Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap9%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 9% [ 402 ]
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap8%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 8% [ 376 ]
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap8%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 8% [ 370 ]
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap9%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 9% [ 439 ]
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap9%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 9% [ 410 ]
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap8%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 8% [ 391 ]
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap9%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 9% [ 409 ]
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap9%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 9% [ 414 ]
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap7%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 7% [ 347 ]
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap7%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 7% [ 318 ]
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap9%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 9% [ 415 ]
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_lcap9%Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır?

4 posters

Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Empty Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır?

Mesaj tarafından ali C.tesi Haz. 26, 2010 6:33 pm

"İnsan daha fazla bastırıldıkça, uygarlaştıkça kendi doğasını bastırmaya ve saygı duyulan bir kişilik olmayı hedeflemeye başlar.
Ve bu noktada rüyalar devreye girer.
Basitçe rüyalar, uyanık saatlerinizde yapamadıklarınızı uykunuzda yapmanız için vardır.
Yani bir nevi yedek hayat..." (OSHO)

...Diyor osho, buna katılabilirim ama kısmı olarak, haberci rüyalarda vardır..kesin olan bir şey varsa o da insanın ruh aleminin hareketlenmesidir, ruhun, manevi hayatın, madde hayata etki etme çabası olarakta görülebilir...siz ne dersiniz?

[dailymotion][/dailymotion]
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Empty Geri: Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır?

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Haz. 26, 2010 7:57 pm

benim rüyalarım hep kesin çıkar....
hemde çok keskin çıkar....
asla boşu boşuna rüya gördügümü hatırlamıyorum.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Empty Geri: Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır?

Mesaj tarafından ali C.tesi Haz. 26, 2010 8:23 pm

hımmm mşlh demekki mana yönünüz çok kuvvetli ne güzel..Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından misty C.tesi Haz. 26, 2010 8:27 pm

Uranus demiş ki:benim rüyalarım hep kesin çıkar....
hemde çok keskin çıkar....
asla boşu boşuna rüya gördügümü hatırlamıyorum.

Benim de rüyalarım çok çıkar Uranus ve bazen bundan çok korkarım...
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından JÜPİTER C.tesi Haz. 26, 2010 9:30 pm

bende seneler önce gördügüm rüyaların cıktıgına bi hayli sahit olmustum ama cok uzun zamandır rüya görmedigimi düsünüyorum görüyorumdur ama hiç hatırlamıyorum
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından ali C.tesi Haz. 26, 2010 9:34 pm

JÜPİTER demiş ki:bende seneler önce gördügüm rüyaların cıktıgına bi hayli sahit olmustum ama cok uzun zamandır rüya görmedigimi düsünüyorum görüyorumdur ama hiç hatırlamıyorum

bunda üzülecek bir şey yok sn jüpiter, demekki tüm alanı ile "jüpiter" gezegeni sizi çok meşgul ediyor demektir...bu kadar yoğunlaşmanıza gerek yok sanırım ama demekle olmuyordur korkularınız sizi fazlası ile sarmış denebilir...ltfen biraz kendinizi rahat bırakın.
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından JÜPİTER C.tesi Haz. 26, 2010 9:40 pm

rahat bırakmayı bende cok istiyorum ama olmuyor bişeyler engel oluyor bazen ben bile kendiime sasıyorum korkularımdan dolayı bi an geliyor olur olmadık zamanlarda ya ogluma bişey olursa diye korkuyorum başka bi zaman baska bişey için böle devam eden korkularımdan arınmayı bende istiyorum
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından ali C.tesi Haz. 26, 2010 9:48 pm

arınmak...ewet en büyük sorunlarımızın sebebi...aslında arınamamak...

arınmak için beynimizdeki kapıları açmak gerekir veya evrenden gelen titreşimlere karşı hislerden öte sezgilerimizi açmak gerekir sn jüpiter...
bunun için "El Hay" ve "El Kayyum" esmalarını tavsiye edebilirim sizin için...
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından JÜPİTER C.tesi Haz. 26, 2010 10:11 pm

teşekkür ederim ali bey peki belli bir sayı varmı okunabilmesi için yoksa okuyabildigim kadarmı
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından ali C.tesi Haz. 26, 2010 10:26 pm

Rabbin arı'ya vahyetti" Nahl: 68

muhteşem bir ayet....Smile
arı olmak sizce mümkünmü? ewet mümkün, nasılmı? tam bir tevekkül yani teslimiyyetle... bahseddiğimiz konu dini bir konu olduğu için okuyanlar hemen şartlanmışlıkları oranında "Hı..Hı..." diyerek geçiştirecekler fakat dikkat edin parapsikolojinin veya okültizmin temelide gelip bu din dediğimiz özün özünün özüne dayanmaktadır... bizim için korkulara veya bilinmezliklerle çevrili olarak saklı bahçeler misali konularda soru ve sorunlarda tam bir teslimiyyet gerekir. ne için, nasıl? dediğinizi duyar gibi oluyorum. içsel olarak şüpheden uzaklaşarak diye cevap vermek istiyorum...unutmayınki tüm mucizeler! sadece çok istemekle gerçekleşmiştir...ewet sadece istemekle...şartsız ve saf olarak...
sayı dedinizde sn jüpiter verilen esmalar sadece anahtardır yani hayalin gerçekleşmesi için istenen mananın gramı kilosu olmazki... kimisi vardır 3 defa okuma ile manayı aktif edebilir kimiside vardırki 3000 kere okusa yinede fayda vermez...isterseniz şöyle diyelim siz ne kadar istiyorsunuz...Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından JÜPİTER C.tesi Haz. 26, 2010 10:36 pm

ali demiş ki:Rabbin arı'ya vahyetti" Nahl: 68

muhteşem bir ayet....Smile
arı olmak sizce mümkünmü? ewet mümkün, nasılmı? tam bir tevekkül yani teslimiyyetle... bahseddiğimiz konu dini bir konu olduğu için okuyanlar hemen şartlanmışlıkları oranında "Hı..Hı..." diyerek geçiştirecekler fakat dikkat edin parapsikolojinin veya okültizmin temelide gelip bu din dediğimiz özün özünün özüne dayanmaktadır... bizim için korkulara veya bilinmezliklerle çevrili olarak saklı bahçeler misali konularda soru ve sorunlarda tam bir teslimiyyet gerekir. ne için, nasıl? dediğinizi duyar gibi oluyorum. içsel olarak şüpheden uzaklaşarak diye cevap vermek istiyorum...unutmayınki tüm mucizeler! sadece çok istemekle gerçekleşmiştir...ewet sadece istemekle...şartsız ve saf olarak...
sayı dedinizde sn jüpiter verilen esmalar sadece anahtardır yani hayalin gerçekleşmesi için istenen mananın gramı kilosu olmazki... kimisi vardır 3 defa okuma ile manayı aktif edebilir kimiside vardırki 3000 kere okusa yinede fayda vermez...isterseniz şöyle diyelim siz ne kadar istiyorsunuz...Smile
ne kadar okunması gerekir diye sormamın sebebi belkide bunlar yanlıstır bilemiyorum şimdi nazar için ayetel kürsiyi okurken 3yada 7 kere okunmasını sölerler yada benim cevremden duyduklarım diyeyim ben buna
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından ali C.tesi Haz. 26, 2010 10:37 pm

174 defa diyebiliriz sn jüpiter...ben aynı zamanda sizi motive etmek için açıklama yaptım... selamlar efendim...
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından JÜPİTER C.tesi Haz. 26, 2010 11:05 pm

ali demiş ki:174 defa diyebiliriz sn jüpiter...ben aynı zamanda sizi motive etmek için açıklama yaptım... selamlar efendim...
Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Icon_eek Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Icon_biggrin saolun efendim sizin yazdıklarınızı okurken ben zaten motive oluyorum allah sizden razı olsun sayenizde bilmedigim bir cok seyi ögreniyorum saygılar efendim Rüyalar Yaşanmamış Hayatımız-mıdır? Icon_biggrin
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

- Similar topics