Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap9%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 9% [ 402 ]
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap8%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 8% [ 376 ]
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap8%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 8% [ 370 ]
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap9%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 9% [ 439 ]
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap9%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 9% [ 410 ]
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap8%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 8% [ 391 ]
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap9%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 9% [ 409 ]
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap9%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 9% [ 414 ]
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap7%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 7% [ 347 ]
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap7%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 7% [ 318 ]
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap9%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 9% [ 415 ]
BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_lcap9%BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ

BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Empty BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ

Mesaj tarafından Uranus Cuma Ocak 23, 2009 9:33 am

BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ TickleBu bir şaka değil ama eğlenceli çünkü denenerek varılmış astro sonuçlardan derlenmiş. Siz de deneyin ama dikkatli olun, birini gıdıklayarak burcunu anlamaya kalkışırsanız, başınıza gıdıklanmaktan öte şeyler gelebilir.
Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.
Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır.
İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"
Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.
Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.
Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır.
Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.
Akrep Burcu: Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır, tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve özlerini gözlerinize dikerek, kaşlarını çatar ve; "Kes şunu, hemen..." der.
Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır.
Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.
Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafifbir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup,kurulamayacağını düşünmektedir.
Balık Burcu: Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür.
Astroloji´nin eğlenceli yönleri de vardır ama asıl amaç burçları iyi tanımaktır. Gıdıklama, elbette ki bir semboldür ve siz başka eylemlerle benzer deneyler yapabilirsiniz...[
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ Empty Geri: BURÇLARIN GIDIKLANIŞ ŞEKİLLERİ

Mesaj tarafından Uranus Cuma Ocak 23, 2009 9:35 am

Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafifbir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup,kurulamayacağını düşünmektedir.

ahahahahah
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Ocak 31, 2009 6:44 pm

bana gidik yaparken gulmuyorum))) 

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Uranus C.tesi Ocak 31, 2009 6:46 pm

venus demiş ki:bana gidik yaparken gulmuyorum)))

evet 40 yıl düşünsem bir gün aynı fikirde olacagımız aklıma gelemzdi
haklıısn
gülmüyorsun
vede ben buna kıl oluyorum
Suspect
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan