Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Mars-başak burcunda EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Mars-başak burcunda EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Mars-başak burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Mars-başak burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Mars-başak burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Mars-başak burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Mars-başak burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Mars-başak burcunda EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Mars-başak burcunda EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Mars-başak burcunda Vote_lcap9%Mars-başak burcunda Vote_rcap 9% [ 402 ]
Mars-başak burcunda Vote_lcap8%Mars-başak burcunda Vote_rcap 8% [ 376 ]
Mars-başak burcunda Vote_lcap8%Mars-başak burcunda Vote_rcap 8% [ 370 ]
Mars-başak burcunda Vote_lcap9%Mars-başak burcunda Vote_rcap 9% [ 439 ]
Mars-başak burcunda Vote_lcap9%Mars-başak burcunda Vote_rcap 9% [ 410 ]
Mars-başak burcunda Vote_lcap8%Mars-başak burcunda Vote_rcap 8% [ 391 ]
Mars-başak burcunda Vote_lcap9%Mars-başak burcunda Vote_rcap 9% [ 409 ]
Mars-başak burcunda Vote_lcap9%Mars-başak burcunda Vote_rcap 9% [ 414 ]
Mars-başak burcunda Vote_lcap7%Mars-başak burcunda Vote_rcap 7% [ 347 ]
Mars-başak burcunda Vote_lcap7%Mars-başak burcunda Vote_rcap 7% [ 318 ]
Mars-başak burcunda Vote_lcap9%Mars-başak burcunda Vote_rcap 9% [ 415 ]
Mars-başak burcunda Vote_lcap9%Mars-başak burcunda Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Mars-başak burcunda

2 posters

Mars-başak burcunda Empty Mars-başak burcunda

Mesaj tarafından Misafir Paz Haz. 20, 2010 1:12 pm

Mars Başak burcunda

Uzun süredir aslan burcunda ileri geri hareket eden mars gecen haftalarda (7 hazıran 2010) başak burcuna girdi ve temmuz ayının son günlerine dek bu burcta seyir halinde olacaktır. (30 temmuz 2010)

Şimdi Marsın başak burcunda ki etkilerine biraz değinmek faydalı olabilir.Başak burcu doğal burclar kuşagında 6.evi yöneten burc olmaktadır bu yüzden marsın başak burcunda olması 6.ev konularında hareketlenmeler ve olaylar gundeme getirmesi olasıdır.
Kişisel natal harıtalarımızda basak burcunun hangı evde olduguna bakarak bu mars transitinin o ev konusunda başak burcu titizliği ve çalıskanlıgı ile hareketlenmeler ve olaylar ortaya cıkarabılecegını söyleyebılırız.

Bunların yanısıra basak burcunda natal harıtalarında gezegen olan kimselerin o natal gezegenleri ile mars enerjısı etkisiyle şu sıralarda hayatlarında bazı gelişmeler görulebılır.

Evvela güneşten baslayalım...

Güneşi başak olan kimseler şu sıralarda enerjılerının doruklarında olan kimseler dıyebılırız ve artık iş ve sağlık konularında bazı olaylar onları bu ay ve gelecek ay sonuna dek önlerine cıkıp uğraştırabılır.
Sinirlerine daha cok hakim olmaları gereken bir dönemdeler sakin olmaları kendılerıne cok fazla fayda verebılır.
Fiziksel açıdan guclenmek gibi bir hissiyata sahıp olabılırler.Kasları geliştirmek ve mevcut saglık sorunları çözmek adına güzel bir transıt gecısı denebılır.

İş güç konusunda guzel fırsatlar yakalayabılırler mevcut işi olanların daha yogun calısma ortamına girecegını söyleyebılırız aynı zamanda iş arkadasları ile tartısmalar olabılırde.
İşi olmayanların işe gırebılecegı bir zaman demek mumkundur.
Ayrıca genel anlamda angarya ve can sıkıcı işlerinde yogunlastıgı dönemlerde bu transıt ile mumkundur.

Ay başaklar

Bu dönemde huzur kavramı cok önemlidir.Bilhassa anne ve baba ile konular ailevi olaylar yuzunden ay başaklar gergin ve tartısmalı olayların ıcınde kendılerını bulup huzursuzluk yasamaları mümkundur.
Stresli ve gergın bir kac ay onları bu dönemde beklıyor dıyebılırız.Hele hele diğer degısken burclarıda yogun sekılde gezegenlerle etkılenıyorsa o zamanda daha da gergın gunleri bu zamanlarda yasabılırler.

Biraz daha ılımlı ve sakin yalnız olmaya özen gösterılırse bu gergın dönemden en az hasarla veya gergınlıkle kurtulma şansları vardır.Tek denecek şey ikili ilişkilerden bu dönemde kacınmaları ve yalnız basına iş yapmaları onları daha huzurlu kılacaktır.

Merkür başaklar

Bu Mars transıtınde yolculuklar yogunlasıp,yeni bilgiler ve egitim sınavlara hazırlık gibi konularda etkili bir zihin yapısı ortaya cıkacaktır.
Stres ve gergınlık yogun olacaktır ama zihin cok keskin calısacaktır buda okul veya ders olayları ile ugrasan kimselere cok yarar saglayacaktır.
Her yınede iletişim problemlerine dıkkat etmek ve tartımalara girişmemek huzurlu olmak açısından cok iyi olur.

Venüs başaklar

Marsın başakta ki seyri venüsü başak olanlar için sevgi ve aşk konuları ve de saglık olaylarını daha da ön plana cıkarır.
İkili ilişkiler de bu dönemde sakin ve yalnız olmaya özen göstermek mevcut ilişkisi olanlar için bir geçiş dönemi nıtelıgındedır eger cok fazla eşinize veya sevgılınıze yuklenırsenız tartısmalar surtusmeler kacınılmaz olacaktır dıyebılırız.

Sağlık konusuna bu dönemde dıkkat etmek gerekır zıra venus fızıksel bir gezegendir ve fızıksel açıdan marsın enerjısı ıle bırlesınce ortaya bazı sorunlar cıkarabılmektedır zira venus başak burcunda zayıftır marsın kötu enerjısı bunyeyı zayıflatmaya musaittir.
Saglık sorunları olanların bu dönemde daha fazla o sorunları çözmeye calısması gerekebılır.

İş yerınde saglık ve iletişim sorunlarıda ortaya cıkarabılen bir enerjıdır.Parasal anlamda kısa zamanda karlı kazanclar elde edılebılır.Yeni iş fırsatları sunabılır.

Mars başaklar

T.Marsın dönüp tekrar natal mars ile birleşmesi muazzam bir enerji ortaya cıkarır.Bu dönemde bireysel işleri yapmak cok önem tasıyacaktır zira ortaklık bu enerjının kimyasına uymaz ve her turlu konuda tartısmaya hazır bir kimse karsımıza cıkar o yuzden bıreysel anlamda her turlu işe gırısmek bu dönemde yapılacak en mantıklı şeydır.
Fiziksel gücü yukseltebılır cesıtlı aşk ve risk konularına girişim gozlenebılır.
Cinsel bölge ile ilgili saglık konuları ile ateşli rahatsızlıklara güneş carpması,yanık vb dıkkat etmek gereklıdır.

Jupiter Başaklar

Bu durum genelde eğitim ve kültür,uzak seyahatlerle cok ilgilidir.Dünya kupasının bu döneme denk gelmesi rastlantı olmasa gerek.Her türlü riskli işler ve spor sevgisinin yukseldıgı maceracı bir ruh hali bu transıt esnasında olusabılır.
Eğitim ve sınavlarla ilgilenenler için extra motıvasyon vermesı beklenebılır onlar açısından şanslı bir transıt dıyebılırız.
Bu açıya sahip olanlar için yüksek eğitim fırsatları doğabilir.

Satürn Başaklar

En başta iş güç ve sağlık konusu cok önem arz edecektır.Kişisel saglık bu iki gezegen bir araya başak burcunda gelınce daha fazla önem tasır.
İşler yogunlasabılır.Stresli ve gergin bir iş ortamı olusması muhtemeldir.Baba ile ilgili meseleler bu zamanda karsımıza cıkabılır.
Buyukbaba ve buyukanneler ile ilgili bu dönemde bazı konularda konusmalar ve görusmeler yapılması muhtemeldir,onların yaşam görusu ve tecrubelerı bu dönemde dinlenebılır.
Sıkı calısmak ve hazırlanmak açısından oldukca iyi bir durumdur ama baskı altına gırmekten ve stres olmaktan kacınmak gerekır.

Evet bu kadar diğer gezegenler kollektif oldugu ıcın kişisel etkılerını belirtmenın dogru olmadıgını düşünuyorum;ama onların bulundugu ev konularında kişisel etki verebılecegını söylemek mumkundur.

Esenlikler dilerim.

seals

Misafir
Misafir

Mars-başak burcunda Empty Geri: Mars-başak burcunda

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Haz. 21, 2010 11:23 am

eline emegine saglik faydalı bilgiler.....

Bu arada başak olan erkek kardeşim bu ayndan itibaren kas gelişitiryor okuyunca şaşırdım dogrusu Smile

sevgiler.......
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Salı Haz. 22, 2010 12:42 pm

Uranus demiş ki:eline emegine saglik faydalı bilgiler.....

Bu arada başak olan erkek kardeşim bu ayndan itibaren kas gelişitiryor okuyunca şaşırdım dogrusu Smile

sevgiler.......

gayet pozitif ve doğal durum işte ne mutlu ona... gidip tartısma yapmasından kavga etmesinden yeğdir.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Salı Haz. 22, 2010 1:51 pm

benimde bu ara çok pis dalmaya ihtiyacım var.....
türkiyeye gelecektim gelmiyorum fikrimi degiştim annemle daglara kaçacaz Very Happy
oralarda biri sataşırsa fena yaparım sonra hapislere düşerim allah korusun.....
Smile
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Paper Dragon Salı Haz. 22, 2010 3:05 pm

Yükselenim başak. mars başakta değil ama. En azından enerjik olmayı beklerdim. lakin resmen pili bitmiş duracell tavşanı gibiyim. herşeyi bırakıp kaçmak geliyor adamın içinden.

@Uranüs geleydin Türkiye'ye gerçi artık istanbulda değilim ama bir şeyler olurdu elbet. çamlıca bir mehtaba karşı çay içer demlenirdik be!
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 23, 2010 9:46 am

Paper_Dragon demiş ki:Yükselenim başak. mars başakta değil ama. En azından enerjik olmayı beklerdim. lakin resmen pili bitmiş duracell tavşanı gibiyim. herşeyi bırakıp kaçmak geliyor adamın içinden.

@Uranüs geleydin Türkiye'ye gerçi artık istanbulda değilim ama bir şeyler olurdu elbet. çamlıca bir mehtaba karşı çay içer demlenirdik be!

paper hacım mars şuan 8 dereceler de başaktan geçiyor senin asc başak derecen ise 23 derece de ! demek ki senin mars transitin 12.evden geçmekte buda enerjinin düşüklüğüne dalalet...

Natal marsın ise terazi de 7 dereceler de konumlu demek ki senin daha enerjik olmana zaman var biraz daha bekliycen "18-22" temmuz ile "5-14" agustos 2010 aylarında aktifleşir Transit marsın hacım,böylece fiziksel konularda enerjin yükselir.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Paper Dragon Çarş. Haz. 23, 2010 5:10 pm

sagol hacım. 1- 2 gün içinde arkadaşlarla kampa giricez. Tugsteni erimiş ampul gibi hiseetmekten kurtulayım. artık. verimli olamıyorum. kampta coşarız inş.Smile
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Haz. 23, 2010 6:25 pm

Paper_Dragon demiş ki:sagol hacım. 1- 2 gün içinde arkadaşlarla kampa giricez. Tugsteni erimiş ampul gibi hiseetmekten kurtulayım. artık. verimli olamıyorum. kampta coşarız inş.Smile

inş. kardeşim allah muvaffak etsin. Smile

Misafir
Misafir

- Similar topics