Astroloji Aşkına
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Merhaba tekrar :)
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 9:23 pm tarafından PaperDragon

» Gaziantep'ten selamlar
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 EmptyPtsi Haz. 08, 2015 8:52 pm tarafından PaperDragon

» Caput Algol sabit yıldızı
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 11:25 am tarafından Uranus

»  Nazım Hikmet
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:57 am tarafından Uranus

» Progres Asc
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:56 am tarafından Uranus

» Stelyum
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:55 am tarafından Uranus

» ben geldimm
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:52 am tarafından Uranus

» SES ??
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 EmptyPtsi Mayıs 18, 2015 4:51 am tarafından Uranus

» KARŞILIKLI AĞIRLAMA (MUTUAL RECEPTİON)
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 EmptyC.tesi Ara. 20, 2014 10:35 pm tarafından sinan1399

Anket

Bucunuz Hangisi

Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 402 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap8%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 376 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap8%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 370 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 439 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 410 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap8%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 8% [ 391 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 409 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 414 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap7%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 7% [ 347 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap7%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 7% [ 318 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 415 ]
Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_lcap9%Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Vote_rcap 9% [ 427 ]

Toplam Oylar : 4718

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Takvim Takvim

.
.

Rüyalarımız ve yorumları

+5
ali
Paper Dragon
JÜPİTER
Uranus
gamze
9 posters

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 Empty Geri: Rüyalarımız ve yorumları

Mesaj tarafından Paper Dragon Paz Eyl. 05, 2010 2:56 pm

İlgiyle takip ettiğmiz bir yazı abi. Hatta yazı dizisi. Smile

Devam abi.
Paper Dragon
Paper Dragon
YÖNETİM
YÖNETİM

Erkek
Oğlak Horoz
İş/Hobiler : -
Lakap : Ho Ho Ho Nail Baba :)

https://www.youtube.com/watch?v=GdZn7k5rZLQ

Mesaj tarafından Uranus Ptsi Eyl. 06, 2010 3:15 am

sagol abi solak oldugum içinde kompleks yapmam artık bu açıklamadan sonra.....
sizin sol lobunuz (sag eliniz ) benim sag lobuum (sol elim) aktif durumda ama bazen yadırganıyor bu durum...şimdi ben sag elle yemek yemeyemi çalışayım Peygamber efendimizin bedduası tutmadan Smile
bi keresinde denedim çatalı fena sapladım Very Happy
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından JÜPİTER Ptsi Eyl. 06, 2010 12:35 pm

arkadaşlar eşim bi rüya görmüş bakalım sizin nasıl bi yorumunuz olacak,suan oturdugum ev 6 katlı ve herkatta 4 daire var 2 ön cephe 2 arka cephe olmak üzere nasıl olduysa eşimin rüyasında biz bu ön cephedeki 12 daireyi almısızz kiraya verecekmişiz eşimle tartısıyormusuz o daireyi ben ahmete vercekdim oda baska bi isim sölüyomus bende suana vercektim diye 3katı ben suna vercektim diyomusum oda baskasını düsündüm ona vercem diyormus olmayan malın kiraya vermek için atısıyormusuz sizce nedir buuu
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz
İş/Hobiler : İLETİŞİM,SPOR

Mesaj tarafından ali Ptsi Eyl. 06, 2010 12:49 pm

karı koca çalışarak maddi refaha erişeceğinize işaret eder efendim.....Smile

ewet hemde inşaallah tabi bir yıl yani 12 ay içersinde sorunlardan kurtulacak şekilde bir planlama yapacağınıza işaret ediyor..Smile dilerim resmi bir sıkıntı yoktur....Smile olmasın....
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından JÜPİTER Ptsi Eyl. 06, 2010 12:54 pm

ali demiş ki:karı koca çalışarak maddi refaha erişeceğinize işaret eder efendim.....Smile

ewet hemde inşaallah tabi bir yıl yani 12 ay içersinde sorunlardan kurtulacak şekilde bir planlama yapacağınıza işaret ediyor..Smile dilerim resmi bir sıkıntı yoktur....Smile olmasın....
inşallah ali bey eşimde kafasında 2011de borçlar bitip feraha ereriz demişti gecen resmi sıkıntı yı anlayamadım ali bey
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından ali Ptsi Eyl. 06, 2010 2:20 pm

JÜPİTER demiş ki:
inşallah ali bey eşimde kafasında 2011de borçlar bitip feraha ereriz demişti gecen resmi sıkıntı yı anlayamadım ali bey

resmi sıkıntıyı bende zor tabir ettim....Smile...yıldız ilminde devlet ne demektir? güneşmi? işte öyle güneş bilirsiniz yakıcıdır değilmi? biraz rahatsız ediyor sizi..Smile bu nedenle resmi sıkıntı derken banka ödemesi, yapmış olduğunuz taksit vb. ödemeler demek istedim sn jüpiter..Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından JÜPİTER Ptsi Eyl. 06, 2010 8:15 pm

ali demiş ki:
JÜPİTER demiş ki:

resmi sıkıntıyı bende zor tabir ettim....Smile...yıldız ilminde devlet ne demektir? güneşmi? işte öyle güneş bilirsiniz yakıcıdır değilmi? biraz rahatsız ediyor sizi..Smile bu nedenle resmi sıkıntı derken banka ödemesi, yapmış olduğunuz taksit vb. ödemeler demek istedim sn jüpiter..Smile
evet ali bey bu sıkıntılarıda allahın izniyle bi atlatsak var böle sıkıntılar
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından ali Ptsi Eyl. 06, 2010 9:17 pm

şimdi şunu belirledik...Smile her ne sıkıntı varsa ki var ama aşılacak bunu anlaşma yollarını zorlayarak yapabilirsiniz demektir ve bir yıla kadar da inş...aşılabilir demektir ... dua edin yani düzeltmeye yönelik yoğunlaşın ltfen...Smile düzelecek bir iş için fazla gereksiz sıkıntı yapmayın...Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından JÜPİTER Salı Eyl. 07, 2010 5:39 am

anlaşılmıstır ali bey teşekkür ederim
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından Uranus Perş. Eyl. 09, 2010 3:00 am

Bayram günü gene tatsız şeyler konuşmak istemezdim ama olanı anlatayım
gecenin bi yarısı baktım yüzümde karıncalanma oluyor oysa ben rüyadayım
rüyada görüyorumki aslına yinede rüya degil---yüzümde önce karıncalanma oluyor ve sanki elektrik akımı veriliyor tüm yüzüme kollarıma boynuma
geçrekten korktum
ama acıtmıyordu tam tersi garip bi enerjiydi
net olarak hissettigim sanki bir enerji üzerimden içime geçiyor...ama yüzümden tüm vucudumdan degil
yerleştiriyor kendisini bi iki saniye nedfes alıp veriyorum yine çıkıyor yine benim yüzüm elektrik dalgasıyla çarpılıyor bi kaç kere böyle oldu
dua okudum yine rüyada ama etki etmedi megersem gerçek hayatta uyuyomuşum
agzımı açıp bismillahirahmanirrahim demek istedim uyandıgımda diyemiyorum kapatmış birisi agzımı sonda zorla gücümü toplayıp söyledim ve kalkıp ışıgı yaktım
annem 3 tane igne vermişti yorganın kenarlarına tak ve uçlarını açık bırak diye
hemen onu yaptım
sabaha kadar normal uyumaya devam ettim
bilmiyorum kafayı yicem
gerçekten kafayı yiyecem.
transitlerime bakmam lazım

neptün üranüs ayımla trine ....neler oldugunu önceden bana haber verir bu açı
ama böyle rahatsız etmez
her olaya açıgımdır her gizli etkilere ama bu kadarı hiç olmazdı son bir yılda daha yogun yaşıyorum
bir musallatmı var ne anlamadım ki hiç sanmıyorum
bu başka bişey.
Uranus
Uranus
YÖNETİM
YÖNETİM

Kadın
Kova Sıçan
İş/Hobiler : Astroloji, spor
Lakap : Bayan Mistik

https://astroflame.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından ali Perş. Eyl. 09, 2010 9:49 pm

sn uranüs, emin olacağınız tek şey olsun bir insana kötülük edebilecek hiç bir varlık daha yaratılmadı kendi istemedikce...Smile istemek dedik, yani bizim beynimizle alakalı demektir beynimiz ise aleme açılan kapılarla doludur. bu kapılar bizim hayatsal faaliyetlerimizdir efendim....astrolojide belirtilen hayat evi, para-pul evimiz, ilişkiler evi, aile evi vb. evler ile tarif olunur...insanın içsel kaygıları bazen o kadar yoğunlaşırki, bir an gelir dışa vurur, hastalık, maddi kayıplar, ayrılıklar vb gibi olaylar olarak dışa vurur..sanırım sizin içsel olarak yaşadığınız korkularınız yani 8. eviniz aldığı bu etkiler yüzünden rüyalarınız veya yakaza olarak sizi etkiliyor...bu nedenle biraz spor yapmanızı önereceğim relax ltfen...Smile

hayırlı bayramlar ...Smile
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 13, 2010 11:00 pm

ali demiş ki:sn uranüs, emin olacağınız tek şey olsun bir insana kötülük edebilecek hiç bir varlık daha yaratılmadı kendi istemedikce...Smile istemek dedik, yani bizim beynimizle alakalı demektir beynimiz ise aleme açılan kapılarla doludur. bu kapılar bizim hayatsal faaliyetlerimizdir efendim....astrolojide belirtilen hayat evi, para-pul evimiz, ilişkiler evi, aile evi vb. evler ile tarif olunur...insanın içsel kaygıları bazen o kadar yoğunlaşırki, bir an gelir dışa vurur, hastalık, maddi kayıplar, ayrılıklar vb gibi olaylar olarak dışa vurur..sanırım sizin içsel olarak yaşadığınız korkularınız yani 8. eviniz aldığı bu etkiler yüzünden rüyalarınız veya yakaza olarak sizi etkiliyor...bu nedenle biraz spor yapmanızı önereceğim relax ltfen...Smile

hayırlı bayramlar ...Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 13, 2010 11:04 pm

ali demiş ki:
Şevval demiş ki:demek horary sine baktınız Ali Bey
demek siz horary biliyorsunuz Ali Bey affraid Rüyalarımız ve yorumları - Sayfa 3 936128

yakalandımmı yaw...Sad((

tüh...o zaman size bu konu hakkında yazılı bilgi vermem icap edecek galiba ama bu yazı ne zaman hazırlanır bilmiyorum ilk fırsat diyelim...Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından ali Çarş. Ekim 13, 2010 11:09 pm

sn şevval,
aradığınız şey, beklediğiniz şey, size jüpiteriniz kanalı ile gelecek...Smile ve kesin gelecek...

sadece çok isteyin... ne kadar çok isterseniz o kadar çabuk veya net gelir bu tamamen sizin istek/dua mekanizmanızı çalıştırmanıza bağlı...
ali
ali
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Erkek
Koç Yılan

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Ekim 13, 2010 11:12 pm

teşekkür ederim Ali Bey Smile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından JÜPİTER Salı Ekim 19, 2010 5:56 pm

selam arkadaşlar eşim yine bi rüya görmüş,birisi arıyor ders vermek için yardım istiyor ama kim oldugunu bilmiyor arayanın ,belli bi süre ders veriyor kurs gibi bisey belli bi süre ders veriyor sonra bitirme sınavı yapıyor herkes geciyor sonra sınav kagıtlarını ders vermeye cagıran adama teslim ediyor sonra gurupla vedalasıp ayrılıyor,bir süre sonra guruptaki bayanlardan biri benim ders esnasında söledigim sözden etkileniyor sonra benim durumumu arastırıyor kıt kanat gecindigimi aile durumumu araştırıyor cok etkilendim durumundan diyor ve bize dubleks bi ev alıveriyor bi tanede kart veriyor burdanda gidin begendiniz arabayı alın diyor sonra sabah rüyanın orta yerinde telefonun alarm sesine uyanmıs buyrun bakalım siz yorum yapın şimdi
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından misty Salı Ekim 19, 2010 7:26 pm

Ailecek bir sevinç yaşayacaksınız Jüpiter Smile uzun zamandır olmasını beklediğiniz şey her neyse o oluyor ve bunun olmasında bir kadının duaları çok etkili olacak,aydınlık ve güzel günler seni ve aileni bekliyor canım Smile hayırlı olsun... Smile
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından JÜPİTER Salı Ekim 19, 2010 8:14 pm

misty demiş ki:Ailecek bir sevinç yaşayacaksınız Jüpiter Smile uzun zamandır olmasını beklediğiniz şey her neyse o oluyor ve bunun olmasında bir kadının duaları çok etkili olacak,aydınlık ve güzel günler seni ve aileni bekliyor canım Smile hayırlı olsun... Smile
canım ne güzel şeyler söylüyorsun agzından bal damlamıs saolasın a.r.o insallah hersey güzel olacak
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından ozgul.unsal Salı Ekim 19, 2010 8:34 pm

JÜPİTER demiş ki:selam arkadaşlar eşim yine bi rüya görmüş,birisi arıyor ders vermek için yardım istiyor ama kim oldugunu bilmiyor arayanın ,belli bi süre ders veriyor kurs gibi bisey belli bi süre ders veriyor sonra bitirme sınavı yapıyor herkes geciyor sonra sınav kagıtlarını ders vermeye cagıran adama teslim ediyor sonra gurupla vedalasıp ayrılıyor,bir süre sonra guruptaki bayanlardan biri benim ders esnasında söledigim sözden etkileniyor sonra benim durumumu arastırıyor kıt kanat gecindigimi aile durumumu araştırıyor cok etkilendim durumundan diyor ve bize dubleks bi ev alıveriyor bi tanede kart veriyor burdanda gidin begendiniz arabayı alın diyor sonra sabah rüyanın orta yerinde telefonun alarm sesine uyanmıs buyrun bakalım siz yorum yapın şimdi

uzun zamandır yaşadığınız sorunlar sizin için belki de bir sınavdı.allahın izniyle hepsi sona erecek inş.

ozgul.unsal
Astro Üye
Astro Üye

Kadın
Başak Horoz

Mesaj tarafından JÜPİTER Salı Ekim 19, 2010 9:14 pm

tesekkürler özgül sende anlıyorsun galiba yorumdan
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından ozgul.unsal Salı Ekim 19, 2010 9:16 pm

yok iddialı değilim Smile)
hissettiklerimi yazdım Very Happy

ozgul.unsal
Astro Üye
Astro Üye

Kadın
Başak Horoz

Mesaj tarafından JÜPİTER Salı Ekim 19, 2010 9:27 pm

a.r.o özgüll
JÜPİTER
JÜPİTER
Astro Özel Üye
Astro Özel Üye

Kadın
Kova Domuz

Mesaj tarafından ozgul.unsal Salı Ekim 19, 2010 9:39 pm

amin canım benim allah hepimizden razı olsun inş.

ozgul.unsal
Astro Üye
Astro Üye

Kadın
Başak Horoz

Mesaj tarafından misty Çarş. Ekim 20, 2010 12:29 pm

JÜPİTER demiş ki:
misty demiş ki:Ailecek bir sevinç yaşayacaksınız Jüpiter Smile uzun zamandır olmasını beklediğiniz şey her neyse o oluyor ve bunun olmasında bir kadının duaları çok etkili olacak,aydınlık ve güzel günler seni ve aileni bekliyor canım Smile hayırlı olsun... Smile
canım ne güzel şeyler söylüyorsun agzından bal damlamıs saolasın a.r.o insallah hersey güzel olacak

Allah senden de razı olsun Jüpitercim... Smile
misty
misty
Astro Değerli Üye
Astro Değerli Üye

Kadın
Kova Kedi

Mesaj tarafından suelnur Cuma Kas. 05, 2010 11:58 am

merhaba arkadaşlar ,rüyamı burda paylaşmamı söyledi uranüs sizinde yardımlarınızı bekliyorum,yüksek bir dagın tepesi gibi bi yerdeyim gökyüzünden uçarak bir sürü güvercimn geliyor ,sonra bi kadın sesi işitiyorum bana o güvercinlerden birini yakalamamı söylüyor:(güvercinlerin allahın yanından geldigini sölüyor)sonra ben güvercinleri yakalamak için kosuyorum onlarda sanki benim yakalamamı bekler gibi alttan ucuyorlar o esnada bi beyaz güvercine gözüm takılıyor ama onu yakalayamıyorum,baska yesil renkli kanatlarında pembelikler olan bir güvercin yakalıyorum kucagımda adeta bana gülümsüyor güvercin gözleride yeşil çok güzeldi yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar:)

suelnur
Yeni Üye
Yeni Üye

Kadın
Boğa Köpek

3 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics