Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap9%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 9% [ 402 ]
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap8%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 8% [ 376 ]
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap8%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 8% [ 370 ]
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap9%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 9% [ 439 ]
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap9%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 9% [ 410 ]
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap8%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 8% [ 391 ]
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap9%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 9% [ 409 ]
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap9%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 9% [ 414 ]
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap7%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 7% [ 347 ]
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap7%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 7% [ 318 ]
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap9%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 9% [ 415 ]
26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_lcap9%26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ

+3
gamze
Paper Dragon
JÜPİTER
7 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Empty 26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ

Mesaj tarafından JÜPİTER Çarş. Haz. 16, 2010 1:22 pm

benim haritamda 10 evde natal vestam ve oglaktaki venüsle kavusumda olacak ay,ayrıca natal ayıma 180lik bi acısı var natal ayım 4evde yengeçte ,7evimdeki natal plutoyada 90lık acıya sahip şimdi nelere dikkat etmem gerektigi hakkında bi yorum almak istiyorum arkıdeşler
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Empty Geri: 26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ

Mesaj tarafından JÜPİTER Çarş. Haz. 16, 2010 1:25 pm

şimdi asıl merak ettim konus eşimin haritasındaki etkiler tutulum 4evinde natal k.aydügümüyle ve merkürüyle kavusumda merkürü oglakta 10 evdeki natal satürne 180lik acısı var ,2evdeki terazi burcunda natal uranüse 60lık bi acısı mevcut yorum alabilirmiyim arkadaşlar
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Empty Geri: 26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ

Mesaj tarafından Paper Dragon Ptsi Haz. 21, 2010 9:11 am

Tutulmayı tek başına ele almamak gerek diye düşünüyorum. Aralık ayında da bir tutulma oldu. Yani sene içinde ki tutulmalar birlikte algılanmalı tek başına tutulmayı ele almak yanlış olur. Bir önceki tutulmada maddi konulara yönelik pozitif karar aldıysa; iş çevresi, ya da komşuluk çevresi değişebilir. Satürnde bu tutulmada kare alıyordu galiba. Transit olanı Smile yani çok bariz risklerden kaçınmalı. Ama iş konusunda yeni fikirler edinebilir sanırım. ama dikkat etmek gerek tabi. Bu tutulmadan sonra dünyada da Türkiye de çok zor bir döneme gireceğiz. sıkıntı birse on olacak. Bu yüzden rasyonel alınmayan kararlar herkese acı verecek. Eşiniz içinde Türkiye içinde bu dönemde alınan kararların etkisi birkaç sene sonra hissedilecek diye düşünüyorum.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından gamze Ptsi Haz. 21, 2010 7:11 pm

bende de bu tutlma fena yerlerde ..çok bariz bir şekilde deprosyona girdim valla...deprosyondayım unutuldum..aldatıldımmm....
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz
Lakap : Şovalye Ruhlu

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Haz. 21, 2010 7:29 pm

aldatıldınmı? şakam gamze....neyin vr?....bende bu kaç gündür kendimi degersiz vede elinden bişey gelmeyen birisi olarak hissediyorum
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Salı Haz. 22, 2010 12:40 pm

Tutulum olaylarında, tutulumun oldugu ev konusuyla ilgili olaylar çıkabilir.Tutulum hangi evde ise o eve bakmanız daha aydınlatıcı bilgi verebilir.

Yengeç burcu haritada hangi evinizde ise orda 5-6 ay boyunca hareketlenme olusur dıyebılırız.

Misal Asc yengecler için bu tutulum dışa karşı biraz daha atak yapma zamanını ve kendini önplana cıkarabılecegi durumları ifade etmekte genelde bu durum iş ve eş konusuyla ilgili olur!

2.evde ki yengec konumu dolayısıyla 5-6 boyunca para ve maddi degerler cok fazla önplana cıkabılır.

3.evde seyahatler ve egıtım de yenılıkler gorulebılır.

4.evde ev ve ile aile hayatı daha yogun ugrasılması gereken olaylara gebedır.

5.ev yeni aşklar getırebılır!Çocuk olaylarında artış olabilir. vs vs vs böyle baz alın tutulumu oke

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından gamze Çarş. Haz. 23, 2010 6:45 am

Uranus demiş ki:aldatıldınmı? şakam gamze....neyin vr?....bende bu kaç gündür kendimi degersiz vede elinden bişey gelmeyen birisi olarak hissediyorum
hani bir şarkı vardı ya deprosyondayım unutuldum aldatıldım diye ona istinaden ama tutulmanın etkisimidir nedir...fena depresyondayım...alıp başımı gidesim var hani bu fani dünyadan....
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından gamze Çarş. Haz. 23, 2010 6:46 am

Seals demiş ki:Tutulum olaylarında, tutulumun oldugu ev konusuyla ilgili olaylar çıkabilir.Tutulum hangi evde ise o eve bakmanız daha aydınlatıcı bilgi verebilir.

Yengeç burcu haritada hangi evinizde ise orda 5-6 ay boyunca hareketlenme olusur dıyebılırız.

Misal Asc yengecler için bu tutulum dışa karşı biraz daha atak yapma zamanını ve kendini önplana cıkarabılecegi durumları ifade etmekte genelde bu durum iş ve eş konusuyla ilgili olur!

2.evde ki yengec konumu dolayısıyla 5-6 boyunca para ve maddi degerler cok fazla önplana cıkabılır.

3.evde seyahatler ve egıtım de yenılıkler gorulebılır.

4.evde ev ve ile aile hayatı daha yogun ugrasılması gereken olaylara gebedır.

5.ev yeni aşklar getırebılır!Çocuk olaylarında artış olabilir. vs vs vs böyle baz alın tutulumu oke
iyide tutulma oğlakta olmuyormu niye yengeç baz alınmış ki....hani karşıtı olduğu için mi ola ki!??
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 23, 2010 9:08 am

sevgili gamze

Ay tutulmasını kast etmişsiniz ! 26 haziran deyince ben güneş anladım oke ay tutulması ise Oğlak olur dogrudur.Yine de yengeç burcu da etkilenir bundan siz yengeç evlerini kontrol ediniz bu durumda epey bilgi elde edilebilir.

Ben artık eskisi gibi astrolojiyi takip etmıyorum... gündemde neler var yok bakmadıgım için karıstırıyorum böyle bazen, kafam karısık oldukca bir sürü ders, konu çalısmaktan artık astroloji düşünecek zamanım yok bu iş zihni mesgul olmayanların yapabılecegı bir uğraş!
Ben şuan çok fazla zihni baska konularla vs. yordugumdan eskisi gibi net bilgileri bilmiyorum karmaşıklık oluyor düzeltme için teşekkürler.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Çarş. Haz. 23, 2010 11:06 am

yani şimdi 10 cu evimde tutulma var anam karyerim tehlikede Smile.......hemen bi porjektör gerek 26 sı bana....
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından gamze Çarş. Haz. 23, 2010 2:52 pm

[quote="Seals"]sevgili gamze

Ay tutulmasını kast etmişsiniz ! 26 haziran deyince ben güneş anladım oke ay tutulması ise Oğlak olur dogrudur.Yine de yengeç burcu da etkilenir bundan siz yengeç evlerini kontrol ediniz bu durumda epey bilgi elde edilebilir.

Ben artık eskisi gibi astrolojiyi takip etmıyorum... gündemde neler var yok bakmadıgım için karıstırıyorum böyle bazen, kafam karısık oldukca bir sürü ders, konu çalısmaktan artık astroloji düşünecek zamanım yok bu iş zihni mesgul olmayanların yapabılecegı bir uğraş!
Ben şuan çok fazla zihni baska konularla vs. yordugumdan eskisi gibi net bilgileri bilmiyorum karmaşıklık oluyor düzeltme için teşekkürler.[/qu

rica ederim....astrolojiyi tamamen bırakmıyorsun değilmi yanlızca derslerden dolayı yani....yoksa yazık olur senin gibi değerli bir astroloji bilgilerine sahip birisini kaybetmek istemeyiz açıkcası.....
gamze
gamze
YARDIMCI
YARDIMCI

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 23, 2010 6:20 pm

gamze demiş ki:

rica ederim....astrolojiyi tamamen bırakmıyorsun değilmi yanlızca derslerden dolayı yani....yoksa yazık olur senin gibi değerli bir astroloji bilgilerine sahip birisini kaybetmek istemeyiz açıkcası.....

Şu an için sadece ara verdim 2-3 ay daha da sürer bu ara ilerisi allah kerim.Teşekkür ederim nazik düşünceleriniz için,esenlikler dilerim.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon C.tesi Haz. 26, 2010 12:23 pm

Pek vaktim yok ama; http://www.haberturk.com/astroloji bu güne ilişkin en dişe dokunur yazı burada. Kadını pek takip etmiyorum. Yay başak ve oğlağı üstün körü okudum geçtim. Diğer admin arkadaşlarda uygun görürse bir arkadaş bölüm bölüm paylaşsın derim. Benim vaktim olmadığı için uğraşamadım. Bağışlayın.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından karmenas C.tesi Haz. 26, 2010 1:07 pm

gamze demiş ki:bende de bu tutlma fena yerlerde ..çok bariz bir şekilde deprosyona girdim valla...deprosyondayım unutuldum..aldatıldımmm....
ben yaklasik 10 gundur depresifim
karmenas
karmenas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kadın
Balık Ejderha
Lakap : Dans eden Spartalı

26 HAZİRANDAKİ TUTULUMUN HARİTAMIZDAKİ ETKİLERİ Empty 2/ev yengec

Mesaj tarafından karmenas C.tesi Haz. 26, 2010 1:09 pm

[quote="Seals"]Tutulum olaylarında, tutulumun oldugu ev konusuyla ilgili olaylar çıkabilir.Tutulum hangi evde ise o eve bakmanız daha aydınlatıcı bilgi verebilir.

bende yengec burcu 2/evde..Parasiz mi kalicam?
karmenas
karmenas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kadın
Balık Ejderha
Lakap : Dans eden Spartalı

Mesaj tarafından misty C.tesi Haz. 26, 2010 7:25 pm

Benim 7.ev girişi(partner evi) oğlak burcunda ve yöneticisi satürn yengeç burcunda ve satürn 12. evde yengeç burcunda ve retro halinde.
bu durumda bu ay tutulması beni hangi alanlarda etkiler acaba? Rolling Eyes
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 26, 2010 7:51 pm

yok bu parasız kalacagınız anlamına gelmezki....
parayla mal mülkle ilgili durumlar olacagı anlamına gelir...
bişeyler kazanada bilirsiniz trabi
o tutulmanın senin natal harıtandaki gezegenlerle aldıgı açıyla etkilenir....
iyi açılar kötü açılar yada zorlayıcı açılar çok önemlidir diye düşünüyorum...
sevgiler.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 27, 2010 12:17 pm

misty demiş ki:Benim 7.ev girişi(partner evi) oğlak burcunda ve yöneticisi satürn yengeç burcunda ve satürn 12. evde yengeç burcunda ve retro halinde.

öncelikle ikili ilişkiler konusunda ve danışmanlık olaylarında sizin yeni bir takım durumlarla karşılaşacagınızı ifade edebilir.
Tutulmanın sizin 1.ev ile 7.ev bölgelerinde etkili olması ile özel ilişkilerde 5-6 ay boyunca bir yenilik ve hareketlenme ve hızlanla görülmesi muhtemel olaylardan diyebılırız.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 27, 2010 12:19 pm

[quote="karmenas"]
Seals demiş ki:Tutulum olaylarında, tutulumun oldugu ev konusuyla ilgili olaylar çıkabilir.Tutulum hangi evde ise o eve bakmanız daha aydınlatıcı bilgi verebilir.

bende yengec burcu 2/evde..Parasiz mi kalicam?

sevgili uranusun'ün de belirttiği gibi bu tür tutulmalar zarar ziyandan ziyade hareketlenme ve yenilik gündeme getırmektedır ve aldıgı açılara göre yorum yapılır.
Şayet 2.evınızde bu etki ay sert açılara maruzsa borc harc konuları yogunluk kazanabılır veya para kazanmak ıcın daha fazla iş güç olayı ortaya cıkabılır.

Yumusak açılarda hareketın az oldugu rutin gunler yasanmaya devam edebılır dıyebılırız.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından misty Paz Haz. 27, 2010 12:29 pm

Seals demiş ki:
misty demiş ki:Benim 7.ev girişi(partner evi) oğlak burcunda ve yöneticisi satürn yengeç burcunda ve satürn 12. evde yengeç burcunda ve retro halinde.

öncelikle ikili ilişkiler konusunda ve danışmanlık olaylarında sizin yeni bir takım durumlarla karşılaşacagınızı ifade edebilir.
Tutulmanın sizin 1.ev ile 7.ev bölgelerinde etkili olması ile özel ilişkilerde 5-6 ay boyunca bir yenilik ve hareketlenme ve hızlanla görülmesi muhtemel olaylardan diyebılırız.

Çok teşekkürler Sevgili Seals,güzel bir yorumdu Smile
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 27, 2010 12:34 pm

Smile önemli değil zamanla daha geniş yorumlarda yapılır vakit oldukça bu tür konularla ilgili... sorular oldukca daha fazla bilgi edinilir bu forumun çalışma prensibi genelde böyle işliyor.Merak-soru-cevap üçgeni ! Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından misty Paz Haz. 27, 2010 12:41 pm

Seals demiş ki:Smile önemli değil zamanla daha geniş yorumlarda yapılır vakit oldukça bu tür konularla ilgili... sorular oldukca daha fazla bilgi edinilir bu forumun çalışma prensibi genelde böyle işliyor.Merak-soru-cevap üçgeni ! Smile

Bu üçgen meselesi başını çok ağrıtacak haberin olsun Very Happy o zaman sana şunu sorsam;bu hareketlenme evliliğe götürecek bir hareketlenme olabilir mi,bu 5-6 ay içinde?
dakika bir,gol bir Very Happy
(not:yıldız haritamı haritalar bölümüne ekleyeyim mi?)
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 27, 2010 1:06 pm

misty demiş ki:
Seals demiş ki:Smile önemli değil zamanla daha geniş yorumlarda yapılır vakit oldukça bu tür konularla ilgili... sorular oldukca daha fazla bilgi edinilir bu forumun çalışma prensibi genelde böyle işliyor.Merak-soru-cevap üçgeni ! Smile

Bu üçgen meselesi başını çok ağrıtacak haberin olsun Very Happy o zaman sana şunu sorsam;bu hareketlenme evliliğe götürecek bir hareketlenme olabilir mi,bu 5-6 ay içinde?

Smile tutulmalar hareketlenme ve yenilikler getirebilir ama uzun vadede ciddi sonuclara etki eden olaylar ağır gezegenlerin haritaya enerji vermesiyle ilgildir.
Misal sizin 7.evinizin yöneticisi satürn gezegeni oluyor işte bu yüzden saturn'un hareketleri önem tasıyacaktır sizin evlilik ve ilişki durumlarınızda!

Şuan saturn bir öncü burç olan terazi burcunda 2,5 yıllık serüvenine başlamak üzere hızla yol almaya basladı bunun anlamı sizin asc burcunuz olan yengec ile ortaklıklar evlılıkler evi olan oglak burcunun saturn enerjısı alacak olmasıdır.

Bunun anlamı sizin karşınıza bazı ciddi ilişkiler durumu çıkmaya müsait ama bu biraz daha uzun sürecek hemen olmayacaktır bazı engebeler ve bekleyısler ufukta var onların biraz daha gecmesi gerekli 25 derece de 7.ev burcunuzu kesen burc oglak olduguna göre teraziden gecen saturn 24-25 derecelere vardıgı zaman sizinde hayatınızda ciddi anlamda bir nişan-evlilik olayı beklenebilir diye tahmın yurutebılırız olayı böyle izah edeyım.

Kısaca ne zaman saturn sizin ortaklık derecenıze yakınlasıp açı yaparsa o zaman evlılık konusunda adım atmanız ve karsınızda ki insanların size yaklasımı bu sekılde ciddi ve önemli şekilde yakınlasma olacaktır.

Harıtanızı ekleyebılırsenız iyi olur dogum harıtalarımız kısmına eklemenız uygun olur.Modlarımız suan ortalarda yok normalde modlarımız bunları halledıyorlardı ama son zamanlarda herkesın yogun işleri var o yuzden kendınız bu işleri yapabılıyorsanız yapınız yapamadıgınız zaman musait olan arkadaslar hallederler bi şekilde kolay gelsin Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından misty Paz Haz. 27, 2010 1:18 pm

Seals demiş ki:
misty demiş ki:

Smile tutulmalar hareketlenme ve yenilikler getirebilir ama uzun vadede ciddi sonuclara etki eden olaylar ağır gezegenlerin haritaya enerji vermesiyle ilgildir.
Misal sizin 7.evinizin yöneticisi satürn gezegeni oluyor işte bu yüzden saturn'un hareketleri önem tasıyacaktır sizin evlilik ve ilişki durumlarınızda!

Şuan saturn bir öncü burç olan terazi burcunda 2,5 yıllık serüvenine başlamak üzere hızla yol almaya basladı bunun anlamı sizin asc burcunuz olan yengec ile ortaklıklar evlılıkler evi olan oglak burcunun saturn enerjısı alacak olmasıdır.

Bunun anlamı sizin karşınıza bazı ciddi ilişkiler durumu çıkmaya müsait ama bu biraz daha uzun sürecek hemen olmayacaktır bazı engebeler ve bekleyısler ufukta var onların biraz daha gecmesi gerekli 25 derece de 7.ev burcunuzu kesen burc oglak olduguna göre teraziden gecen saturn 24-25 derecelere vardıgı zaman sizinde hayatınızda ciddi anlamda bir nişan-evlilik olayı beklenebilir diye tahmın yurutebılırız olayı böyle izah edeyım.

Kısaca ne zaman saturn sizin ortaklık derecenıze yakınlasıp açı yaparsa o zaman evlılık konusunda adım atmanız ve karsınızda ki insanların size yaklasımı bu sekılde ciddi ve önemli şekilde yakınlasma olacaktır.

Harıtanızı ekleyebılırsenız iyi olur dogum harıtalarımız kısmına eklemenız uygun olur.Modlarımız suan ortalarda yok normalde modlarımız bunları halledıyorlardı ama son zamanlarda herkesın yogun işleri var o yuzden kendınız bu işleri yapabılıyorsanız yapınız yapamadıgınız zaman musait olan arkadaslar hallederler bi şekilde kolay gelsin Smile

Geç olsun,güç olmasın demiş atalarımız.her şeyin uygun bir zamanı var elbette.evlenme konusunda çok baskı yapılmaya başlandı son dönemlerde.ailem bile "düşün artık" diyor.umarım hayırlısı olur,yorumun için çok teşekkürler Seals,tam da bu kpss aşamasından yormuş olduk seni,çook teşekkürler,Allah razı olsun...
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 27, 2010 1:31 pm

rica ederim önemli değil Smile sizde sağolun herseyın hayırlısı evet

Misafir
Misafir

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics