ki bence gayet iyi gidiyor bir kötülüğünü görmedim insana belli sınırlar ve kurallara uyulduğu müddetçe başarılı olacagını sağlam emin adımlar atacagını gösteren bir açı bu saturn-pluto kavusumu kaldı ki ben bunu iyi degerlendırıyorum ve asc ile ucgenlerım var bu ıkısının bana göre perfect ne kaba saba adamım ne kural kontrol veya sertlik yaparım gayet düzgün disiplinle işlerime bakan biriyimdir...

Sevdiğim bir açıdır bence herkese lazım insanların cogunda yok bu açı SATURN gercek özgürlüğe ulasmak için kullanılan bir gezegen onun öyle sıkıcı disiplinli olduguna bakmayın saturn görevlerını ve işaret ettıgı olayları düzgünce üstüne gidip halledersenız cok saglam bir hazıne kazanırsınız artık saturn harıtada her neyi işaret edıyorsa vs vs...

Örnek de vereyım durun bakayım;Emre aydın bayagı etkılı bir saturnyen kişilik ama dış imajı, şarkıları ve ünü ile hiç saturnyen durmuyor olsa gerek ne dersınız?
SAturnu terazi de o burcun konusu ne ise onu ögrenmıs ve uygulamıs şimdi kazancları alıyor anladınız umarım... Cool

Evan arkadaşım; cok karamsarsın. Naçiz fikrim,bence fazla karamsar olma kısa ve öz tavsiyem;hayat boş kendin ÇOŞ... diyorum sana gerisini umursama akışına bırak sen, kendi yolun herneyse devam et şu olur bu olur vs diye düşünme...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 21, 2009 11:51 am

offff evanamı diyorsun sen bunları Özgürcüm
evan deve güreşi için hakkatten azrarili bekliyor
ya ben dedim evan karamsar olma diye ama nerdeee beni dinleyen kendi yolunu seçmiş cadı
ama onun umudu ökültizme
plutonun kavuşumunu bekliyor
Wink

bu arada emre aydında saturn ve neptünün sentezi uyumlulugu var dsiyebilirmiyiz
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 21, 2009 12:00 pm

Uranus demiş ki:offff evanamı diyorsun sen bunları Özgürcüm
ya ben dedim evan karamsar olma diye ama nerdeee beni dinleyen kendi yolunu seçmiş cadı
ama onun umudu ökültizme
Wink

Aynen evet emra aydın da neptün ve saturn gibi hem karamsar hem melankolık olan gezegen etkısı yogun ayrıca zaten venüsü de etkili sanatcı olmasında nolsun Smile

Evan için ise son sözüm zahidem gurbanım bile evlendı bee yaa Very Happy azraille konussa ne olcak bosversın hayatı yaşasın...ağlama deymez hayat bu gözyaşlarına misali...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 21, 2009 12:05 pm

her lafın başı bi şarkı
urfalı paşa gelmişmiş
aglama gurbanımmış
eee ragıbı nereye sokuşturacaksın çok merak ediyorum Wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 21, 2009 12:10 pm

Uranus demiş ki:her lafın başı bi şarkı
urfalı paşa gelmişmiş
aglama gurbanımmış
eee ragıbı nereye sokuşturacaksın çok merak ediyorum Wink

onunda bir sırası var merak etme tam yerıne denk gelır...

Ayrıca foruma bir gevezelik yerı acalım dıyorum boylece bu mevcut konulara boş yazı yazmayız şimdi acalım derim...Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 21, 2009 12:14 pm

iyi fikir bence

Perfect pirat afro
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 21, 2009 12:50 pm

zeals uranus ben karamsar olmayımda kim olsun.10.evimde pluto-saturn kavusumu var.hemde terazi burcunda.benım yasadıkları kım yasasaydı emınım karamsar olurdu.bu arada zeals senın pluto-saturn kavusmun güçsüz bir evde anladıgım kadarıyla.üstelik sen koc burcusun ben oglagım benım kadar karamsar olman beklenemez.nede olsa ates burcunun coskusu var sende.ben dogustan yaslı gorunurum birader.ruhum cocuk gibi ama dısarı karsı cok olgun ve ciddi gorunurum ama aslında ole degılımdır.bu kendımı korumak için bilinçaltımda yaptıgım bir savunma sadece.diger oglakların sabrı bende yok.neyse basa gelen cekılır.hele su saturn bi donsun ondan sonra allah kerim.ya batacaz ya cıkacaz.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 21, 2009 12:54 pm

ama onun umudu ökültizme
Wink

güzelim sen onun umudu okultizmde yazmıssın ama o sadece benımle senın aranda bir sakaydı sen cok ciddi oldugmu sandın sanırım o konuda

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 21, 2009 12:55 pm

evangelion demiş ki:zeals uranus ben karamsar olmayımda kim olsun.10.evimde pluto-saturn kavusumu var.hemde terazi burcunda.benım yasadıkları kım yasasaydı emınım karamsar olurdu.bu arada zeals senın pluto-saturn kavusmun güçsüz bir evde anladıgım kadarıyla.üstelik sen koc burcusun ben oglagım benım kadar karamsar olman beklenemez.nede olsa ates burcunun coskusu var sende.ben dogustan yaslı gorunurum birader.ruhum cocuk gibi ama dısarı karsı cok olgun ve ciddi gorunurum ama aslında ole degılımdır.bu kendımı korumak için bilinçaltımda yaptıgım bir savunma sadece.diger oglakların sabrı bende yok.neyse basa gelen cekılır.hele su saturn bi donsun ondan sonra allah kerim.ya batacaz ya cıkacaz.

aman evan ya lütfen kardeşicizim yapma böyle

neden buradayız bir birimize destek olmak için

seni anlıyorum şahsen ben ama sana yardım etmek isteriz bak arkadaşlıklar derken benim için akan sular durur

sende hayattaki arkadaşlıklara odaklan boişver geirsini arkadaşım
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 21, 2009 12:55 pm

evangelion demiş ki:
ama onun umudu ökültizme
Wink

güzelim sen onun umudu okultizmde yazmıssın ama o sadece benımle senın aranda bir sakaydı sen cok ciddi oldugmu sandın sanırım o konuda

.şaka maka anlamam ben falıma bakacaksın Very Happy Wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 21, 2009 1:01 pm

evangelion demiş ki:zeals uranus ben karamsar olmayımda kim olsun.10.evimde pluto-saturn kavusumu var.hemde terazi burcunda.benım yasadıkları kım yasasaydı emınım karamsar olurdu.bu arada zeals senın pluto-saturn kavusmun güçsüz bir evde anladıgım kadarıyla.üstelik sen koc burcusun ben oglagım benım kadar karamsar olman beklenemez.nede olsa ates burcunun coskusu var sende.ben dogustan yaslı gorunurum birader.ruhum cocuk gibi ama dısarı karsı cok olgun ve ciddi gorunurum ama aslında ole degılımdır.bu kendımı korumak için bilinçaltımda yaptıgım bir savunma sadece.diger oglakların sabrı bende yok.neyse basa gelen cekılır.hele su saturn bi donsun ondan sonra allah kerim.ya batacaz ya cıkacaz.

5.ev de kavusum var...2.cil ev işte...10.ev gibi kare yapmaz asc ye dogrudur ılla etkısı yuksek degıldır...
ama ben kullanıyorum bunu iyi bence...saturn-neptun kavusumundan bin kat iyi oldugu kesın yada ne bıleyım saturn-mars kavusumu vs onlardan iyi ruhu düzenlemekle alakalı mesela nasıl diyim sana çoğu insan beni psikolojı bölumu okumus olarak bılıyor ama ben ıktısat okuyorum sadece psıkolojıden davranıs tepkısınden anlarım kendı kendıme kıtaplar okudum kendım gelıstırdım psıkolojı olayını kendi cabalarımla merakımla çözdüm bence sen 10.ev deki saturn-pluto kavusumu için yönetimle ilgili kıtaplar oku o zaman daha iyi olacaksın ben öyle düşünüyorum nacizane fikrim bu...10.evde güçlü bir örgütleme ve yönetim anlayısını ifade eder satur-pluto kavusumu o yuzden sen onu iyice bir arastır kullanmaya çalıs derim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 21, 2009 1:11 pm

yaw saturn-neptun kavusumu adam mı be.saturn-pluto kavusumu yanında devede kulak gibi.saturn-pluto kavusmundan daha kotu bir astrolojik olay varmı.saturn-mars kavusmuda saturn-pluto kavusumu kadar kotu olamaz ama hicdegılse sp kavusmu buyuk sıkıntıdan sonra buyuk basarı anlamındaymıs yanı iyi bir yonu var ama sm kavusmu daima kotudur boyle bir yanı da war olayın.insallah guzel gunlerde gelecek inanıyorum.bu arada arnold snawzenegerde de (nasıl yazılıyor bılmıyorum ama kımden bahstttıgımı anladınız) 5.evınde saturn-pluto kavusmu var.bunuda ilave edeyım

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 21, 2009 1:14 pm

Uranus demiş ki:
evangelion demiş ki:
ama onun umudu ökültizme
Wink

.şaka maka anlamam ben falıma bakacaksın Very Happy Wink

iskambil falına bakayım mı .eskiden cok iyi iskambil falı bakardım %99 dogru cıkardı ama daha sonra gunah oldugunu orendım de bıraktım

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Ocak 21, 2009 3:29 pm

evangelion demiş ki:yaw saturn-neptun kavusumu adam mı be.saturn-pluto kavusumu yanında devede kulak gibi.saturn-pluto kavusmundan daha kotu bir astrolojik olay varmı.saturn-mars kavusmuda saturn-pluto kavusumu kadar kotu olamaz ama hicdegılse sp kavusmu buyuk sıkıntıdan sonra buyuk basarı anlamındaymıs yanı iyi bir yonu var ama sm kavusmu daima kotudur boyle bir yanı da war olayın.insallah guzel gunlerde gelecek inanıyorum.bu arada arnold snawzenegerde de (nasıl yazılıyor bılmıyorum ama kımden bahstttıgımı anladınız) 5.evınde saturn-pluto kavusmu var.bunuda ilave edeyım

Bay mod satürn neptün kavuşumu olan bir üye foruma girerse bak karışmam sonra
gelir ankaraya seni azcık "masaj yapar" keh keh

eee arnold amcada varsa o zaman niye karamsarsın?

ahah arnold amca deyince aklıma donald amca geldi
bi aralar çok izlemiştim o çizgi filmini Very Happy
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ocak 21, 2009 4:45 pm

Uranus demiş ki:
evangelion demiş ki:yaw saturn-neptun kavusumu adam mı be.saturn-pluto kavusumu yanında devede kulak gibi.saturn-pluto kavusmundan daha kotu bir astrolojik olay varmı.saturn-mars kavusmuda saturn-pluto kavusumu kadar kotu olamaz ama hicdegılse sp kavusmu buyuk sıkıntıdan sonra buyuk basarı anlamındaymıs yanı iyi bir yonu var ama sm kavusmu daima kotudur boyle bir yanı da war olayın.insallah guzel gunlerde gelecek inanıyorum.bu arada arnold snawzenegerde de (nasıl yazılıyor bılmıyorum ama kımden bahstttıgımı anladınız) 5.evınde saturn-pluto kavusmu var.bunuda ilave edeyım

Bay mod satürn neptün kavuşumu olan bir üye foruma girerse bak karışmam sonra
gelir ankaraya seni azcık "masaj yapar" keh keh

eee arnold amcada varsa o zaman niye karamsarsın?

ahah arnold amca deyince aklıma donald amca geldi
bi aralar çok izlemiştim o çizgi filmini Very Happy

ahhahahha hey allahım yarabbim ilahi inci allah iyiliğini versin...Donald amca haaa! varyemez amca vardı birde,onun amcası oda iyidir selamı var sana... Very Happy

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından JÜPİTER Çarş. Ocak 21, 2009 10:04 pm

yaa alemsiniz inci ,özgür,ne güzel anlasıyorsunuz siz öle he he,sıra sende fahrettin kardeşim bak bu kadar olumsuz düsünme gelirsem ankara ya seni bi güzel benim olanla birlikte bi odaya kapatırım ozaman anlarsın dünyanın derdini he he
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından Uranus Perş. Ocak 22, 2009 4:35 am

JÜPİTER demiş ki:yaa alemsiniz inci ,özgür,ne güzel anlasıyorsunuz siz öle he he,sıra sende fahrettin kardeşim bak bu kadar olumsuz düsünme gelirsem ankara ya seni bi güzel benim olanla birlikte bi odaya kapatırım ozaman anlarsın dünyanın derdini he he

ahahah agzına saglık abla yaşa be heyyttt
gördünmü bay mod
eee abla biz hepimiz arkadaşız burda
Fahrettinde cadılık yapıyor karamsarlık yapıyor oysa burda o kadar arkadaşı oldugunu bilerkten
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics