Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Zealsden Transit Yorumları EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Zealsden Transit Yorumları EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Zealsden Transit Yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Zealsden Transit Yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Zealsden Transit Yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Zealsden Transit Yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Zealsden Transit Yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Zealsden Transit Yorumları EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Zealsden Transit Yorumları EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap9%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 9% [ 402 ]
Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap8%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 8% [ 376 ]
Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap8%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 8% [ 370 ]
Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap9%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 9% [ 439 ]
Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap9%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 9% [ 410 ]
Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap8%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 8% [ 391 ]
Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap9%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 9% [ 409 ]
Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap9%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 9% [ 414 ]
Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap7%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 7% [ 347 ]
Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap7%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 7% [ 318 ]
Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap9%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 9% [ 415 ]
Zealsden Transit Yorumları Vote_lcap9%Zealsden Transit Yorumları Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Zealsden Transit Yorumları

2 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Zealsden Transit Yorumları Empty Zealsden Transit Yorumları

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Ocak 03, 2009 5:41 pm

Koç:6.ev deki saturn gerilemeye hazırlanıyor bu zamana dek cesıtlı iş,güç ve sorumluluklarını yerıne getıren koçlar için sorun olmaz ama yapmayanlar için biraz daha monoton sıkıcı işle ilgili devlet kurumlarında bürokratik işlerle uğraşmak vs konular mevcut görünmekte.
10.ev deki jupiter oglak yerlesımı halen devam edıyor son gunlerını yasıyor iş ve karıyer saglamlastırma ilerleme olayını şimdiye kadar gerceklestırmemıs koclar artık bir daha ki baharı bekleyebılır desem yerıdır retro olmadan son hızla 10.evden cıkmaya hazırlanıyor jupiter bu son dakıkalarını iyi harcamak istiyorlarsa işe koyulsunlar fırsatları araştırıp üstüne gitsinler naçiz tavsıyem budur...
Genel anlamda oldukca iş güç ve saglık konuları yogun görünüyor monoton sıkıcı ama bol hareket var iş ve bedensel konularda
11.ev de ki venus kova transıtı ıle arkadas ortamlarında tekrar sempatik olmak ve hoş vakıt gecırmek kafa dagıtmak adına iyi fırsatlar var sinema vb olaylara vakıt ayırmakta fayda var dıyebılırız,yeni aşklar olusabılır buna da dıkkat etmek lazım.
Eğitim hayatları da bu ay oldukca yogun seyahatlerde bol devam edıyor dedıgım gıbı sıkıcı işler var ama hareketli bir ay olarak sayabılırız

Boğa:Bu burca baktıgımızda genel anlamda parasal olayları göruyoruz gecen de dolunay ikizler burcunda oldu 8.ev de yenıay oldu mıras ve ölüm kalım hastalık psikolojık bazı olayların yogunlugu parasal gelir gıderlerin dengesınde degısıklıkler gözlemlenıyor.Saturn 5.ev başak konumu eglence konusunda eskı neşeleri olmadıgını ve ciddi bir ilişki olustugunu göstermek de artık oyun oynamıyor bogalar cok sade ve ciddi ilişkilerin aşkların peşine düşmüş durumda evlilik gibi bir beklentı artık bir sorumluluk tasıma isteği gözlemlenıyor dıyebılırız.
Sıkıntılı bir burc olmakla beraber egıtım ve uluslararası yolculuklardan gelen tecrubelerle ılerıye yonelık guzel adımlarda atmış bulunmakta bu boğa burcları...
İş alanında pozitif ve hareketli zamanlar devam edıyor işkolik olmak kaçınılmaz görunuyor denebılır.
Saglık konusunda psikolojık depresıf konulara dıkkat etmek de fayda var onun harıcınde fızıksel anlamda büyük bir sorun yok gibi görünüyor.

İkizler:Ortaklıklar ve eş konuları oldukca etkili olmus duzeyde gecen ki yenıay ve son olan dolunay ıle kişilik üzerinde etkılı olan etkıler gözlemlenebılır.Eger bır ortaktan ayrılmak ıstıyorsak tam zamanı bu transıtler yeterli özgüvenı kişiye verecektir ama tersi ayrılmak degıl devam etmek ıstıyorsak ne olursa olsun alttan almak lazım yoksa heran hersey bıtebılır.7.ev den gecen mars ıle gunes bu evde düşerler bunun anlamı kişinin iradesını ortagına endekslemesı demektır yanı kendı isteklerını ıfade etmesı zora gırer eger ederse bu ortak yada eş gıder cunku guclu durumda olan kişi ortak oluyor bu konumda ıkızler zararlı cıkar demek yerınde olacaktır.
Oratak paylasımlarda sevgı ve manevıyat yonunde sorunlar var 8.ev de venus düşüyor bır gizli saklı olay olması ihtimaldir parasal gelır gıderlerde ortak veya eş daha fazla harcama yapmaya acık durumda ama bunu eşiyle ortagıyla degıl baska sekılde harcama yoluna gıdebılır.Şimdilik yapılacak tek şey sabır etmek dıyebılırız.
Saturn başak konumu aile ve yuva konusunda bazı tartısma iç ruhsal gerılımlerı açıga cıkarmaya devam edıyor.Kocalar veya babaların,kadınlarına veya kızlarına olan baskıları duygusal anlamda zorlu bir dönem oldugunu göstermek de evlıler ıcın eş sorunu bekarlar ıcın anne baba sorunu ortaya cıkıyor
Jupiterın 8.ev seruvenı bıtmek uzere ıken gızlı saklı konular gıder ayak yüzeye cıkabılırde 9.eve dogru gıden jupıter zıhnı karabulutlardan dagıtıp artık arastırma yapmaya pozitif düşünmeye davet edıyor.8.evden transıt anlamda gecerken ıkızlere oldukca gizli olan konuların arastırmasını yaptırmıs psikolojık anlamda bir nevi içe dönük iyileştirme saglamıstır.Şimdi 9.eve kova ya dogru gıdıyor orda egıtım ve ögretım seyahatlerı hızlandıracaktır bır yerde de yenı dostluklar kurmaya yardım edecektır bu dostluklar cok degerlı olacaktır dıyebılırız.

Yengeç:Genel hatlarla saglık,iş güç tempo ve fızıksel yorgunluk görunuyor.Seyahatler hala devam edıyor saturn bırde retro olacak egitim ve iletişim konusunda eksiklıklerı gıdermek gerektıgını bıraz daha yakın cevreden uzaklasılacagını göstermek de.
Ortaklıklar konusunda zirveye dogru cıkan yengecler bır suru arkadas ve sevgılı olayları görmus olabılırler,ortaklıklara devam etmesınde fayda var ama yalnız kalırsa pek güzel bir ay olacagını söylemek zor ne yapıp edıp beraberlıklere devam etmeli dıyebılırız.
Yenıayın yay burcunda olmaıs saglık ve hastalıkları iş ve sorumlulukları gundeme getırırken,dolunayın 12.ev de olması hastane ve kendını dınlemeye alması bıraz durması yönunde etkıler yaptı bır daha kı yenıaya kadar yavaslamak cok dogru bir sonuc olacaktır.

KAYNAK:Astrolojivedic
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Zealsden Transit Yorumları Empty Geri: Zealsden Transit Yorumları

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Ocak 03, 2009 5:45 pm

aslan:şu dönemde aşk,eğlence ve hobi evleri aktif durumda yaşamdan keyif alma olayları daha bir fazla olacaktır.
6.ev de gıden jupıter saglık ve iş konusunda destekler verebılır son gunlerınde olan jupıterın kova burcuna gecısınden önce son defa fırsat yaratmaya ve bir iş güç koşturmacaya devam etme şansı varken degerlendırmek lazım jupıter biraz inatçıdır kolay vazgecmez bunu bulundugu evlerde ısrarla denemenızı tavsıye ederim.
saturn'un 2.ev deki baskısı kendı paramızı kendımız kazanmamız konusunda aslanları sıkıştırmak da illa bir iş güç edinip para ve özgüveni saglamlastırmalarını adeta vurguluyor 2009 yılıda öyle gececektır bu baskıyı kırmanın tek yolu bir işe girip biraz kazanc elde etmekte yatıyor.
İkili ilişkiler ve ortaklık edınmek ıcın aslanlar artık şanslı bir dönemece gırıyorlar her zaman dedıgım gıbı transıt gecer gıder önemlı olan onu fark edıp yararlanmak adına bırseyler yapmaktır.
Seneye güzel arkadaslıklar ve duygusal yakınlasmalar olabılır bunları guzel bır sekılde degerlendırebılırlerse aslanların hayrına olur bu durum.

Başak:5.evlerınde jupıter onlara epey aşk meşk flört olayı verdi işin garıbı saturn'un 1.ev de kendı burclarının uzerınde olması eski geveze ve dagınık hallerını bitirip olgun ve ciddi bir bakış açıları getırmelerıne fayda etti bunu yapamayanlar ise ılerde acısını görurler şimdiden disiplin ve sıkıntı varsa katlanıp atlatmak en dogrusu denebılır.
5.ev dekı aşk ve sevgili olaylarında ki şansı hovardaca kullanan başaklar 6.evin dolmasıyla neye ugradıklarını şaşırabılırler buraya dıkkat kendı öz evlerı dolunca bır anda tatlı ruyaların disiplinden ve çalısmaktan kaytarmanın eksi yanlarını görmelerı olası saglık ve egıtım konusunda arkadaslık konusunda bazı durumlar 6.ev gezegen dolumuyla ters tepecektır şimdiden ipleri elde tutmakta fayda vardır.

Terazi:Ne kendılerı cok mutlu ne eşleri ortakları mutlu sevgi ve aşk konusu can çekısıyor.12.evlerınde ki saturn baskısı içe dönüsü ve psıkolojık olarak yalnızlıgı kamcılıyor eski neşeli teraziler yok dıyebılırız bu bır cezamıdır yoksa baska bırseymı bılınmez ama oldukca monoton donuk bir durum söz konusu ustune ustluk pluton da artık 4.eve gırdı duygusal olarak oldukca baskı dolu yıllar baslıyor bunları bertaraf etmenın tek yolu kendıne olan guvenlerını arttırıp sıkı bir çalışma meşgale bulup yalnızlıktan kacmaları olacaktır yoksa iyice içe çekilecekler dıyebılırız.Bana göre 12 burc ıcınde en berbat durumda olan burc dıyebılırım.
Ne şans ki 2009 onlara yenıden bır eglence verecek yenı hobıler edınıp kafa dagıtabılırler bu dönemde guzel ve eglenceli bir aşk da yakınlaşıyor bunları degerlendırebılırler tek yapacakları bıraz dışarı cıkıp hava almalarında yatıyor.

Akrep:Parasal gelır gıder dengesınde oynamalar var,seyahatler ve iletişim konuları aktif.Amelıyatlar ve hastalıkların tedavısınde ılerlemeler görunuyor denebılır.Balık burcunda bulunan uranus ıle aşklarında iniş cıkıs grafıgı devam edıyor mutluluk ve karamsarlık bır arada karmasık duygular tasıyan bu burc mensupları.4.eve gececek olan jupıter ıle 2009 da iç huzuru bulacaklardır daha saglam psıkolojı ve huzur ıcınde calısmalarına devam edeceklerdır.

KAYNAK: Astrolojivedic
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Ocak 03, 2009 5:46 pm

Yay:Belki de 2008 in en hareketli ve şanslı burclarının en başındaydı dıyebılırız.Kendı mal varlıgı elde etmede özgüven saglamada ve parasal kaynak bulmada oldukca güclü enerjıler buldular yılın son ayında yıne turnayı gözunden vurdular 41 kere maşşallah dıyorum haklarıdır bu inanc dolu iyimser burc halen göz önunde ve hareketlı durumda.
2009 onlara kısa sehırlerarası seyahatler getırecegı gıbı yenı egıtım ve iletişim ulasım aracları vs saglamada kullanmada fayda getırecek görunuyor.
Meslek evlerınde saturn 10.ev konumu ıle en yararlı durumda bu denli sanslı bır dönem bır daha az rastlanır bu ayda bol kazanc ve iyi bir iş temposu yakalamıslardır.
Meslek anlamda bır usta ve işin erbabı olmus yetkılı bir insan olmaları bu yolla ılerıye yonelık cabalarda atılım yapmaları cok iyi sonuc verecektır.

Oğlak:Enteresan burc oglaklar jupıterın kendı burclarında düşük enerjı vermesınden dolayı pek fayda görmedıler denebılır.Saturn'un 9.ev seruvenı sayesınde cogu oglak yuksek okul okuma şansı yakalamıstır kendılerını gelıstırmıslerdır ve bu okullarda derece yapmıslardır.Yay burcunda ki transıt gecısler onları bıraz zorlamıstır ama adalet bu ya yakında güneş ve mars kendı burclarına gırecek ve kendılerını artık rahatca ıfade edeceklerdır fazla enerjı harcamamaları iyi olur.

Kova:İyi durumda hatta daha da iyi olacaklar.Arkadaslıklarda ve grup faaliyetlerınde artıs var yaklasan jupıter transıtıde onlara epey destek cıkacaktır ılerısı oldukca parlak mesleki ve iş güç ilişki anlamında hersey olumlu gıdıyor.
Saturn başak surecı onları bıraz ortak paylasımları fazlalaştırmaya itmiştir ve ekonomık duzeyde cevrelerını genısletmeye itmiştir bunu devam ettırmelerı bu dönemde cok yararlarına olacaktır.

Balık:Sonunda bitiş burctayız,uranüs balık burcu seyırı bu durgun rahata düşkün burcu psıkolojık düşüncesel anlamda zorlamaya devam edıyor iç huzuru pek yok dıştan hala durgun görunsede içinde fırtınalar kopuyordur bıraz da mantıksak düşünceleri görduklerınden hayalci yapıları yıpranıyor olmalı gibi...
Saturn başak surecı ortaklıklarda sıkıntı verıyor mevcut ortaklıklar ve eş sorunları sıkıntılı gıdıyor tartısmalar ve krıtıkler bıtmek bılmıyordur bu 2009 bıtene dek devam ilişkisi olmayanlar ise hala ciddi ve olgun ilişki arıyolar ve kolayca secemıyorlar bu olay devam edecek tavsıyem ilişkilerden uzak dursalar bıraz kendılerıne agırlık verseler ılerısı ıcın cok iyi olur.
Jupiter oglak surecı onlara cok fayda verdı guzel ve saglam dostluklar arkadaslıklar kurdular bu olayları ömür bıllah devam ettırebılırler ve onların her zaman destegını hayatlarında göreceklerdır.
Meslek ve aile yasantısında bır dızı tartısmalar devam edıyor ailede huzursuzluklar var bıraz ama gecıcı bır dönem aralık bıter huzur baslar.
12.eve gelecek jupıter 2009 da inziva bır nevi kendı basına hareket edıp dınlenme ve kafa rahatlıgı getırecek bu dönemde balıklar dingin ve huzurlu bır surece gıreceklerdır fazla fedakar olmaktan ve iyilik edecegım dıye baskalarına olur olmaz yardımdan kacınmaları gerekır yoksa zarar görurler.

KAYNAK: Astrolojivedic
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Paz Ocak 04, 2009 9:47 am

eline saglık inci.güzel paylaşım

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından JÜPİTER Paz Ocak 04, 2009 11:51 pm

saolasın incim ,benim gibi bilgiye ac biri için harika
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 05, 2009 6:10 am

JÜPİTER demiş ki:saolasın incim ,benim gibi bilgiye ac biri için harika

rica ederim abla
asil Zeals sagolsun
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından JÜPİTER Ptsi Ocak 05, 2009 11:52 am

zeals teşekkürler sanada ,daha transit yorumlarını alacagız senin bizlerle ilgili sınavların hayırlısıyla bi bitsinde
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 7:35 am

JÜPİTER demiş ki:zeals teşekkürler sanada ,daha transit yorumlarını alacagız senin bizlerle ilgili sınavların hayırlısıyla bi bitsinde

Very Happy Very Happy korkutma abla

Wink
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 19, 2009 10:57 am

ne zaman yazdım ben bile hatırlamıyorum valla Very Happy ama ben yazmısım belli yorumlardan bir gevezelik var benim yorumlarımda her daim...Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Ocak 19, 2009 10:59 am

Zeals demiş ki:ne zaman yazdım ben bile hatırlamıyorum valla Very Happy ama ben yazmısım belli yorumlardan bir gevezelik var benim yorumlarımda her daim...Wink

estagfrullah
Very Happy
bence çok açıklayıcı ve uygun bir yorum
bi daha ellerine saglık
Wink
ben hatırlıyorum yeter demi ama bounce
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ocak 19, 2009 11:06 am

sen hatırlıyorsan bence de okedir... Wink

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından JÜPİTER Paz Ocak 25, 2009 10:11 pm

eee sınavların bitmiştir memlekete gitmişsindir herhalde zealscim,insallah sınavlar iyi geçmiştir şimdi senden transit yorumu istiyorum boş bi zamanında
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından JÜPİTER Cuma Şub. 06, 2009 10:26 pm

zealscim sınavların nasıl geçti bi cvb vermedin transit yorumu istedim yapmadın sen nereledesin gelmeyem bakk adanalara
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Misafir Cuma Şub. 06, 2009 10:46 pm

JÜPİTER demiş ki:zealscim sınavların nasıl geçti bi cvb vermedin transit yorumu istedim yapmadın sen nereledesin gelmeyem bakk adanalara

ben burdayımda kafam şimdi baska bır yerde gelınce bırseyler karalıycam inş.anca gelir dalgınım epey...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından JÜPİTER Cuma Şub. 06, 2009 10:48 pm

ehh bekleyecezz filozofumuzu
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Uranus Cuma Şub. 06, 2009 10:54 pm

JÜPİTER demiş ki:ehh bekleyecezz filozofumuzu

Laughing Laughing Laughing
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından JÜPİTER Cuma Şub. 06, 2009 11:02 pm

neden gülüyon incimm çokkkkmu beklersin demeye getiriyonn yoksa bu gülmelerinle
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Uranus Cuma Şub. 06, 2009 11:05 pm

JÜPİTER demiş ki:neden gülüyon incimm çokkkkmu beklersin demeye getiriyonn yoksa bu gülmelerinle

abla ya sende bugün bayagı şüphecisin

filozof lafına gülüyom be Laughing
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından JÜPİTER Cuma Şub. 06, 2009 11:07 pm

eee mistik güzelimmm baksana kime güvenecez yedimiz yogurda bile göz dikenler varr Twisted Evil
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Zealsden Transit Yorumları Empty Şubat Transit Yorumlarım

Mesaj tarafından Misafir Paz Şub. 08, 2009 12:47 pm

Hazır internet sorunu kalktı şimdilik bunun şerefine bir yorum yapayım bakalım...

Koç:Venüsün 1.eve girmesi ile kendilerini daha sempatik ve çekici bulacakları hayattan,aşktan keyif alabilecekleri bir ay yaşıyacaklardır.Cevrede ki insanların ilgisini üzerlerine pozitif yönde cekebılırler.Parasal anlamda venüsün bu burcda düşmesınden dolayı bu ay borclar ve fazla harcamalar gündeme gelebılır bu noktaya dıkkat etmek lazım.
Yönetici marsın 11.evde olmasından dolayı arkadas ve grup calısmaları hızlanacaktır bazı grup calısmalarında otorıte konumunda ki kişilerle sorunlar olusabılır jupıter'in rahatlıgına aldanmamak gerekir mars ile jupıter bır araya gelınce ani tepkıler vermeye meyıllı bır ortam olusturmaktadır.
Merkürün düz harekete gecmesı ıle eski rutin işler ve gucler yoluna gırıyor yıne bazı üst yetkılı insanlarla cok mesafeli ve gerektıgı ölcude davranmak hayrına olacaktır koçların bu dönemde(baba,patron,ögretmen vs vb)

Boğa:10.evde ki mars kova yerlesımı ıle mesleki anlamda zırveye gıden yogun tempolu gunler baslayacaktır.Bu iş güç karıyer acısından oldukca iyi olacak dıyebılırız.Merkürün hızla 10.eve dogru kovaya gırecek olmasıda yıne iş güç ve toplumsal olayların yogunlugunu bogalar ıcın öne getırmekte.
Venüsün 12.ev koç burcu konumu ıle bogalar bu dönemde bazı ıstemedıklerı ilişkileri yasıyor veya ugrasıyor olabılırler gizli ilişkilerde olabılır ama venus koç da dustüğü ıcın bu sevgi aşk konusu bogaların elini kolunu baglayan pek güzel sayılmayan bir olay olabılır.Saglık konusuna ayrıca dıkkat etmekde fayda var!Maddi açıdan ilerlemeler gundemde gorunuyor şanslı bir ay para konusunda.

İkizler:11.ev deki venus yerlesımı kalabalık ortamlar ve arkadas ilişkilerini aşk ve sevgı konularını zırveye tırmandırıyor.Sinema,tıyatro veya mac ızlemek ıcın stada gıtmek konsere gıtmek ıcın guzel bır konum yaratmıs dıyebılırız.
Marsın kendı grubundan olan hava grubu kova burcunda olması ile eğitim hayatı ve yenı bazı kaynaklar vb seyler ögrenmek seyahat etmek ıcın oldukca elverıslı gunler görunuyor.Merküründe 9.eve kovaya gelecegını dusunecek olursak seyahatler ve egıtım ögretım olayları bayagı bır aktıf olacaktır.
Parasal konularda yakında bır ay tutulması olacaktır o yuzden bazı hesapta olmayan gelır veya gıder durumu gözlemlenebılır dıkkat edılmesı gereken bir ay!

Yengeç:10.eve yerlesen venus koç ile ilişkiler toplumsal anlamda göze batıyor,8.evde ki mars ve yaklasan merkur gezegenıni hesaba koydugumuzda ikili ilişkilerden dolayı kayıp veya kazanclar gözlemlenebılır.Hem maddi anlamda hemde manevi anlamda bazı olaylar gerceklesecektır.
İlişkisi olanlar daha yogun bir ilişki temeli atabılırler ama bazı insanların bu ilişkiye karsı cıkanların etkılerını görmelerı olası netıcede venus koç da dusuyor dıkkat edılmesı gereken nokta ikili ilişkiler ve borc harc alacak verecek davaları!

Aslan:Jupiterın 7.eve yerlesmesı ıle ortaklıklar ve yenı arkadaslıklar yenı ilişkiler edınmek ıcın bol şans dagıttıgı bır yıla gıren aslanlar sımdı mars ve merkurunde jupıtere eslık etmesıyle daha fazla bu konulara egılmeye ve hayatlarında rastlamaya basladı.
Bazı dugun dernek veya nısan vb olaylara sahıt olabılırler kendılerıde belkı evlılık olayına gırebılırler.
9.evlerınde ki venus aşkın yogunlugunu gösterecek duzeyde bu sene aslanların gercekten aşk açısından sansları yuksek bunu degerlendılerı lazım dıye dusunuyorum ee tabi isterlerse...

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Şub. 08, 2009 1:00 pm

Başak:Saturn retro konumda 1.evde hala saglık ve iş güç konusunda baskısını hıssettırmekte
Marsın kova burcuna girişi ayrıca merkurunde oraya gelısı suan kova burcunda güneş ve jupıterın konumu ıle 6.ev başakların kendı dogal evlerını oldukca enerjık hale sokmuş durumda
Başaklar bu ay cok yogun iş güç saglık ve perhız vb konularla ugrasabılırler.Oldukca sıradan ama yapılması sart olan sıkıcı işleri yapmak bıtırmek için guzel bır ay hatta tüm bir sene gunes tutulması olayınında burda olmasından dolayı bu konularla sıkı fıkı olacaklardır onca burc içinde en cok etkılecek burc kuskusuz başaklar cunku hem kendı yönetıcılerı(merkur)6.eve gırıyor hem burda stelyum olusuyor.Hem de dogal ev başak burcunun kendı evi 6.ev yogunlasıyor bu sebeple 6.eve dair ne konu varsa aktiflesecektır.Saturn 1.ev de olunca bunları ciddi ve somut sekılde ele almayı şart kosacaktır.

Terazi:Hava burclarından kova da ki hareketlilik bu burcuda olumlu anlamda etkılıyor.Uzun zamandan beri sesı solugu cıkmayan teraziler bu ay daha aktif bır dönemece gırıyorlar.5.evlerınde olusacak olan steyum onların ıstedıgı aşkı ve sevgıyı eglencelı ortamları bu aydan ıtıbaren onlara vaat edecektır hadı gözlerı aydın,kulakları manısa(ıyyyyyy Very Happy )

Akrep:Hmm bu burca gelınce hep bir hmmm cekıyorum ne bıleyım kendılerı soguk bende soguk bir sekılde bakıyorum şaka şaka Smile neyse şimdi zor bır durumdalar dersem bıraz karamsarlık etmısmı olurum bılmem ama zor durumdalar dıyorum.Gunes tutulması 4.evlerınde oldu.Mars yonetıcı gezegenlerınden ve bu gezegen 4.eve gırdı kovada ayrıca merkur ve jupıter de burda tüm bunların ısıgında ev,aileiyuva,beslenme ve duygusal faaliyetlerde bır takım sorunlar olası gorunuyor bu ay bunlarla ugrasacaklardır oldukca sıkıcı gunler bu ay zarfında onları beklıyor allah sabır versin!

Yay:Neşeli yayların keyfı gıcır gıcır aşk olayları yıne onları buldu 5.evlerınde ki venus koc yerlesımı yenı flörtler ve mevcut ılıskılerı olan yayların keyıflı bırlıktelıklerını surdurmelerı iddaa vs şans oyunları deneyıp bıraz rısk alıp eglenceli kazanclar elde edebılmelerı ıcın onlara şans verıyor.
Zaten yay burcu risk olayının burcudur şimdi tam sırası az risk guzel bazı olaylar kazandırabılır denemek de fayda var sizede cıkabılır bir pıyango bır sayısal denemek lazım sevgılı yaylar Smile
Marsın,merkurun,gunesın ve jupıterın ve hatta k.ay dugumun ben demekten yoruldum hala dıyorum 3.ev de ki stelyum enerjısı onları kısa seyahatlere ve ıletısıme yazılı sınavlara sevk edıyor kardeslerle olan iletişim olayı artabılır.Bır sınav olayı vardır oda guzel sonuclanabılır.

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Paz Şub. 08, 2009 1:11 pm

Oglak:İşte kırık kalpler burcuna geldık son aylarda epey sesleri solukları cıkmayan bu burcda işler hala yolunda değil!2.evdeki mars ıle merkur özguven olayını degısken ve sarsıntılı karmasık bır duruma sokmus halde...4.evlerın de ki T.venus yerlesımı onların kendı duygusal yaralarını sarması gerektıgınden bahsedıyor.Yenılenme surecı bomba gibi bir mart'ın ayının mujdecısı konumunda suan sabır ve bekleme modu hakim dıyebılırım.

Kova:Ayın mı desem Yılın mı desem ne desem bılmem ama En şanslı burc suan bu kovalar 41 kere maşşallah Wink efendım stelyum 1.evde gerceklesıyor yolunda gıtmeyen ısler ıcın yenı baslangıclar yapmanın tam zamanı eskılerı atıp yenılere baslamak cok uygun kosullarla 12 taksıtle verılıyor Smile
Şaka bır yana guzel durumdalar hem gunes hem mars 1.evi cok severler bu yuzden bu ay sahane bır aksıyon halındeler saglık konusu ıyılesıyor dınclık baslıyor dinç ve zınde sorunları çözume kavusturmus pozitif bır kova jupıterınde merkurun katkısıyla ortaya cıkıyor
Kişisel saglık ve kendını gösterme her ısınde basarıya ulasma takdır görmek adına super bır AY ALKISLAR AY'ın burcuna cheers cheers

Balık:Evet ıssız adamın burcu gibi ıssız olan balık burcu yıne ınzıva halınde bu ayı sessız sessız aglar gıbısın vay aman sarkısı dınleyerek gecırebılır sakıncası yok.12.evlerınde stelyum oldugundan onların dogal evlerı 12.ev aktıflestı bu onları saglık ve hızmet etmek baskalarına yardım edıp kendı işlerini askıya almak konusunda etkılıyor dıyebılırım.Kendılerı ıstemedıklerı angarya işleri yapacaklardır ama ıstedıklerı olayları gerceklestırmelerı suan bu ay da mumkun degıl gelecek ay ıse allah kerim bakalım gelecek ay guzel enerjıler olacaktır bu ay dinlenmek bilhassa kafa dınlenmesını önerrım

Herkese güzel bir ay gecırmesı dılegıyle sımdılık bu kadar,sorularınızı bu baslık altından sorabılırsınız...
cheers king

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus Paz Şub. 08, 2009 4:30 pm

Kova:Ayın mı desem Yılın mı desem ne desem bılmem ama En şanslı burc suan bu kovalar 41 kere maşşallah Wink efendım stelyum 1.evde gerceklesıyor yolunda gıtmeyen ısler ıcın yenı baslangıclar yapmanın tam zamanı eskılerı atıp yenılere baslamak cok uygun kosullarla 12 taksıtle verılıyor Smile
Şaka bır yana guzel durumdalar hem gunes hem mars 1.evi cok severler bu yuzden bu ay sahane bır aksıyon halındeler saglık konusu ıyılesıyor dınclık baslıyor dinç ve zınde sorunları çözume kavusturmus pozitif bır kova jupıterınde merkurun katkısıyla ortaya cıkıyor
Kişisel saglık ve kendını gösterme her ısınde basarıya ulasma takdır görmek adına super bır AY ALKISLAR AY'ın burcuna cheers cheers

EVET BENCEDE
ELİNE SAGLIK ÖZGÜR
ELLERİN DERT GÖRMESİN ARKADAŞIM
SEVGİLERLE
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından JÜPİTER Ptsi Şub. 09, 2009 12:31 am

STELYUM 1EVDE GERÇEKLEŞİYOR DEMİŞİN BENİM 12 EVİMDE OLUYO TRANSİTLERE BAKTIM HEPSİ 12 EVDE TOPLU DURUP DURU EEE NE OLCEK ŞİMDİ 12 EV DE OLDUNA GÖRE KENDİNİ GÖSTEREMECEKMİSmile)))
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Şub. 09, 2009 9:31 am

JÜPİTER demiş ki:STELYUM 1EVDE GERÇEKLEŞİYOR DEMİŞİN BENİM 12 EVİMDE OLUYO TRANSİTLERE BAKTIM HEPSİ 12 EVDE TOPLU DURUP DURU EEE NE OLCEK ŞİMDİ 12 EV DE OLDUNA GÖRE KENDİNİ GÖSTEREMECEKMİSmile)))

abla sen asc balık değilmisin?ASC yorumuna göre oku olayları ben öyle yorum yaptım hem güneş burcunu hem asc burcunu oku o zaman yorum anlam kazanır acıklamalar belli... Cool

Misafir
Misafir

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

- Similar topics