En son konular
» Merhaba tekrar :)
Ptsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Ptsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Ptsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Ptsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
C.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

9% 9% [ 402 ]
8% 8% [ 376 ]
8% 8% [ 370 ]
9% 9% [ 439 ]
9% 9% [ 410 ]
8% 8% [ 391 ]
9% 9% [ 409 ]
9% 9% [ 414 ]
7% 7% [ 347 ]
7% 7% [ 318 ]
9% 9% [ 415 ]
9% 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama
 
 

Sonuç :
 


Rechercher çıkıntı araştırma

Aralık 2018
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Takvim Takvim

.
.

Lilith( Femme Fatal)

Aşağa gitmek

Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Paper Dragon Bir Cuma Nis. 09, 2010 8:18 am

Epeydir sağdan soldan bir iki şey çevirip duruyordum. Eklemeyi hep unutuyordum Smile


Lilith


Arkadian efsanelerinden sumer yazıtlarına kadar, pekçok eski metinde fettan kadın motifi olarak yer alır.Hırıstiyan ve musevi mitolojisinde geniş bir öyküsü olan lilith bu inançlara göre Adem peygamber ile birlikte topraktan yaratılmıştır. İkisinin mutlu bir çift olması beklenirken pek iyi uyumlu bir çift olamışlar. Adem peygamberin üstünde kontrol kurmak istediğini düşünüp ikisinin de eşit yaratıldığını öne sürüyormuş, aralarında ki temel anlaşmazlık buymuş. Lilith'in isyanı en sonunda cennetten ayrılıp dünyaya inmesine yol açmış. Şeytanla birlikte olup ondan yüzlerce çocuk doğurmuş. Fakat adem peygamber Tanrıdan Lilith'i geri istemiş. Bunun üzerine tanrı melekler yollayıp geri dönmesini aksi takdirde çocuklarını öldüreceğini söylemiş. Lilith gelmeyi reddedince, çocukları ölmüş. Bu öfkeyle de her yeni doğan çocuğa yada lohusa kadına tasallut olduğu söylenir.
Zaten babil yazıtlarında da da lahutha diye geçiyormuş. anadoluda alkarısı yada albastı olarak anılan motifinde köken olarak lilith'e dayandığı söylenir. Musevi inancında da lilith'den korunmak için doğum yapmış kadınlar yanlız bırakılmaz, dışarıda geceeri çocuk bezi bırakılmaz. Çünkü lilith çocuk bezini görüp anne ve çocuğu öldürmeye gelmesinden korkulur. Smile


Lilith Keldani astrologlar tarafından da bilinir ve yorumlarda kullanılırmış. Eski mısırlı astrologlar Nephthys olarak adlandırırmış. Eski perslilerde ölüm ve onunla iligli tanrıçalarla ilişkilendirilirmiş. Persliler Haketa olarak anarmış. Yunana mitolojisinde ise Athena, Minerva ile ilişkilendirilimiş. Tarotta ise ölüm kartı ile sembolize edilirmiş.
Lilith'in mitolojik boyutu bu. Aynı zamanda feminist hareketlerin de sembolüdür. Tarihte ki ilk feminist hareket sayılır.


Kötücül, fettan bir tanrıça olmasının yanında da astrolojide önemli bir yeri vardır. Ögrendiğim kadarıyla 3 tane lilith varmış. Bunlardan biri astroid lilith, diğeri ayın dünya çevresinde ki yörüngesinde en yüksek odağının orta noktasına denk gelen nokta, diğeri ise ay ve dünya arasında 2. bir gök cisminin olduğuna binaen var sayılan bir gök cismi.


Lilith tabiatımızın karalık tarafı olarak okunur. Carl G. Jung'un psikolojisinde "anima"nın yeriyle aynı anlamları içerir. Astrolojik olarak normal Ay'ın temsil ettiği şeylerin aksini ifade eder. Lilith utanılan şeylerin; utanç, nefret, kıskançlık gibi duyguların saklandığı taraftır. Baştan çıkarıcı fettan (femme-fatal) imgeleri içerdiği gibi aynı zamanda kadının içindeki erkeği, erkeğinde içindeki kadının karanlıkta kalan yüzüdür. Kadın haritaları için önemli görülsede erkek içinde önemlidir. Bir erkek için hayatına etki edecek kadınları anlamanın yoludur.

Kadın haritalarında normal Ay'la olan ilişkisi, kedi gibi bir kadının çocukları söz konusu olduğunda dişi aslana dönüşmesini durumu yada fettan bir kadın olup olmamasıyla ilgilidir. Duygusal olarak size göstermediği yönlerinin saklı olduğu kutudur. Bu açıdan haritların kara kutusu olarak söylenir ya ben direkt söyleyim: pandoranın kutusudur. Bizde derler ya; açtırma kutuyu, söyletme kötüyü Smile Lilith'i hepten karanlık olan hatunlardan bahsediyorsak; yokum acun bey diyorum Smile

Bunu bir örnekle açıklamak gerek;

Bir kız arkadaşımın 12. evinde mars ve venüsü 60 açı durumunda. Aynı zamanda marsı güneşiyle 45lik açıda. Keza 8. evinde -yani lilith'in en rahat edebileceği evde- olan üranüsüyle lilith yine üçgen açı yapmakta. Ve bilin bakalım lilith nerde? 12. evinde ve güneşiyle görünüm almakta. ve uranüsü yayda vs. vs. vs.... Bu uyumlu uysal insanın üstüne gidildiğinde, kendi varlığına yönelik bir tehdit olduğunda, ufak tefek bir hatundan beklemeyeceğiniz bir karşılık almanızın olası olduğunu gösterir, ki kendisi öyledir Smile


Tabi lilith tamamiyle kötü ve karanlık değildir. Astrolojide ilk öğrendiğimiz şeylerden biri her bir parçanın bulunduğu yere yorumlamamız gerektiğini öğrendik. bu yüzden:

Lilith Burçlarda:


Lilith Koçta:

Otoriter, adaletli ve adildir, barış için kavga eder.İlişkiler söz konusu olduğunda başarılı ve girişkendir. Birlikte yürütülen işlerde, ortaklıılarda problem oluştuğunda ortağı değiştirme yoluna gider.

Lilith Boğada:

Duygusal konularda güzellik ve sevgi verir. ilişkilerinde olduğu gibi maddi konularda da güvenlik ön planda dır. Hediyelerle belli bir süre etkileyebilirsiniz lakin belli bir süre sonra durum değerlendirmesi yapar.

Lilith İkizlerde:
Düşünsel alanda bağımsızlık ön plandadır. Edebi alanda yada halkla ilişkiler konusunda başarılı olabilir. insanlara eğlenceli gelecektir. Obejektifliği güvenilir değildir. Zaman zaman başka görüşlerden etkilenebilir. İlişkilerinde doğrularını savunmak için duygularını bastırma yoluna gidebilir.

Lilith Yengeçte:
Aile kurmaya yönelik dürtülere sahiptir. Misafiri sever, ilişkilerin psikolojik boyutuna ilgi duyar. Ailevi konulara çözüme gider. zaman zaman hayallere kendini kaptırabilir.

Lilith Aslanda:
Hell yeah . Eğlenceye düşkündür. Eğlence hususunda davetkardır. Risk almaktan çekinmez. Kumar masasından kalkması gerektiğini düşünse bile kalkmaz. Uyum ortamı mimarıdır. Flörte meyyaldir. Flörtözdür, fritöz hesabı. aynı anda birden fazla kişiyi idare edebilir.

Lilith Başakta:
Paradokslarını içeride yaşar ve olmadık yer ve zamanda söylediği için insaları şaşırtır. Sosyal ilişkilerde umutsuzdur. Psikolojik ve analitik düşünmede oldukça yetenklidir. yalnız ya bu yeteneklerini farkında değildir ya da bunları redd eder.

Lilith Terazide:
Takım adamıdır, çalışma insanıdır. Dengeyi sağlamak adına bir şeyleri sürekli sonlandırır. Bir insanı yalnız bir yönde incelemeye meyyaldir. ilişkilerde duygusal sadakati ister, bunu vermeye çalışır. Başarılı insanlar toplar etrafına ve de yüksek beklentileri vardır.

Lilith Akrepte:
Burada hava sıcak :)Cinselliğin getirdiği güç ve buradaki tehlike unsuru,diğerlerinde ki gücü farketmeyi engelleyebilir. Tehlikeye bağımlıdır çünkü sınırları aşmayı ister. Hatta belki de çocukluğunda yüzleşmiştir bile ölümcül deneylerle, bu yaşamının kaçınılmaz parçasıdır genelde.

Lilith Yayda:
İlim çinde olsa gidiniz alınız hadisini düstür etmiştir. nerde öğrenilecek bilgi bu şahsiyet oradadır.Seyahatlere bayılır. İdare yeteneğine sahip iyiniyetli bir misyonerdir. Popülaritesi disiplinli ve adaletli oluşundadır.Tüm cömertliğini ve de iyiniyetini dışına yayıp paylaşıma sunar.Zaman zaman kullanıldığını düşünür.. (Kısacası kraldır. Benimki yayda olduğundan değil, torpil yapıyorsam oğlak olayım Smile

Lilith Oğlakta:
şöhrete açtır ama bunu ifade etmez. ilişkileri problemli olur. mücadele edebileceği bir otoriteye ihtiyaç duyar.

Lilith Kovada:
insanları yanlış değerlendirir ve onlarla ilgili yanlış düşüncelere kapılabilir. İnsanları genellikle istemez. çevresinin kalabalık olmasını sevmez. ilişki içinde olacağı insanları ister. adaletli ve toleraslı hali evrensel düşünceyle dolu ruh hali fark edilir. sezgileri güçlü olmasına rağmen algılarını tercih eder.

Lilith Balıkta:
Tam bir sosyal faaliyet insandır. kendini ihmal etmeye meyyaldir. ilham ve fantaziler için boğulup onlara teslim olabilir.


Lilith evlerde:


Lilith 1.evde: Adil olmak önemlidir. Ortaklığa ve ilişkilere enerji katabilecek bir potansiyele sahiptir. Cinsel olarak kandırlabilir bu konulara karşı zaaf sahibi olabilir .

Lilith 2.evde: Maddi konular önemli olduğu için materyal hususulada ki problemleri göz ardı edebilir. Eylemsiz bir tabiatı olabilir. Sanatsal hususulara ve uyum arayışına karşı açıktır.

Lilith 3.evde: Yanlış anlaşılabiliri ve yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Özgürlüğüne düşkündür ama bunu ifade etmekte zorlanır. ilişkilerde ciddiyette zorlanır. Suludur Smile

Lilith 4.evde: Aile ve iç düzende barış için çaba gösterir ve arar. Kontrollü davranamadığı için bir türlü şansı yakalayamaz. İkramı sever.Uyum ve diplomasiye meyyal tabiatlı olsa da yanlış anlaşılmalara yol açabilir. anlamak ve hissetmek arasında ikileme düşer.

Lilith 5.evde: Sevgi ve zekasını kullanmazsa ölümcül yanlış anlaşılmara yol açabilir. Sahneye bayılır. ön planda olmalıdır. Lüks ve sanatsal uyum arar Spekülesyonlara göre ayartılabilir.

Lilith 6.evde: Mükemmellik ve hijyen tutkunudur. Sezgiyle hissedilen bir cazibe sahibidir. İçten içe mükemmelliktennefret eder. Stresli ortamları sevmez. Başkalarına yardım ederek mutlu olabilir.

Lilith 7.evde: Tekrarladığı davranışları kendisine zarar verebilir. her durumda psikolojik olarak kendisini incelemeye meyyaldir. Müziğe ilgisi ve kabiliyeti vardır.

Lilith 8.evde: Bastırıldığında gücünü yanlış değerlendirebilir. Bilinçli bir şekilde tehlike ve cinselliğe yol alır. İlerleyen zamanla ölümden korkmamayı ve onu sindirmeyi öğrenir.

Lilith 9.evde: Felsefe eğitim için çalışır. Bu yolla alabileceği her biligiyi almaya bakar. Adalaet, sevgi ve bağımsızlık ihtiyacı tanımlayıcıdır. Günlük amaçlardan ruhani konulara yönelmesi mutlu olmasını sağlar. Kurban olduğunu düşünmeye meyyaldir. ilerlemesi için arzularını tetikleyecek insanlara ihtiyaç duyar.

Lilith 10.evde: başkalarını kendi üstünde güç kurmasını istemez. Çok fazla özgürlüğe ihtiyaç duyar, bu da ilişkilerini zedeler. dizini kırıp oturmayı bilmesi gerekir.

Lilith 11.evde: "insanlara garip gelebilir. Ama iyiniyet ve hoş görü sahibidir. Maceraperest insaları sevebilir ama zaman zaman onları yanlış değerlendirir. İlişkilerde açıklığı ister. Akıl ve sezgiyi kullanabilir. İlgi çekici bir doğası vardır.

Lilith 12.evde: insanlara davetkar ve çekici gelirler. Bu yüzden bazen yanlış anlaşılırlar. Duygusal ve sezgisel konular önemlidir. Kadınlarda ilgi çekici makyaj yapmaya yol açar. Artistik ve mistik konularda kabiliyetleri olduğu gibi bu konularda yanılma paylarıda yüksektir.


Özetle Lilith biraz sakattır dikkat etmek gerekir. Neptünyen tarafları olduğu için 12. ve 8. evin durumu bence önemli. Çünkü lilith intikam, acı, keder gibi duygulara da işaret eder.

kaynaklar:

http://tribes.tribe.net/12thhouse/thread/027ed421-d6f7-4c14-9f2b-f9ffcfe51775
http://tribes.tribe.net/eighthhouse/thread/757ca623-61b3-4c20-bf74-ea47b4f21928
http://www.astro.com/astrology/in_lilith_e.htm
http://www.horusset.com/RIKB/Lillith.pdf

____ASTROFLAME____________________________
Hayatta ölümden daha ciddi bir şey yoktur.
avatar
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
Mesaj Sayısı : 978
Yaş : 36
Nerden : Ank-En-Aton
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)
Kayıt tarihi : 20/02/10

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Uranus Bir Cuma Nis. 09, 2010 8:22 am

Lilith Koçta:

Otoriter, adaletli ve adildir, barış için kavga eder.İlişkiler söz konusu olduğunda başarılı ve girişkendir. Birlikte yürütülen işlerde, ortaklıılarda problem oluştuğunda ortağı değiştirme yoluna gider.


Lilith 12.evde: insanlara davetkar ve çekici gelirler. Bu yüzden bazen yanlış anlaşılırlar. Duygusal ve sezgisel konular önemlidir. Kadınlarda ilgi çekici makyaj yapmaya yol açar. Artistik ve mistik konularda kabiliyetleri olduğu gibi bu konularda yanılma paylarıda yüksektir


haklı simsiyah gözler herkese itici gelebilir benim yüzümden degil göz kalemidir suçlu Smile Smile...ama bu benim farkım.....

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Nis. 09, 2010 3:03 pm

a


En son alucard tarafından C.tesi Nis. 10, 2010 8:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Uranus Bir Cuma Nis. 09, 2010 3:13 pm

alucard demiş ki:ayrıca lilith fahişelik,spritiz klublerindeki kadınlar yada porno sektorundeki kadınlarlada yada baska bir değişle seks yoluyla para kazanan kadınlarıda etkiler..ayrıca büyücüğünde lilitle ilgili olduguna inanıyorum yada belkide cadılık..mesela tiger woods un güçlü bir lilith i vardı ve saturn lilite zıt açı yapmaya baslayınca pek cok striptisci kadınla ilişkisi ortaya cıktı..saturn boyledir işte..sorunları bulur ortaya cıkarır ve insanı rezil rüsva eder..ama öte taraftan lilith kadınlara cinsel çekicilik ve seksi bir vucut veriyor..bu arada ilk paragrafta yazılanla beni çok sasırttı çünki lilithin keşif tarihinin haritasını incelemiştim ve ilk paragrafta yazılanlarla birebir uyuyor..ve feminizimle


Lilitihime baksana hacı bi zahmet
korktum şimdi....
kötü adamların eline düşerim hap falan atarlar gazozuma

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Misafir Bir Cuma Nis. 09, 2010 4:21 pm

Uranus demiş ki:
alucard demiş ki:ayrıca lilith fahişelik,spritiz klublerindeki kadınlar yada porno sektorundeki kadınlarlada yada baska bir değişle seks yoluyla para kazanan kadınlarıda etkiler..ayrıca büyücüğünde lilitle ilgili olduguna inanıyorum yada belkide cadılık..mesela tiger woods un güçlü bir lilith i vardı ve saturn lilite zıt açı yapmaya baslayınca pek cok striptisci kadınla ilişkisi ortaya cıktı..saturn boyledir işte..sorunları bulur ortaya cıkarır ve insanı rezil rüsva eder..ama öte taraftan lilith kadınlara cinsel çekicilik ve seksi bir vucut veriyor..bu arada ilk paragrafta yazılanla beni çok sasırttı çünki lilithin keşif tarihinin haritasını incelemiştim ve ilk paragrafta yazılanlarla birebir uyuyor..ve feminizimle


Lilitihime baksana hacı bi zahmet
korktum şimdi....
kötü adamların eline düşerim hap falan atarlar gazozuma

tanımadıgın adamların içki ikramını kabul etme sakın

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Uranus Bir Cuma Nis. 09, 2010 5:27 pm

alucard demiş ki:
Uranus demiş ki:
alucard demiş ki:ayrıca lilith fahişelik,spritiz klublerindeki kadınlar yada porno sektorundeki kadınlarlada yada baska bir değişle seks yoluyla para kazanan kadınlarıda etkiler..ayrıca büyücüğünde lilitle ilgili olduguna inanıyorum yada belkide cadılık..mesela tiger woods un güçlü bir lilith i vardı ve saturn lilite zıt açı yapmaya baslayınca pek cok striptisci kadınla ilişkisi ortaya cıktı..saturn boyledir işte..sorunları bulur ortaya cıkarır ve insanı rezil rüsva eder..ama öte taraftan lilith kadınlara cinsel çekicilik ve seksi bir vucut veriyor..bu arada ilk paragrafta yazılanla beni çok sasırttı çünki lilithin keşif tarihinin haritasını incelemiştim ve ilk paragrafta yazılanlarla birebir uyuyor..ve feminizimle


Lilitihime baksana hacı bi zahmet
korktum şimdi....
kötü adamların eline düşerim hap falan atarlar gazozuma

tanımadıgın adamların içki ikramını kabul etme sakın

gıcıklık yapmada lilithime bak...
oglak işte nolcak

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Paper Dragon Bir Cuma Nis. 09, 2010 9:44 pm

@Alucard. Orada bir iki site daha vardı mitolojiyle ilgili onları ekleyemedim. Linklerini kaybettim. Ama belli bir süre sonra zaten mitolojiden beslenmeyen bir halt olmazsa olmaz. Tarihte de böyle. Stiriptiz konularına katılıyorum. Sonuçta Lilith=Femme Fatal Smile@Uranüs Smile siyah makyaj ho ho ho. Ürktüm valla. Görsem korkarım sizi Razz Tristania dinlemenizi öneririm. 12. ev lilith'e en güzel o yakışır Smile
ps: evleri burçları çevirdiğim yeri bulursam eklerim, orada süper uzun anlatıyordu. 

____ASTROFLAME____________________________
Hayatta ölümden daha ciddi bir şey yoktur.
avatar
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
Mesaj Sayısı : 978
Yaş : 36
Nerden : Ank-En-Aton
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)
Kayıt tarihi : 20/02/10

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Uranus Bir C.tesi Nis. 10, 2010 3:44 am

Paper_Dragon demiş ki:@Alucard. Orada bir iki site daha vardı mitolojiyle ilgili onları ekleyemedim. Linklerini kaybettim. Ama belli bir süre sonra zaten mitolojiden beslenmeyen bir halt olmazsa olmaz. Tarihte de böyle. Stiriptiz konularına katılıyorum. Sonuçta Lilith=Femme Fatal Smile@Uranüs Smile siyah makyaj ho ho ho. Ürktüm valla. Görsem korkarım sizi Razz Tristania dinlemenizi öneririm. 12. ev lilith'e en güzel o yakışır Smile
ps: evleri burçları çevirdiğim yeri bulursam eklerim, orada süper uzun anlatıyordu. 

Biri beni yorumlasın cyclops
Alucard bırak şu tembelligide içkime hap atılacakmı atılmayacakmı....

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Nis. 10, 2010 1:25 pm

a


En son alucard tarafından C.tesi Nis. 10, 2010 8:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Nis. 10, 2010 1:28 pm

Paper_Dragon demiş ki:@Alucard. Orada bir iki site daha vardı mitolojiyle ilgili onları ekleyemedim. Linklerini kaybettim. Ama belli bir süre sonra zaten mitolojiden beslenmeyen bir halt olmazsa olmaz. Tarihte de böyle. Stiriptiz konularına katılıyorum. Sonuçta Lilith=Femme Fatal Smile@Uranüs Smile siyah makyaj ho ho ho. Ürktüm valla. Görsem korkarım sizi Razz Tristania dinlemenizi öneririm. 12. ev lilith'e en güzel o yakışır Smile
ps: evleri burçları çevirdiğim yeri bulursam eklerim, orada süper uzun anlatıyordu.

güzel paylasım paper dragon..bunları sen mı turkceye cevirdin yoksa??boyle güzel katkılarının devamını beklıyoruz..

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Paper Dragon Bir C.tesi Nis. 10, 2010 4:51 pm

Paper_Dragon demiş ki:
Bunu bir örnekle açıklamak gerek;

Bir kız arkadaşımın 12. evinde mars ve venüsü 60 açı durumunda. Aynı zamanda marsı güneşiyle 45lik açıda. Keza 8. evinde -yani lilith'in en rahat edebileceği evde- olan üranüsüyle lilith yine üçgen açı yapmakta. Ve bilin bakalım lilith nerde? 12. evinde ve güneşiyle görünüm almakta. ve uranüsü yayda vs. vs. vs.... Bu uyumlu uysal insanın üstüne gidildiğinde, kendi varlığına yönelik bir tehdit olduğunda, ufak tefek bir hatundan beklemeyeceğiniz bir karşılık almanızın olası olduğunu gösterir, ki kendisi öyledir Smileetenşın pilizz. Uranüs nereyi okudun sen kine? Burdaki kız arkadaşım kimkine acaba? Bir burhan altıntop kolay yetişmiyeee.

Cinsel enerjisi fazla ama satürnü kasar onu Smile Ayrıca 8. evde akrepte falan olsaydı o zaman ho ho hoh ho Smile

Kendim çevirdim. Şimdi de sabit yıldızlara kafayı takmış durumdayım. makale falan toparlıyorum. aslında bire bir çeviri yapmayı tercih ederim ama zamanım yok. Yoksa süper olurdu.

____ASTROFLAME____________________________
Hayatta ölümden daha ciddi bir şey yoktur.
avatar
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
Mesaj Sayısı : 978
Yaş : 36
Nerden : Ank-En-Aton
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)
Kayıt tarihi : 20/02/10

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Misafir Bir C.tesi Nis. 10, 2010 5:13 pm

a


En son alucard tarafından C.tesi Nis. 10, 2010 8:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Misafir
Misafir


Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından cool38 Bir C.tesi Nis. 10, 2010 7:43 pm

Lilith saman altından su yürütme potansiyelini ortaya çıkarır,gerçek anlamda günahkar insanlar lilith etkisi altındadır.
avatar
cool38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Erkek
Akrep Yılan
Mesaj Sayısı : 62
Yaş : 29
Nerden : Kırklareli-Sofia
İş/Hobiler : Öğrenci
Kayıt tarihi : 07/04/10

http://www.astrolojimerkezi.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Uranus Bir C.tesi Nis. 10, 2010 7:47 pm

cool38 demiş ki:Lilith saman altından su yürütme potansiyelini ortaya çıkarır,gerçek anlamda günahkar insanlar lilith etkisi altındadır.

peki lilithin etkisi altında olup olamayacagımızı nerden bilecez ?


En son Uranus tarafından C.tesi Nis. 10, 2010 8:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından cool38 Bir C.tesi Nis. 10, 2010 7:50 pm

Uranus demiş ki:
cool38 demiş ki:Lilith saman altından su yürütme potansiyelini ortaya çıkarır,gerçek anlamda günahkar insanlar lilith etkisi altındadır.

peki lilithin etkisi altında olup olamayacagımızı nerden bilecez ?

baksana alucard rezil etti beni

1,4,7,10 evlerde asc,mc,dsc,ic den biriyle kavuşum yapmışsa ya da ay ve güneşten birisiyle birleşmise harita da lilith etkindir.Bu yazdıklarım bütün astreoidlerin etkin olabilmesi için gereken kurallardır.
avatar
cool38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Erkek
Akrep Yılan
Mesaj Sayısı : 62
Yaş : 29
Nerden : Kırklareli-Sofia
İş/Hobiler : Öğrenci
Kayıt tarihi : 07/04/10

http://www.astrolojimerkezi.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Uranus Bir C.tesi Nis. 10, 2010 8:09 pm

yok cool38 sadece 12 ci evimde vede balıkta....

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından cool38 Bir C.tesi Nis. 10, 2010 8:12 pm

Uranus demiş ki:yok cool38 sadece 12 ci evimde vede balıkta....

O zaman etkili değil,12. evde olduğu için lilith in potansiyeli açığa çıkmaktada zorlanır sende..
avatar
cool38
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Erkek
Akrep Yılan
Mesaj Sayısı : 62
Yaş : 29
Nerden : Kırklareli-Sofia
İş/Hobiler : Öğrenci
Kayıt tarihi : 07/04/10

http://www.astrolojimerkezi.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Uranus Bir C.tesi Nis. 10, 2010 8:13 pm

cool38 demiş ki:
Uranus demiş ki:yok cool38 sadece 12 ci evimde vede balıkta....

O zaman etkili değil,12. evde olduğu için lilith in potansiyeli açığa çıkmaktada zorlanır sende..

haklısın....
çok sagol cool

____ASTROFLAME____________________________
Özlem bence ne bir şeye duyulan hasret, nede ulu arzulayış
O bence içten içe aglayış yada senden ayrı yaşayış
avatar
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Mesaj Sayısı : 2826
Yaş : 33
Nerden : Azerbeycan-Bakü
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik
Kayıt tarihi : 24/12/08

http://astroflame.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Ayşe Sinem Bir Salı Ocak 15, 2013 8:28 pm

Lilith-Algol yıldızı ile kavuşumda ve kişinin 5. evinde ise ----Algol'ün de boomerang etkisi ile kişinin yaptığı herhangi kötülüğün aynısını kişiye yaşatan bir yıldız olduğunu biliyoruz--- hangi gezegenlerin transit açılarında bu boomerang etki gerçekleşir? Biraz derin bir konu galiba ama muhakemesi zevkli en azından Smile ..

Ayşe Sinem
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Yay Domuz
Mesaj Sayısı : 2
Yaş : 35
Nerden : İstanbul
Kayıt tarihi : 13/01/13

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: Lilith( Femme Fatal)

Mesaj tarafından Deneb Algedi Bir Ptsi Ocak 21, 2013 10:24 am

Lilith'i burçlarda pek yorumlayamıyorum ben.
Evlere ve yaptığı açılara bakıyorum.Örneğin Lilith beşinci evde konumlanmış.Jüpiter'e üçgen açı yapıyor.Eğer Jüpiter'in kullanımı aşırı olursa bu beşinci ev konularında(mesela aşk ilişkilerinde)bu kişi kötü anılmaya karşı dikkatli olmalıdır.
Ayrıca,Jüpiter ikinci evde.Eğer bu kişide para kazanmada yine Jüpiter'in kötü kullanılması babında aşırı özgüven,parayı dikkatli kullanamama davranışları görülürse bu durum beşinci evin bir başka temsil ettiği konu olan çocuklara yansıyabilir.
Ancak yıldızlarla olan ilişkisini hiç incelemedim.

Deneb Algedi
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Koç At
Mesaj Sayısı : 19
Yaş : 28
Nerden : İstanbul
Kayıt tarihi : 13/10/12

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz