Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 402 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap8%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 376 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap8%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 370 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 439 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 410 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap8%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 8% [ 391 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 409 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 414 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap7%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 347 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap7%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 7% [ 318 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 415 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Rüyalarımız ve yorumları

+5
ali
Paper Dragon
JÜPİTER
Uranus
gamze
9 posters

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Empty Geri: Rüyalarımız ve yorumları

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 1:13 pm

ewet sn nezuka, ilgine tşk ederim...Smile
bahsedilen bu etki cin denilen şey bizim yani maddenin alt yapı taşıdır... bizim içimizdedir bir anlamda ama özümüz değil manamız değil buna dikkat edin ltfen...
cin kardeşimiz diye şaka yapılmıştır...kardeş...Smile çünkü o kadar yakındır...hani derler ya onlar bizi görüyor ama biz onları göremiyoruz...Smile çünkü kuant bir yapıdan bahsediyoruz...değil biz bu kafa gözü ile mikroskopla bile görülmeyen bir yapıdan-şeyden bahsediyoruz ama bu onları anlayamayız demek değildir.
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından nezuka C.tesi Eyl. 04, 2010 1:16 pm

sn ali bey şöle bi tabir olur genelde ve yazılarınızda şu dikkatimi çekmiştir sürekli gülümsemekten bahsediyosunuz ve bildiğim kadarıyla bu negatif enerjiler korkanlara daha çok musallat oluyolar değilmi bu konu hakkında ne diyeceksiniz
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 1:17 pm

enerjinin eksi ve artı uçları vardır aynı şekilde enerji evrenininde eksi ve artı yerleri- varlıkları vardır. bunların az etki edenleri çok etki edenleri yokmudur? işte sultan süleymanın emrinde olan ifrit adındaki cinler enerji alemindeki etkilerin en büyükleridir..nasılmı? peki arkadaşlar, 105 kilko c5 patlayıcımı büyük etki yapar yoksa hidrojen bombasımı daha çok olumsuz etki yapar? kim cevaplayacak bunu?
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından nezuka C.tesi Eyl. 04, 2010 1:20 pm

evet cinlerin en büyüğü ifrittir

bombadan anlamam ama galiba 105 kilo c5 heralde büyük etki yapar cherry
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 1:25 pm

nezuka demiş ki:sn ali bey şöle bi tabir olur genelde ve yazılarınızda şu dikkatimi çekmiştir sürekli gülümsemekten bahsediyosunuz ve bildiğim kadarıyla bu negatif enerjiler korkanlara daha çok musallat oluyolar değilmi bu konu hakkında ne diyeceksiniz

sn nezuka, gülümsemek en küçük sadakadır yani olumlu etkidir günde beş vakit vardır evrenin negatif ve pozitif etkilerinin nötr olduğu...bu beş vakit namaz vaktinin başlangıçlarıdır...çok iddialı bir söz gibi gelmesin arkadaşlar... bu bir günün beş vakte bölünmesi sonucu ayrı ayrı zaman dilimleri halinde gözüken "kitabem mevkuta/ yazılmış resimler/belirlenmiş vakitler" olarak bizlere bildirilmiştir...bu vakitlere namaz kılarak başlandığında biliyorsunuz bir hadiste şöyle işaret ediliyor, bir vakit namaz bir diğer namaz vakti arasındaki küçük günahları af ettirir...bu hadisi bilirsiniz peki nedir bu af edilenler? nelerdir? bu af edilenler bizim olumsuz enerjisel etkilerimizdir...af ettiren ise olumlu davranışımız yani temizlenmemiz namaz için aldığımız abdesttir... silmiştir negatif enerjiyi..gitmiştir...

şimdilik bu kadar olsun ..Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından nezuka C.tesi Eyl. 04, 2010 1:29 pm

sn ali bey çok değerli bilgiler bunlar allah razı olsun devamınıda bekleriz inş. 5 vakit olduğunu biliyoruz ama böyle açıklamalı olarak bilmiyodum rabbim ilim nasip etsin amin Very Happy
nezuka
nezuka
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Koç Domuz

Mesaj tarafından misty C.tesi Eyl. 04, 2010 2:02 pm

Ali Hocam bunlar çok değerli bilgiler Allah razı olsun,takip ediyorum ben,burdayım...
Öyle bir zamanda yorum yapıyorsunuz ki,tam yerini buluyor vesselam Smile "Demir tavında dövülür."sözü sanki sizin için söylenmiş...
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Eyl. 04, 2010 2:03 pm

Ali Bey değerli bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 2:15 pm

saolun arkadaşlar,
bunlar tabu olarak yer almış toplumda ...
demek istediğim sn uranüsün karşılaştığı olay kişinin kendi kendini hapsedmesidir bir anlamda düşünsenize gözlerini kapayıp yürümeye çalışan bir insan ne kadar yol alabilir? bilmeden gözlermizi kapatıyoruz... olumsuz etkiler misal erkekler için stres hali gözün görüş alanının daralma vakalarının görüldüğü anlardır..peki bu başka neye işaret eder?

katılım yapabilseniz o kadar değişik tesbitler yapacağızki..Smile

başkaca görüşü daralan kişi acilen hayatında değişimler yapıp bu etkiden kurtulmaya çalışır yani ani kararlar verir...ne ilginçtirki tümüde yanlıştır...Sad
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 2:49 pm

buraya kadar yapmaya çalıştığımız enerji aleminin tesbitine herkes katılıyor sanıyorum...katılmadığınız veya çekimser kaldığınız alanıda biliyorum...onları görmek...Smile gördüğünü söyleenlerden duyulan hikayeler...Smile değilmi...Smile?
ewet sadece hikayelerdir. basit bir kelebek bile bir başka kelebeğe benzemezken neden tüm cinler birbirlerine benzer hiç düşündünüzmü? veya neden tanımsızdırlar?
çünkü kişinin iç alemine açılan kapısı bu kadardır...ve tamamen etkileşime açıktır...biri çıkmış cinlerin ayağı terstir demiş, negatif elektriğin amacı olarak zıt-geri hareket ettiğinden dolayı söylemiştir bunu ha...Smile artık tüm cin görenler ters bacak simgesi görürler...Smile) yahu benim cinlerim neden düz bacaklı anlamıyorum...Smile)) şaka tabi..Smile

arkadaşlar peki cinlerin müslümanları varmıdır?
ewet mutlaka vardır olacaktırda, neden olmasınki negatif enerji pozitif enerji ile karşılaşmazsa etkileşim reaksiyon oılmazki? o şimşek etkisi oluşmazki? alemde sadece Peygamber efendimizin cinnizi yani cin-enerji yapısı müslüman olmuştu, Allahın izni ile bu ne demektir yani efendimizin bu algısal etki kapıları kapalıdır mevlanın koruması altındadır...Smile
bu noktada bir başka şey daha dikkatimizi çekecek sanırım, bu açılan ve kapanan kapılar hangileridir? nelerdir bunlar nerededir?
sohbetimiz her geçen an ilginçlşiyor...Smile şimdide cinlerin kapılarını bulacağız değilmi..Smile hadi kalkıp gidelim bari....)
sn arkadaşlarım kalkıp gidecek bir şey yok bir yer yok yorulmayın...Smile sadece suları durultacaz içimizdeki...Smile
biliyorsunuz adem a.s. yaratıldığında şeytan adındaki cin varlık ademin ağzından girmiş burnundan çıkmış, önünden girmiş arkasaından çıkmış kısaca damarlarında dolaşarak bakmış ki ruhsuz içi boş bir toprak parçası tabii ruh verilmemiş ya hareketsiz bir heykel misali düşünün...Smile ve Allah secdeyi emredince, "ben" diyor, "ondan üstünüm Rabbim beni ateşin ziyasından-özünden yarattın onu ise tiynden-topraktan yarattın ben ondan üstünüm" der ve Allaha isyan eder...asilik fıtratsaldır... melekler bize itaat eder ama şeytan asla çok ilginç derler ama zaten bu şarttır başka türlü olamazki..Smile şeytan=cin eksi ve artı enerji demektir bunlara değersen ne olduğunu öğrenmek istersen hemen en yakındaki prize değmeyi deneyebilirsiniz...Smile
değdikten sonra ki ortaya çıkan koku ile uranüsün kabusundan uyandığı andaki koku aynıdır biliyormusunuz..Smile???

arkadaşlarım şeytan bizim damarlarımızda dolaştı demiştik, bu kıssada anlatılmak istenen şey enerji yapının bizim alt yapı taşı olmasına işarettir. oysa Allah cc yani ruh yapımız ise şah damarımızdan da yakındır değilmi..Smile Kuran buna hablül verid der....)
astro fizikciler hablül verid için boyutlar arsındaki geçiş kapılarıdır zaman kapılarıdır derler...buldularmı bilmiyorum ama insandaki hablül veridler alennen ortada...Smile
şeytan ın yani enerjinin damarlarında dolaşması nefsin şehvet arzu ıhtiras ve kin gadavet vb ihtiraslarıdır da nedir? şimdi tanımlayın ltfen sizdeki enerji algısını geliştirin... bunların karşıtı olumlu işler salih ameller gülümsemeler vb şeylerde pozitif yani müslüman cinlerdir...Smile)))düşünsene bir garibi sevindirmişsin ağlamaklı ama derdi telaşesi geçtiği için gülümsüyor gözyaşlarındaki huzuru rahatlamayı kim nasıl görebilirsiniz...Smile işte sadakanın önemine geliyoruz ve gerçekten çok önemlidir sadaka hayat kurtarır nasılmı? "az sadaka çok belayı def eder" demiyormu peygamberimiz..Smile ewet aynen öyle ...arkadaşlarım bu şekilde kendini o negatif evren etkisinin olumsuzluğu üçersinde oluşan beyinsel kabuslar rüyalar veya karabasan tarzındaki herşey bizim moloküler enerji yapımızın bozulma derecesini göstermektedir.
moloküler yapı nedir? moloküler yapı ateş toprak hava ve su elemetlerinin yani beden nefis akıl ve ruh yapının bir arada can bulmasıdır...Smile moloküler yapı oluştu ise can verilmiş demektir...işte bu yapının olumsuz enerji alması demek damarlardaki demir düzeyinin düşmasi yani halisinasyonlar görmesi veya kendine ara dünyalara oluşturmasına sebeb olur... ha şundan bahsedmedim...özür dilerim...Sad

bedenimizde beyinsel faaliyetin sonucu bakır elementi ortaya çıkar yani düşünce frekansı da denebilir ki bu bizim kaderimizi geleceğimizin oluşumu için yaydığımız frekans mesabesindedir. radyo daki pil i düşününce daha rahat anlaşılır...Smile bir de vucutsal olarak damarlarda dolaşan kanda demeir elementi ortaya çıkar ki buda bizde vucutsal yetersizlikler oluşmamıza sebeb olur...

devam edecez edebilirsek ama şimdilik bu kadar arkadaşlar..Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından Paper Dragon C.tesi Eyl. 04, 2010 6:06 pm

ali demiş ki:şimdi geliyoruz bu cin veya karabasan etkisine, bilhassa bayanların adet veya lohusa dönemlerinde...erkeklerin ise stres, bunalım türü aşırı uyarı altında olduğu zamanlarda düştüğü bu durum nedir neden olur?

önce cin nedir cin etkisi nasıl olur bu konuları açmaya çalışacağım inş..Smile

Biliyordum. ahaha Ben fbi a gidiyorum. Bostona taşıncam. Walter Bishop'a peterdan iyi bir evlat olurum en azından baba büyüksün derim Smile

Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Paper Dragon C.tesi Eyl. 04, 2010 6:19 pm

Anlamak Adına güzel bir çalışma olmuş Ali abi eline sağlık. Umarım faydalı olur.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 8:18 pm

Paper Dragon demiş ki:Anlamak Adına güzel bir çalışma olmuş Ali abi eline sağlık. Umarım faydalı olur.

inci hanımın horary sine baktım yararı olacak ama biraz zahmetten sonra kesinlikle yararını görecek...belki tanım yapma aşaması biraz sürecek...Smile Allahu alem...
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Eyl. 04, 2010 8:48 pm

demek horary sine baktınız Ali Bey
demek siz horary biliyorsunuz Ali Bey affraid Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 936128

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 9:11 pm

Şevval demiş ki:demek horary sine baktınız Ali Bey
demek siz horary biliyorsunuz Ali Bey affraid Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 936128

yakalandımmı yaw...Sad((

tüh...o zaman size bu konu hakkında yazılı bilgi vermem icap edecek galiba ama bu yazı ne zaman hazırlanır bilmiyorum ilk fırsat diyelim...Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Eyl. 04, 2010 9:13 pm

ben sizi yakalayalı epey oldu Ali Bey Rolling Eyes Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ali C.tesi Eyl. 04, 2010 9:34 pm

alemde ayrılık olmadığına inanıyorum...ayrılık çıkaran tek varlık vardı oda şeytandı...ve kovuldu...Smile

demek istediğim bulduğunuz ali adındaki kişi değil sizdeki aliye açılan kapıdır...Smile
bilgi evrendeki tek serbest şeydir... her arayan bulur ne olursa olsun...mutlaka bulur ama takıntılarla arınmadan arama yapamaz kişi...Smile bir anlamda uçak fazla yüklü olduğundan kalkamaz havalanamazki...Smile işstediği yere gitsin...gidemez...ne zaman ki yüklerinden kurtulur...arınır...temizlenir bir diğer ifade ile...Smile işte o zaman kuşlar gibi hür olur ve istediği yere gider...Smile
açın gönlünüzü o engin deryalara, açın ellerinizi duaların kabesine....Smile ve alın istediğinizi...Smile ne olursa olsun...Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından Uranus Paz Eyl. 05, 2010 3:26 am

ali demiş ki:seni beklerken ben yazayım olurmu inci hanım?
erkek arkadaş diye bilerek-bilmeyerek işaret ettiğin kavram içine düştüğün dişil enerjisel etki bir diğer deyişle elektromanyetiksel etki sadece bu erkek arkadaş yani erkek-olumlu-pozitif etki-arkadaş ile etkisini kaybeder...Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_smile

arkadaşlar Peygamberimiz sol elle yemek yenilmesini kesinlikle men etmiş-yasaklamış hatta "sol elle yemek yiyenin eli kırılsın" diyede beddua etmiştir...peygamberimiz bu kadar acizmide böyle beddua etti sizce? asla asla..acizlikten değil...çok önemli oılduğundan...peki sol elle yemek yemek ne ve nasıl bir etki verir?
hemen açalım konuyu sol elle ağza götürülen yemekler negatif enerji yüklüdür ve insanda negatif enerji etkisi yapar...ne demektir? negatif etki, olumsuz düşünceler üzüntü hayal kırıklığı kendini kötü his etmek vb duygu ve düşüncelerdir...
bak kendin söylüyorsun değerli kardeşim, ayetel kürsi ve muavezeteynleri okuyunca normale dönüyorum diyorsun...Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_smile
işte senin erkek arkadaşın...Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_smile
gör bak paper bizden habersiz eve erkek alıyor bu inci...Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_smile
aramızdaki sosyal siyasi ekonomik ve kültürel ilişkileri bir gözden geçirelim...Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_smile)) ...............şaka tabi...Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_smile

sn inci hanım, sana hemen bir tavsiye evdeki siyah renkli eşyaları dışarı çıkarıyoruz...hatta elbiseleride....:)ve acilen suratımıza gülümseme ekiyoruz...Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_smile)) böle ..Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_smile ok? kalbimize zikir dediğimiz salavat olur la havle... olur veya kelimei tevhitte olur...ama özellikle senin için ya malik ya kuddus esmalarını tavsiye edebilirim bu esmalar sadece şu an itibarı ile senin okuman gerekli bu başkası için değişebilir. peki sana ben sorayım senin durumunda erkek arkadaş arayan bir bayana odasını hangi renge boyamasını sölersin sn inci???

ali abi öncelikle teşekkürler
ya o şakadır ben erkek arkadaş aramıyom Very Happy...yanlış anlar şimdi millet
şakadan dedik
ben solakım
her işimi solla yaparım
ve dogrusunu söylemek gerekirse sag sol gibi inancım yoktur....
çünkü tanrı beni böyle yarattı sag elimle sadece yazı yazabiliyorum 3 yıl boyunca öpgrendim bunu
ve onuda pek iyi basşaramam

solak olmak lanetlenmekse ben bu dini kabul etmem açıkcası olurmu hiç

tövbe ...
ama yaradılışım bu elimden bişey gelmez bu konuda ali abi...
bilimsel bhir açıklaması varmı bu sol elle yemenin neden negatif etki verdiginin....
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Uranus Paz Eyl. 05, 2010 3:29 am

ali demiş ki:şimdi geliyoruz bu cin veya karabasan etkisine, bilhassa bayanların adet veya lohusa dönemlerinde...erkeklerin ise stres, bunalım türü aşırı uyarı altında olduğu zamanlarda düştüğü bu durum nedir neden olur?

önce cin nedir cin etkisi nasıl olur bu konuları açmaya çalışacağım inş..Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_smile

evet dogru sadece adet dönemlerine denk geliyor...

din donnn dogru cevap ali abi 500 milyara bi adımınız kslmış Smile
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Paz Eyl. 05, 2010 3:39 am

ali demiş ki:
Paper Dragon demiş ki:Anlamak Adına güzel bir çalışma olmuş Ali abi eline sağlık. Umarım faydalı olur.

inci hanımın horary sine baktım yararı olacak ama biraz zahmetten sonra kesinlikle yararını görecek...belki tanım yapma aşaması biraz sürecek...Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_smile Allahu alem...

ali abi bu cinler berni öldürecek dedimi horary...
bugün normal uyudum ama bi huzursuzluk vardı evde...negatif enerji vardı evde...
bazen ayın bazı günleri bu konuda çok hassas oluyorum bazen hiç ürkmüyorum...
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Uranus Paz Eyl. 05, 2010 3:43 am

önce cin nedir cin etkisi nasıl olur bu konuları açmaya çalışacağım inş..Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_smile

Ali abi neden bu dönemlerde oluyor bu gibi durumlar ...?Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_rolleyes

vucut hassas oldugu içinmi?
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından Misafir Paz Eyl. 05, 2010 10:08 am

ali demiş ki:alemde ayrılık olmadığına inanıyorum...ayrılık çıkaran tek varlık vardı oda şeytandı...ve kovuldu...Smile

demek istediğim bulduğunuz ali adındaki kişi değil sizdeki aliye açılan kapıdır...Smile
bilgi evrendeki tek serbest şeydir... her arayan bulur ne olursa olsun...mutlaka bulur ama takıntılarla arınmadan arama yapamaz kişi...Smile bir anlamda uçak fazla yüklü olduğundan kalkamaz havalanamazki...Smile işstediği yere gitsin...gidemez...ne zaman ki yüklerinden kurtulur...arınır...temizlenir bir diğer ifade ile...Smile işte o zaman kuşlar gibi hür olur ve istediği yere gider...Smile
açın gönlünüzü o engin deryalara, açın ellerinizi duaların kabesine....Smile ve alın istediğinizi...Smile ne olursa olsun...Smile

Ali Bey bana mı bişey demeye çalıştınız ben felsefeden ve felsefik cümlelerden pek anlamıyorum da

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ali Paz Eyl. 05, 2010 11:45 am

[quote="Uranus"]
ali demiş ki:

Ali abi neden bu dönemlerde oluyor bu gibi durumlar ...?Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 2 Icon_rolleyes

vucut hassas oldugu içinmi?

ewet hassas olduğu için aşırı kan kaybından dolayı vucuddaki demir oranı eksikliğinden otomatik olarak bakır seviyesi artar yani hayal alemleri etkisi alırsınız...işte bu aşamada hangi alemde iseniz o alemin etkisini yoğun şekilde yaşarsınız...Smile negatif veya pozitif...

en güzeli nedir bilirmisiniz....Smile
içersinde bulunduğunuz o alemlerde gezmek tamamen sizin elinizdedir...Smile yani karabasan görürken bile onuda siz belirlersiniz....Smile misal, bir yolda yürüyorsunuz ya, o yolun karanlık veya aydınlık olmasını siz belirlersiniz...ağacın arkasından öcü nün çıkıp çıkmamasını siz belirlersiniz...
değerli arkadaşlarım, böyle bir rüyaya gördüğünüzde hemen kendinizi toparlayın ve daha güzel şeylere odaklandığınızda inanın cehennemden çıkıp cennete ulaşabilirsiniz... Smile

maddenin sınırı var...enerji nin ise yakması var...yakar kavurur yani azabın merkezidir...oysa düşüncenin sınırı yoktur ...Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından Uranus Paz Eyl. 05, 2010 1:12 pm

sagol ali abi çok rahatladım vallaha erkek cin dadandı deyip koca arıyodum nerdeyse Very Happy..... korkudan

allah razı olsun Very Happy
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan

Mesaj tarafından ali Paz Eyl. 05, 2010 2:34 pm

Uranus demiş ki:sagol ali abi çok rahatladım vallaha erkek cin dadandı deyip koca arıyodum nerdeyse Very Happy..... korkudan

allah razı olsun Very Happy

uranus can, inan alemdeki eşref-üstün-mahluk-varlık insandır...
insanın solak olması ne demektir? bu konuyu biraz açmak istiyorum...
bu alemdeki bir iş-oluş gerçekleşirken belli şartlarla gerçekleşir. misal,
anne baba olmadan çocuk olmaz değilmi? anne baba erkek ve dişi demek ise peki her yan yana gelen iki kişiden bir çocuk meydana gelirmi? elbetteki hayır değilmi? çünkü evlilik sırrı olması gerekir dediğinizi duyar gibiyim. çocuğun sırrı evliliktir, evliliğin sırrı ise anne babadır. işte bir aile... her işin bir sırrı vardır sn uranus sır ne demekti bilinmeyen görülemeyen demektir bir gizli sebeb yani...
işte solak olmayan kişi bu sırrı düşünmeyen normal hayat akışına göre sadece hayatının yaşamsal yönüne bakarak yaşayan kişilerden ibarettir..ama solak diye tabir ettiğimiz kişiler bir işin oluşun nedenini önce gören kişilerdir...olayın ruhunu bilirler...bir anlamda filmi geri geri seyredenlerdir...Smile bu melekut aleminin işleyişidir bunda negatif bir yan görmek yanlış olmazmı? bu solaklık yani beynin sol lobunun daha aktif olması bedene sol elle yemek yemek veya sol elle yazmak yani sol eli daha çok kullanmak olarak yansır işte bu noktada yanlış başlar çünkü sol beyin ile düşünmek ve değerlendirmek hikmet ehli olmakla değerlendirilirken, sol eli kullanmak negatif enerjinin bedende öne çıkmasına sebeb olur...enerjinin negatif yönü varlığı kurutur yakar yok eder ama pozitif yönü ise yaşam verir, yeşertir ve üretir. işte bu aşamada sol elle yememek ve sol elle işe başlamamak gerekir...çünkü işe nasıl başlarsak öyle gerçekleşecektir.
üzerime elzem olmayan açıklamalar yapıyorum ama...istemeyen okumayabilir değilmi...Smile?
sn uranus can, solak olmak benimde çok istediğim bir meziyetti hatta bir süre sol düşüncemi aktive etmek için sol elle yazmaya çalışmıştım hatta "f" klavye kullanmaya çalışmıştım ama olmuyor bu Allah vergisi bir meziyet...Smile yani rahmet...Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

2 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics