Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
DOMUZ EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
DOMUZ EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
DOMUZ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
DOMUZ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
DOMUZ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
DOMUZ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
DOMUZ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
DOMUZ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
DOMUZ EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

DOMUZ Vote_lcap9%DOMUZ Vote_rcap 9% [ 402 ]
DOMUZ Vote_lcap8%DOMUZ Vote_rcap 8% [ 376 ]
DOMUZ Vote_lcap8%DOMUZ Vote_rcap 8% [ 370 ]
DOMUZ Vote_lcap9%DOMUZ Vote_rcap 9% [ 439 ]
DOMUZ Vote_lcap9%DOMUZ Vote_rcap 9% [ 410 ]
DOMUZ Vote_lcap8%DOMUZ Vote_rcap 8% [ 391 ]
DOMUZ Vote_lcap9%DOMUZ Vote_rcap 9% [ 409 ]
DOMUZ Vote_lcap9%DOMUZ Vote_rcap 9% [ 414 ]
DOMUZ Vote_lcap7%DOMUZ Vote_rcap 7% [ 347 ]
DOMUZ Vote_lcap7%DOMUZ Vote_rcap 7% [ 318 ]
DOMUZ Vote_lcap9%DOMUZ Vote_rcap 9% [ 415 ]
DOMUZ Vote_lcap9%DOMUZ Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Takvim Takvim

.
.

DOMUZ

3 posters

DOMUZ Empty DOMUZ

Mesaj tarafından Uranus Paz Ocak 25, 2009 5:46 pm

DOMUZ DomuzYin - yang: Yin
Uğurlu Sayısı: 5
Renk: Mor
Hayvan: Kedi
Bitki: Cala Zambağı, Akasya ağacı
Şifalı Ot: Kekik
Baharatı: Karanfil
Kıymetli Maden: Gümüş

Domuz insanı Çin Zodyakı’nda güvenilirliğiyle tanınır. Son derece duyarlı, duygusal, insanlara ve insan ilişkilerine önem veren bir yapısı vardır. Evliliğe, bağlanmaya ve tek eşliliğe çok yatkındır Domuz insanı.
Domuz insanı başkalarının isteklerine göre kendi isteklerini ve programlarını değiştirmeye yatkındır. Özellikle sevdiği insanların ricalarını bile bir emir gibi algılayarak, hiç sorgulamaksızın yerine getirmeye gayret eder.
Bu özelliği pek çok zaman kendisi için yaşayamamasına, kendi gereksinimlerini göz ardı etmesine ve gelişimini tamamlamakta gecikmesine nedendir. Aynı özellik pek çok kere manipülatif bir yapının ortaya çıkmasına ve suistimaller yaşamasına da neden olur.
Mesleki alanda oldukça başarılı bir insandır Domuz. Son derece duygusal ve verici olmasına rağmen, iş hayatına geldiğinde gözünü açar. Gerekenleri yaparak, kendisini amaçlarına ulaşmakta engelleyebilecek tüm unsurları ortadan kaldırmak için mücadele eder. Kültür ve sanata yatkınlığı, özellikle bu konularla bağlantılı mesleklerde başarılı olmasının temel nedenidir.
Yine de huzura ve sükunete duyduğu ihtiyaç, yoğun mücadelelerin ve rekabetin bünyesini ve sinir sistemini zayıflatmasına neden olur. Hayatı ve kendisi için yüksek standartlar koyan Domuz insanı, iş yaşamında da aynı beklentiler içindedir. Dolayısıyla her hangi bir pozisyonda olmak kendisini rahatsız eder. Statüye verdiği önem, farkedilen bir pozisyonda olmak istemesinin temel gerekçesidir.
Aşka ve sevgiye son derece düşkün olan Domuz insanı, geleneklerin dışına çıkmak istemez. Birlikteliklerinde normlar dahilinde hareket etmeyi ve standartları aşmamayı hedef haline getirir. Bu özelliği Domuz’un erken yaşlarda evlenmesine nedendir.
Karşısındaki insanı olduğu gibi kabul Eden Domuz insanı, aslında fiziksel çekiciliğe ve ruh güzelliğine karşı da duyarlıdır. Eşinin farkedilen birisi olmasından gurur duyar ama, kıskanmaktan da kendisini alıkoyamaz. Kıskançlığının sonucunda karşısındaki insanı kısıtlamak ya da denetlemek istediği zamanlar da olabilir.
Domuz kadını, kalıcılığa önem veren, insanları seven, onlar için bir şeyler yapmaktan keyif olan bir insandır. Sevdiklerine en güzel şeyleri yaşatmak için elindeki tüm kaynaklarını kullanabilir.
Domuz kadını birlikte olduğu erkeğin, elit bir tabakadan ve güçlü olmasını ister. İyi döşenmiş ve güvenliği sağlanmış bir ev, güzel giyecekler ve misafirlerine sunabileceği nadide yiyecekler Domuz kadınının mutluluğunda önemli role sahiptir.
Domuz erkeği, kendi dış görünüşüne çok önem veren, her zaman mesafeli bir insandır. Dominant kadınlardan hoşlanır. Eşinin başarılı bir iş kadını olması onun için önemlidir, ama onu kıskanmaktan da geri kalmaz.
Domuz erkeğinin iş yaşamıyla alakalı büyük hedefleri vardır. Ancak duygusallığa yatkın doğası, büyük hedeflere ulaşamamasındaki en önemli etkendir. Zaman zaman kendi duygusallığından ürken Domuz erkeği, kendini ne kadar kontrol etmeye çalışsa da yine de hisler dünyasından kopamaz.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

DOMUZ Empty Geri: DOMUZ

Mesaj tarafından JÜPİTER C.tesi Mayıs 01, 2010 5:31 pm

incim adı bile gözel degil be anacım domuzzz ama uyan yanlarıı çokkk
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Mayıs 01, 2010 6:03 pm

JÜPİTER demiş ki:incim adı bile gözel degil be anacım domuzzz ama uyan yanlarıı çokkk

ilahi abla DOMUZ Icon_lol DOMUZ Icon_lol DOMUZ Icon_lol
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından melisadora Cuma Ekim 22, 2010 9:17 am

Bir domuz kadını olaraktan -hakikaten yaaa çok itici- genel olarak uyuyor:))) Bu arada bir kaplan erkeğini güzel eğittim Smile)))))) kedi oldu kedi Smile))))

melisadora
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kadın
Koç Domuz

Mesaj tarafından Uranus Cuma Ekim 22, 2010 1:47 pm

melisadora demiş ki:Bir domuz kadını olaraktan -hakikaten yaaa çok itici- genel olarak uyuyor:))) Bu arada bir kaplan erkeğini güzel eğittim Smile)))))) kedi oldu kedi Smile))))

Razz Razz Razz
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan