Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Çok belalı bir 40 gün geliyor! EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Çok belalı bir 40 gün geliyor! EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Çok belalı bir 40 gün geliyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Çok belalı bir 40 gün geliyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Çok belalı bir 40 gün geliyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Çok belalı bir 40 gün geliyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Çok belalı bir 40 gün geliyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Çok belalı bir 40 gün geliyor! EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Çok belalı bir 40 gün geliyor! EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap9%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 9% [ 402 ]
Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap8%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 8% [ 376 ]
Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap8%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 8% [ 370 ]
Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap9%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 9% [ 439 ]
Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap9%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 9% [ 410 ]
Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap8%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 8% [ 391 ]
Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap9%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 9% [ 409 ]
Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap9%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 9% [ 414 ]
Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap7%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 7% [ 347 ]
Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap7%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 7% [ 318 ]
Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap9%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 9% [ 415 ]
Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_lcap9%Çok belalı bir 40 gün geliyor! Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Çok belalı bir 40 gün geliyor!

4 posters

Çok belalı bir 40 gün geliyor! Empty Çok belalı bir 40 gün geliyor!

Mesaj tarafından nezuka Çarş. Eyl. 22, 2010 6:29 pm

Çok belalı bir 40 gün geliyor!
Güneş Sistemi'nin en büyük gezegeni Jüpiter, Dünya'ya en yakın mesafeden geçti ve pek çok yerde çıplak gözle izlendi.
Güncelleme:22 Eylül 2010 16:11
Bu seferki geçişi özel kılan, Uranüs'ün de Dünya'ya en yakın mesafeden geçiyor olmasıydı. "Bu normal, ne var bunda?" diyebilirsiniz. Ama astrologlar öyle demiyor:

"Bu dönem geçişinden pek çok kişi etkilenecek, kavgalar çıkacak, ayrılıklar yaşanacak. Özellikle burcu ateş grubuna dahil olanlar çok dikkatli olmalı! Kararsızlıklar yaşayabilirler. Herkes birbiriyle tartışabilir, nişanlı çiftler ilişkilerini bile bitirebilir. Hatta negatif elektrikten teknolojk aletler bile etkilenip bozulabilir..."

İşin uzmanları etkin güneş rüzgarları neticesinde oluşan jeomanyetik fırtınalardan insanların beyin dalgalarının ve hormon seviyelerinin etkileneceğini söylüyor ve ekliyorlar: "Bazı erkekler bu etkilere agresif tepkiler verebilir, bazıları da tam tersine yaratıcı olabilir"

Astrologların uyarıları bu yöndeyken, işin uzmanları, "Jüpiter ve Uranüs'ün dünyaya yakın geçişi kimi, nasıl etkileyecek?" sorusuna şu yanıtları verdi:

Mynet Astroloji Danışmanı İremSu:

Jüpiter ve Uranüs kavuşumları inancın gerçeklerle bütünleştirilmesi demektir. Ani şans vurgunları anlamına gelir. Ancak bu iki gezegeninin geri harekette oluşu, içinde bulunduğunuz şartlar çerçevesinde gerçekçi düşünmemeniz halinde aldığınız hızlı kararların geri hareket sonrası yani 18 Kasım-6 Aralık sonrası pişmanlık anlamındadır. O nedenle köşemizdeki yorumlarımda özellikle Kasım ortasına kadar temkinli hareket edilmesi gerektiğinden söz ediyorum. Çünkü bu iki gezegeninin kavuşumu kişinin kendi gerçeğinden kaçışı, önündeki hali net olarak görmemesi, görmek istediği şekilde yorumlamasıdır. Özellikle Balık burcu mensuplarının, radikal kararlar vermeden önce geçmişte yaşanılanlar ışığında dostlarını, yaşamlarını, iş hayatlarını, bundan sonra düşündüklerini ve bugüne dek ertelediklerini ciddi manada ele almaları gerekiyor.Aynı şekilde Akrepler aşk hayatında , Koçlar gizli ilişki, sağlık, çalışma hayatı, Boğalar maddi konularda, Teraziler sağlık ve çalışma hayatı, Aslanlar kredi, borçlar, Yengeçler eğitim hayatı, ticari yaşamları, Oğlaklar yakın çevre, eğitim, akrabalık ilişkileri,İkizler kariyer yaşamları, Başaklar evlilik kararları veya genel olarak ilişkilerinde, Yaylar aile ilişkileri, iş hayatı, Kovalar yatırımları ve para konularında Kasım ortasına kadar beklemede kalmalı ve durumlarını gerçekçi bir şekilde ele alarak hareket etmelidirler. Ben büyük bir olumsuzluk beklemiyorum. Astroloji bir rehberlik hizmetidir. Ancak önerilerde bulunabiliriz. Seçim kişiye aittir. Durmadan birileri kehanet aracı gibi kullanmaya çalıştıkça insanlar da tedirgin olmaktalar. Buna kesinlikle karşıyım. İnsan aklı olan düşünen bir varlıktır. Enerjiler doğrultusunda dikkat ederiz ve böylece dönemi gayet olumlu manada geçirmiş oluruz.

Astrolog Rezzan Kiraz:

"Uranüs'ün etkileri malum. Uranüs, beklenilmeyen ani değişimler ve sürprizler yaratır. Ama bu da sizin olaylara nasıl baktığınıza bağlı. Bu gezegenlerin bizi etkileyebilmesi için önceden bir gerginliğin olması lazım. Onun dışında insanların hayatında yenilik ve değişim, idealizim oluşur. Eski gider, yerine yenisi gelir. Her şerde bir hayır var dedikleri meseledir. İnsanları korkutmanın anlamı yok. Bazı kişiler bunu yapıyor, bunların yanlış olduğunu düşünüyorum. Her şeyin iyi olacağını düşünüyoruz. Uranüs olmasaydı insanlar hala marada ateşi bulmaya çalışıyorlar. Uranüs için kötü konuşturmam."

ŞİDDETLİ KAVGALAR OLACAK

Astrolog Metin Sırma:

"Bu dönemde Akrep, Yengeç ve Balık burçları çok şanslı olacak. Fakat bu burçların dışındakilerde büyük gerginlikler bekleniyor. Eğer hamle yapmak istiyorsanız, iş konusunda yatırım yapmak, denemeyin. Bu dönemi atlatın öyle adım atın. Ateş grubu (Koç, Aslan ve Yay) çok dikkat etmeli. Kararsız bir dönem geçirecekler. İkili ilişkilerde karşınızdaki insanlarla ilgili kararsızlıklar yaşayabilirler. "Bu bana karşı ciddi mi, benimle dalga mı geçiyor?" şeklinde düşüncelere kapılabilirler. Toprak grubu da (Boğa, Başak ve Oğlak burçları) çok dikkatli olmalı. Bu aralar boşanmalarda patlama olabilir. Yeni evli çiftler bile kavga edebilir. Özellikle su ve ateş grubu arasında şiddetli tartışmalar yaşanacak. Bu dönemde anlaşamayacaklar, maddi ya da manevi olarak birbirlerini tatmin edemeyecekler. En çok da Oğlak burcu dikkatli olmalı. Bu dönemde teknolojik aletler de bozulabilir. Cep telefonları, internet bağlantıları olumsuz etkilenebilir. Okula yeni başlayan çocuklar da olumsuz etkilenebilir. Bunların etkisi Kasım ayı başına kadar sürecek."

Astrolog Öner Döşer:

"Dolayısıyla 21 Eylül- 29 Ekim 2010 tarihleri arasında, terör ve şiddete yönelik eylemler artabilir. Uluslar içerisinde ve uluslar arası gerginlikler yaşanabilir. İnsan eliyle yapılan çevreye zararların olumsuz sonuçlarıyla karşılaşılabilir. Doğal felaketlerde artış olabilir. Daha önce doğal felaketlerden etkilenmiş bölgelerde salgın hastalıklar görülebilir
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Çok belalı bir 40 gün geliyor! Empty Geri: Çok belalı bir 40 gün geliyor!

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Eyl. 22, 2010 7:02 pm

güncel bir yazı olduğu için transitler kısmına taşıdım yazı çok güzel teşekkürler Nezuka Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından nezuka Çarş. Eyl. 22, 2010 7:04 pm

Şevval demiş ki:güncel bir yazı olduğu için transitler kısmına taşıdım yazı çok güzel teşekkürler Nezuka Smile

emeğinize sağlık Very Happy
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Mesaj tarafından Paper Dragon Çarş. Eyl. 22, 2010 7:27 pm

Başlığı görünce kesin Kırkoğludur dedim. Ama Öner Döşer diyorsa vardır bir kerameti Smile

sagol Nezuka Very Happy
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından ali Çarş. Eyl. 22, 2010 7:59 pm

paylaşıma teşekkürler..Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Eyl. 27, 2010 3:19 am

gwzel yazı ellerine saglık
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

- Similar topics