Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 402 ]
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap8%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 8% [ 376 ]
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap8%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 8% [ 370 ]
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 439 ]
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 410 ]
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap8%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 8% [ 391 ]
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 409 ]
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 414 ]
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap7%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 7% [ 347 ]
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap7%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 7% [ 318 ]
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 415 ]
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_lcap9%2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları

2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Empty 2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ara. 29, 2008 4:15 pm

2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları
2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Separator
2. ev kişisel maddi kaynakları, değer verdiğimiz maddi ve manevi şeyleri temsil eder. Para taşınabilir değerler, kişisel varlıklar, gelir ve giderler bu evin kapsamındadır. Kişinin kazanma kapasitesi, harcama alışkanlıkları, bütçesi, tasarrufları, yatırımları burada görülür.

2. ev aynı zamanda kişinin kendine verdiği değeri de gösterir. Kendimize değer veriyor muyuz? Yoksa kendimize güvenimiz zayıf olduğu için bu güveni maddi konularda mı arıyoruz? Bizim için gerçekten anlamlı olan şey nedir? Ne kadar paramız, malımız, mülkümüz olursa o kadar rahat ve güvenli miyiz? Kendi paramız ne kadar önemli, bunu başkalarıyla paylaşmaya gönüllümüyüz? Yoksa bu parayı sadece kendimiz için mi harcamak istiyoruz? Bu dünyada paranın, malın sadece bekçisi olduğumuzu biliyor muyuz, yoksa onlarım mezara mı götürmeyi düşünüyoruz? Ne kadar paramız varsa o kadar güçlü müyüz? Paramız olsa o insanlar bizi sever mi? Kendi değerlerimize, anlamlı bulduklarımıza ne kadar özen gösteriyoruz? Bunları başkalarının değerleri karşısında nasıl savunuruz? Acaba gereğinden fazla mı savunuyoruz? Bu sorular hep 2. evin sorularıdır.

2. evin doğal burcu Boğa, doğal yönetici planeti Venüs'tür.

ANAHTAR KELİMELER: Para, güvence, sahip olunanlar,cömertlik, cimrilik, gelirler ve giderler, değer verdiğimiz, anlamlı bulduğumuz maddi, manevi şeyler, kendimize biçtiğimiz değer.

KAYNAK: Astromerkez
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları Empty Geri: 2. Ev ve Psikolojik Yaklaşımları

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ara. 29, 2008 4:51 pm

benim 2.evimde kova burcunda merkur var ve mc ye trine acı yapmış.bilişim sektörünü yada teknoloji üzerine kariyeri çağrıştıran bir açı.bunun aynısını baska bir forumda birisinde gormustum.bilişim sektorunde çalışıyordu.bende bu sene oss de bilişim üzerine bir bolum seçmeyi düşünüyorum

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ara. 29, 2008 4:54 pm

evangelion demiş ki:benim 2.evimde kova burcunda merkur var ve mc ye trine acı yapmış.bilişim sektörünü yada teknoloji üzerine kariyeri çağrıştıran bir açı.bunun aynısını baska bir forumda birisinde gormustum.bilişim sektorunde çalışıyordu.bende bu sene oss de bilişim üzerine bir bolum seçmeyi düşünüyorum

Merkür kovada raaht eder ve güçünü ortaya koyar kısaca merkürün çok mutlu orda
Smile
bu yüzden 2 ci evde olmasıda evet sana böyle bir sektör sunabilir
teknoloji bence kovada olmasından kaynaklanıyor merkürün çünkü merkür benden daha iyi biliyorsunki zihinimiz kova ise zihin ötesidir yani merkürün gelişmiş halidir
uranüsde teknolojiyi simgeledigine ve yönettigine göre bence ideal seçim ola bilir
hiç doktorluk konusunu düşündünmü peki
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ara. 29, 2008 5:00 pm

yorumların için saol inci.hiç doktorlugu düşünmedim zaten doktorlugu sewmem de.kazanabileceğimide sanmıyorum zaten:)biyokimyada okumustum okulu bırakmadan once.türkiyedeki en zor bolumlerden biriydi hatta tıptan bile zor diyorlar.bana biyolojiden nefret ettirdi.bidaha aynı seyleri yasamak istemem.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ara. 29, 2008 7:06 pm

evangelion demiş ki:yorumların için saol inci.hiç doktorlugu düşünmedim zaten doktorlugu sewmem de.kazanabileceğimide sanmıyorum zaten:)biyokimyada okumustum okulu bırakmadan once.türkiyedeki en zor bolumlerden biriydi hatta tıptan bile zor diyorlar.bana biyolojiden nefret ettirdi.bidaha aynı seyleri yasamak istemem.

bu arada bilgisayar mühendisligin tam sana göre olurdu
bak boga burcu için mühendislik ideal biliyorsun
kova bilgisayara teknoloji
geriye ne kalıyor kavrayacak zeka iletişim falan
eee merkürde burda daha ne istiyorsun arkadaş cyclops
bundan iyisi şamda avakado Very Happy (herkes kayısı diyor bıraklım farklılık olsun)
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

- Similar topics